Terminliste - 2018


Stevner merket med * er oppdatert siste uke.
Terminlisten finnes som iCal-feed, slik at du kan importere tilpasset terminliste i ditt eget kalenderprogram.
Utskriftsvennlig versjon
År

Måned
Klubb/region (hold inne ctrl for å velge flere)

DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.03-04.03Toppidrettsgruppe, 1 halvpart
SamlingToppidrettsenteret, Songsvann
09.03-11.03Toppidrettsgruppe 2. halvpart
SamlingToppidrettsenteret, songsvann
19.10-21.10Toppidrettsgruppe 1. halvpart
SamlingToppidrettsenteret, Songsvann
26.10-28.10Toppidrettsgruppe, 2.havlpart
SamlingToppidrettsenteret, Songsvann
25.08Klubbstevne
Åpent stevneAlta AKAlta10:3012:00
15.09Åpent stevne
Åpent stevneAlta AKAlta10:3012:00
15.12Åpent stevne (julestevne)*
Åpent stevneAlta AKAlta10:3012:00
17.02Åpent stevne
Åpent stevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
26.04-29.04NM Ungdom, junior og veteran utstyrsfritt
MesterskapsstevneAskim SKAskimPåmeldings-liste
16.06Åpent stevne
Åpent stevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
15.09Åpent stevne
Åpent stevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
23.11-25.11NM Styrkeløft utstyr ungdom, junior og veteran
MesterskapsstevneAskim SKAskimPåmeldings-liste
15.12Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
14.04Styrkeløft og Benkpress
KlubbstevneAtlas SKBSK Studio14:0016:00
15.01Klubbstevne
Åpent stevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
17.02Åpent stevne
Åpent stevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
05.03Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
17.03Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
02.04Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
19.05Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
03.06Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
06.08Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
15.09RM Benkpress klassisk
RegionsmesterskapBergen SKHaukelandshallen.10:0012:00Påmeldings-liste
01.10Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
01.10Klubbstevne benkpress
Åpent stevneBergen SKBergen Styrkeløftklubb studio16:00-17.318:00
05.11Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
03.12Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
05.01Åpent stevne
Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen. 17:0018:00
03.02RM Styrkeløft utstyrsfritt
RegionsmesterskapBjørgvin SKHaukelandshallen 10:0012:00Påmeldings-liste
04.02RM Styrkeløft utstyrsfritt
RegionsmesterskapBjørgvin SKHaukelandshallen. 10:0012:00
02.03Åpent stevne
Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen17:0018:00
04.05Åpent stevne
Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen17:0018:00
23.06Åpent stevne
Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen10:0012:00Påmeldings-liste
24.08Åpent stevne
Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen17:0018:00Påmeldings-liste
20.10Bjørgvin Open
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin ATX Powerdise, Kanalveien 90, Bergen12:0013:00Påmeldings-liste
01.12-02.12NM Benkpress utstyrsfritt 2018
MesterskapsstevneBjørgvin SKBergenPåmeldings-liste
29.12Klubbstevne*
KlubbstevneBjørgvin SKBjørgvin ATX Powerdise, Kanalveien 90, Bergen12:0013:00Påmeldings-liste
10.02Åpent stevne
Åpent stevneBodø AtletklubbKlubblokalet12:0014:00Påmeldings-liste
01.12Klubbstevne
KlubbstevneBodø AtletklubbKlubblokalet12:0014:00Avlyst etter Mail mottat 8.10.18
06.01Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKBrumunddal 10:0012:00
03.03Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKBrumunddal 10:0012:00
07.04Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
16.06Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
14.09-15.09Western European Championship - Utstyrsfritt
Internasjonalt stevneBrumunddal AKHamar
15.09-16.09Western European Championship - Utstyr
Internasjonalt stevneBrumunddal AKHamar
13.10Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
