Terminliste - 2019



Terminlisten finnes som iCal-feed, slik at du kan importere tilpasset terminliste i ditt eget kalenderprogram.
Utskriftsvennlig versjon
År

Måned
Klubb/region (hold inne ctrl for å velge flere)

Type:

DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.02-03.02Regionmesterskap
Regionsmesterskap
05.10-06.10Regionmesterskap
Regionsmesterskap
11.05Vårstevne
Åpent stevneAlta AKAlta10:3012:00
31.08Høststevne
Åpent stevneAlta AKAlta atletklubbs lokaler10:3012:00
14.12Alta AKs årlige julestevne
Åpent stevneAlta AKAlta atletklubbs lokaler10:3012:00
16.02Åpent stevne
Åpent stevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
15.06Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00
05.10-06.10RM styrkeløft og benkpress utstyrsfritt
RegionsmesterskapAskim SKAskim Treningssenter08:0010:00
14.12Julestevne
KlubbstevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00
14.01Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:00-17.318:00
04.02Åpent stevne
Åpent stevneBergen SKBergen SK studio16:00-17:318:00
07.04Åpent stevne
Åpent stevneBergen SKBergen SK studio16:00-17.318:00
03.06Åpent stevne
Åpent stevneBergen SKBergen SK studio16:00-17:318:00
05.08Åpent stevne
Åpent stevneBergen SKBergen SK studio16:00-17:318:00
07.10Åpent stevne
Åpent stevneBergen SKBergen SK studio 16:00-17:318:00
02.12Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:30-17.318:00
24.12Åpent stevne benkpress
Åpent stevneBergen SKBergen SK studio09:3011:00
09.02Åpent stevne
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin ATX Powerdise, Kanalveien 90, Bergen12:0013:30
23.02RM styrkeløft, utstyrfritt.
RegionsmesterskapBjørgvin SKHaukelandshallen. 08:0010:00Påmeldings-liste
08.06Åpent stevne
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin ATX Powerdise, Kanalveien 90, Bergen12:0013:30
17.08Bjørgvin Open
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin ATX Powerdise, Kanalveien 90, Bergen12:0013:30
05.10Åpent stevne
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin ATX Powerdise, Kanalveien 90, Bergen12:0013:30
28.12Bjørgvin ATX Christmas Power Meet 2019.
KlubbstevneBjørgvin SKBjørgvin ATX Powerdise, Kanalveien 90, 5020 B12:0013:30
02.02Regionmesterskap Region Øst styrkeløft utstyr og benkpress utstyr
RegionsmesterskapBrumunddal AKHamar 09:0011:00Påmeldings-liste
09.03Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKHamar 10:0012:00Påmeldings-liste
04.05Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKHamar10:0012:00Påmeldings-liste
06.07Klubbmesterskap utstyrsfritt
Åpent stevneBrumunddal AKHamar 10:0012:00Påmeldings-liste
14.09Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKHamar 10:0012:00Påmeldings-liste
14.12Klubbmesterskap med utstyr
Åpent stevneBrumunddal AKHamar 10:0012:00Påmeldings-liste
09.03Åpent stevne
Åpent stevneDrammen SIKlubblokalet10:0012:00Påmeldings-liste
15.06Sommerstevne DSI, Sande KK, Skien AK
KlubbstevneDrammen SISandehallen10:0012:00
14.09Klubbmesterskap
KlubbstevneDrammen SIN. Eikervei 37, Drammen10:0012:00
14.12Åpent julestevne
Åpent stevneDrammen SIN. Eikervei 37, Drammen10:0012:00
06.03-10.03EM styrkeløft utstyrsfritt veteran
Internasjonalt stevneEPFGyor, Ungarn