08.12Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
28.01Klubbstevne
KlubbstevneChristiania AKKlubblokalet11:0013:00Påmeldings-liste
24.03NM i Benkpress utstyr 2018
MesterskapsstevneChristiania AKOsloPåmeldings-liste
08.04Klubbstevne
KlubbstevneChristiania AKKlubblokalet11:0013:00Avlyst grunnet flytting
18.08Klubbstevne
KlubbstevneChristiania AKKlubblokalet10:0012:00Stevnet avlyst grunnet kapasitet
08.12Klubbstevne
KlubbstevneChristiania AKKlubblokalet11:0013:00
10.03Åpent stevne
Åpent stevneDrammen SIN. Eikervei 3710:0012:00Påmeldings-liste
16.06Åpent stevne
Åpent stevneDrammen SIN. Eikervei 3710:0012:00Påmeldings-liste
08.09Klubbmesterskap
KlubbstevneDrammen SIN. Eikervei 3710:0012:00Påmeldings-liste
15.12Åpent stevne (julestevne)
Åpent stevneDrammen SIN. Eikervei 3710:0012:00Påmeldings-liste
06.03-11.03EM veteran utstyrsfritt
Internasjonalt stevneEPFHelsingborg, Sverige
05.05-12.05EM styrkeløft utstyr åpen, ungdom, junior
Internasjonalt stevneEPFPilzen, Tsjekkia
03.07-07.07EM styrkeløft utstyr veteran
Internasjonalt stevneEPFPilzen, Tsjekkia
09.08-12.08EM Benkpress utstyrsfritt
Internasjonalt stevneEPFBordeaux, Frankrike
21.09-23.09Arnold Classic Europe
Internasjonalt stevneEPFBarcelona, SpaniaEquipped&Classic PL/BP
09.10-13.10EM benkpress utstyr åpen, veteran og junior
Internasjonalt stevneEPFHamm, Luxembourg
25.11-02.12EM styrkeløft utstyrsfritt åpen, ungdom og junior
Internasjonalt stevneEPFKaunas, Litauen
19.05Klubbstevne
KlubbstevneFarsund AtletklubbFarsund Atletklubb09:0011:00
03.11Høststevne
KlubbstevneFarsund AtletklubbFarsund Atletklubb09:0011:00
14.02Klubbstevne
KlubbstevneFrogner AKTRIMLÅVEN17:0018:00
14.02Klubbstevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven17:0018:00
14.02Klubbstevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven17:0018:00
28.11Klubbstevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven17:0018:00
26.01Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKklubblokalet, senterveien 6440 Elnesvågen16:3018:00
10.03Styrkeløft stevne
Åpent stevneFræna AKFræna AK klubblokale, Elnesvågen10:0012:00
17.03Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKKlubblokalet, Senterveien, 6440 Elnesvågen15:0017:00
06.04Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKklubblokalet Senterveien, 6440 Elnesvågen16:3018:00Påmeldings-liste
22.06Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKKlubblokalet Senterveien, 6440 Elnesvågen16:3018:00Påmeldings-liste
07.09Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKklubblokalet senterveien, 6440 Elnesvågen16:3018:00Påmeldings-liste
19.10Klubbstevne, kvalik benkpress.
KlubbstevneFræna AKklubblokalet, senterveien 6440 Elnesvågen16:0018:00
15.12Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKKlubblokalet Senterveien, 6440 Elnesvågen10:0012:00Påmeldings-liste
03.02Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:3012:00
14.04Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:3012:00
09.06Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
01.09Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:3012:00
06.10Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:3012:00
08.12Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
17.01Klubbmesterskap i benkpress
KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
16.04Klubbmesterskap i styrkeløft
KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
17.09Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
07.12Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
09.06Klubbstevne
KlubbstevneHaugaland AKHaugesund09:0011:00Påmeldings-liste
08.12Klubbstevne
KlubbstevneHaugaland AKHaugesund09:0011:00Påmeldings-liste
11.04Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk AK16:3018:00
17.10Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk AK16:3018:00
08.12Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk AK10:0012:00
29.09Klubbstevne
KlubbstevneIL JotunÅrdalshallen10:0012.00
19.01Klubbstevne
Åpent stevneIL KraftsportSkedsmohallen, Leiraveien 2, Lillestrøm16:2918:01
16.06Klubbstevne
Åpent stevneIL KraftsportSkedsmohallen, Leiraveien 2, Lillestrøm10:0011:29Påmeldings-liste
08.09Klubbstevne
KlubbstevneIL KraftsportSkedsmohallen, Leiraveien 2, Lillestrøm10:0011:29Påmeldings-liste
24.04-29.04VM benkpress utstyr
Internasjonalt stevneIPFPotchefstroom, Sør-Afrika
14.05-19.05VM benkpress utstyrsfritt
Internasjonalt stevneIPFHelsinki, Finland
06.06-17.06VM styrkeløft utstyrsfritt
Internasjonalt stevneIPFCalgary, Canada
01.09-09.09VM styrkeløft junior utstyr
Internasjonalt stevneIPFPotchefstroom, Sør-Afrika
30.09-06.10VM veteran styrkeløft utstyr
Internasjonalt stevneIPFUlaanbaatar, Mongolia
04.11-10.11VM styrkeløft utstyr
Internasjonalt stevneIPFHalmstad, Sverige
15.12Klubbstevne (julestevne)*
KlubbstevneKarmøy StyrkeløftklubbTMK Fitness Senter10:0012:00Påmeldings-liste
03.03Klubbstevne
KlubbstevneKK-67KK-67s lokaler10:0012:00
05.05Klubbstevne
KlubbstevneKK-67KK-67s lokaler10:0012:00
06.10Klubbstevne
KlubbstevneKK-67KK-67s lokaler10:0012:00
15.12Klubbstevne
KlubbstevneKK-67Trondheim10:0012:00
09.02Klubbstevne
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen16:3018:30
09.06Klubbstevne
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen10:0012:00
21.09Klubbstevne
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen16:3018:30
24.11Klubbstevne
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen10:0012:00
03.02RM styrkeløft / benkpress utstyr
RegionsmesterskapLenja AKTreningslokalet, Gressvik08:0010:00Påmeldings-liste
04.02RM styrkeløft / benkpress utstyr
RegionsmesterskapLenja AKTreningslokalet, Gressvik09:0011:00
24.02Klubbstevne
KlubbstevneLenja AKKlubblokalet11:0013:00
09.06Klubbmesterskap i benkpress
KlubbstevneLenja AKKlubblokalet11:0013:00
10.10Klubbmesterskap i styrkeløft
KlubbstevneLenja AKKlubblokalet16:0017:30
31.10Klubbstevne
KlubbstevneLenja AKTreningslokalet16:3018:00
22.12Åpent stevne
Åpent stevneLenja AKKlubblokalet, Storveien 92B, 1621 Gressvik10:0012:00
17.03Klubbstevne
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
09.06Klubbstevne
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
25.08Klubbstevne
KlubbstevneMelhus ILGruva, Melhus10:0012:00
08.12Klubbstevne
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
19.01Klubbstevne
KlubbstevneMoss SIKklubb lokalet, Sundstredet 5, 1530 Moss16:3018:00Påmeldings-liste
05.06Klubbstevne
KlubbstevneMoss SIKTreningslokalet, Sundstredet 5,1530 Moss16:3018:00
06.11Klubbstevne
KlubbstevneMoss SIKKlubb lokalet16:3018:00
24.02Klubbstevne
KlubbstevneNidarø SKSelsbakk Treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
24.03Klubbstevne
KlubbstevneNidarø SKSelsbakk Treningssenter10:0012:00
20.04Åpent stevne
Åpent stevneNidarø SKSelsbakk Treningssenter18:0020:00Påmeldings-liste
19.05RM Utstyrsfritt
RegionsmesterskapNidarø SKTrøndertun Folkehøgskole, Ragna Ryttersveg 14, 7227 Gimse08:0010:00Påmeldings-liste
23.06Åpent stevne
Åpent stevneNidarø SKSelsbakk Treningssenter09:0011:00
21.07Åpent stevne (Sommerstevne)
Åpent stevneNidarø SKSelsbakk Treningssenter09:0011:00Påmeldings-liste
24.08Åpent stevne
Åpent stevneNidarø SKSelsbakk Treningssenter16:0018:00
22.09Klubbstevne
KlubbstevneNidarø SKSelsbakk Treningssenter10:0012:00
19.10Åpent stevne
Åpent stevneNidarø SKSelsbakk Treningssenter16:0018:00
17.11Klubbstevne
KlubbstevneNidarø SKSelsbakk Treningssenter10:0012:00
08.12Åpent stevne (Julestevne)
Åpent stevneNidarø SKSelsbakk Treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
21.09-22.09Nordisk ungdom og junior styrkeløft og benkpress utstyr/utstyrsfritt
MesterskapsstevneNPFAkureyri, Island
25.05-27.05Trener 1, del 3
KursNSFToppidrettsenteret, Oslo
29.06-01.07Trener 1, del 3
KursNSFToppidrettsenteret, Oslo
17.08-19.08Trener 2, del 1
KursNSFToppidrettsenteret, Oslo
26.10-28.10Trener 2, del 2
KursNSFToppidrettsenteret, Oslo
07.12-09.12Regionstrenervidreutdanning
KursNSFToppidrettsenteret, Oslo
17.03Åpent stevne
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldings-liste
05.05RM Styrkeløft Utstyr og Benkpress Utstyr
RegionsmesterskapOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldings-liste
16.06Åpent stevne
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldings-liste
25.08Åpent stevne styrkeløft og benkpress
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldings-liste
15.12Åpent stevne (julestevne)*
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldings-liste
25.08Klubbstevne
KlubbstevneOPILPolitihuset i Oslo, Grønlandsleiret 44, OsoKl 10:00-1Kl: 12.00
20.01Klubbstevne benkpress
KlubbstevneOslo SKKlubblokalene10:0012:00Påmeldings-liste
14.04Klubbstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokalene10:0012:00Påmeldings-liste
16.06Klubbstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokalene10:0012:00Påmeldings-liste
25.06Klubbstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokalet14:0015:00
04.10-07.10NM Styrkeløft utstyrsfritt 2018
MesterskapsstevneOslo SKOsloPåmeldings-liste
18.10Klubbstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokalet17:3018:30Påmeldings-liste
15.12Klubbstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokalene10:0012:00Påmeldings-liste
27.01RM Nordland Styrkeløft og Benkpress
RegionsmesterskapRana KKKraftsenteret Mo i Rana11:0013:00Påmeldings-liste
07.04Åpent Stevne
Åpent stevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana12:0014:00Påmeldings-liste
16.06Åpent stevne Sommerstevne
Åpent stevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana11:0013:00Påmeldings-liste
25.08Åpent stevne
Åpent stevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana12:0014:00Påmeldings-liste
13.10Åpent Stevne
Åpent stevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana 11:0013:00Påmeldings-liste
15.12Klubbstevne (utstyrsfritt)
KlubbstevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana11:0012:00Påmeldings-liste
20.10Klubbstevne
KlubbstevneRøros SKRøros16:0018:00
08.12Klubbstevne
KlubbstevneRøros SKRøros10:0012:00
17.03Åpent stevne
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua10:0012:00Påmeldings-liste
30.05Åpent stevne
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua16:4518:00Påmeldings-liste
08.09RM utstyrsfritt
RegionsmesterskapSaltdal SKRognan Ungdomskole10:0012:00Påmeldings-liste
17.11Klubbstevne
KlubbstevneSaltdal SKSol & Palmer Gym10:0012:00
08.12Klubbstevne (Julestevne)
KlubbstevneSaltdal SKMuskelstua10:0012:00Påmeldings-liste
27.01Åpent stevne styrkeløft og benkpress
Åpent stevneSande KKSandehallen10:0012:00Påmeldings-liste
16.06Klubbmesterskap styrkeløft og benkpress
KlubbstevneSande KKSandehallen10:0012:00Påmeldings-liste
01.09Åpent stevne styrkeløft og benkpress
Åpent stevneSande KKSandehallen10:0012:00Påmeldings-liste
15.12Klubbstevne styrkeløft og benkpress med og uten utstyr (julestevne)*
KlubbstevneSande KKSandehallen10:0012:00
20.01Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
12.03Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen18:0017:00
16.06Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
16.08-18.08NM Styrkeløft utstyr 2018
MesterskapsstevneSandnes AKSandneshallen, SandnesPåmeldings-liste
08.09Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
26.09Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen16:0017:00
15.12Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
29.04Åpent stevne
Åpent stevneSandnessjøen SKLokalet10:0012.00Påmeldings-liste
06.10Åpent stevne
Åpent stevneSandnessjøen SKLokalet10:0012:00Påmeldings-liste
08.12Klubbstevne
KlubbstevneSandnessjøen SKLokalet13:0014:00
13.03Åpent stevne benkpress
Åpent stevneSandviken AKBergen 16:3018:00
09.07Åpent stevne styrkeløft og benkpress
Åpent stevneSandviken AK18.0016.30-17.316:30
19.01Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Torget 8, Elnesvågen16:3018:00
02.03Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Torget 8, Elnesvågen16:3018:00
06.04Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Torget 8, Elnesvågen16:3018:00
07.05Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Torget 8, Elnesvågen16:3018:00
15.06Klubbmesterskap med og uten utstyr
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Torget 8, Elnesvågen16:3018:00
24.08Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Torget 8, Elnesvågen16:3018:00
28.09Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Torget 8. Elnesvågen16:3018:00
16.11Klubbstevne*
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Torget 8, Elnesvågen16:3018:00
21.12Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Torget 8, Elnesvågen16:3018:00
15.12Åpent stevne
Åpent stevneSkien AtletklubbPro Gym Grenland11:0013:00Påmeldings-liste
03.03Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
09.06Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
15.12Klubbstevne (Julestevne)
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
09.06Åpent stevne
Åpent stevneSPUVISpikkestad Grendehus10:0012:00Påmeldings-liste
03.03Regionsmesterskap
RegionsmesterskapStavanger SKStavanger ishall 10:0012:00Påmeldings-liste
17.03Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Ishall10:0012:00
02.06Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Ishall10:0012:00
29.09Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Ishall10:0012:00
08.12Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Ishall10:0012:00
03.02RM Styrkeløft utstyrsfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion VestHaukelandshallen10:0012:00
03.02RM med utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstLenja AK, Gressvik08:0010:00
02.06RM utstyrsfritt damer og veteran herrer
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstIL Kraftsport08:0010:00
03.06RM utstyrsfritt U/J/Åpen herrer
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstIL Kraftsport08:0010:00
25.08RM utstyrsfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstArrangør søkes08:0010:00
20.01Benkpresscup runde 1, med og uten utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellDrammen SI10:0012:00Påmeldings-liste
24.02RM styrkeløft utstyrsfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellSande KK, Sandehallen10:0012:00Påmeldings-liste
07.04RM styrkeløft utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellDrammen SI10:0012:00Påmeldings-liste
02.06Benkpresscup runde 2, med og uten utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellSkien AK; ProGym Grenland, Kjørbekkdalen 12, Skien10:0012:00Påmeldings-liste
29.09RM benkpress med og uten utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellSpuvi, Spikkestad Grendehus10:0012:00Påmeldings-liste
08.12Benkpresscup finale, med og uten utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellSpuvi, Spikkestad Grendehus10:0012:00Påmeldings-liste
11.08Klubbstevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbCrossfit Tromsø10:0012:00
13.01Klubbstevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun, Ragna Rytters veg 14, 7227 Gimse10:0012:00Påmeldings-liste
10.02RM Styrkeløft og Benkpress Utstyr
RegionsmesterskapTrøndertun SKTrøndertun, Ragna Ryttersveg 14, 7227 Gimse09:0011:00Påmeldings-liste
21.04Klubbstevne Styrkeløft og Benkpress
KlubbstevneTrøndertun SKSelsbakk treningssenter, Forsøkslia 23, 7028 Trondheim11:0013:00Påmeldings-liste
18.08Klubbstevne Styrkeløft og Benkpress
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun, Ragna Rytters veg 14, 7227 Gimse10:0012:00Påmeldings-liste
29.09Klubbstevne Styrkeløft og Benkpress
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun, Ragna Rytters veg 14, 7227 Gimse10:0012:00Påmeldings-liste
15.12Klubbstevne Styrkeløft og Benkpress
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun, Ragna Rytters veg 14, 7227 Gimse09:0011:00Påmeldings-liste
03.02RM Troms og Finnmark
RegionsmesterskapTSI StyrkeløftKraft Sportssenter11:0013:00
27.06Klubbstevne
KlubbstevneTSI StyrkeløftKraft Sportssenter15:0017:00
10.11Regionsstevne
Åpent stevneTSI StyrkeløftKraft Sportssenter08:3010:30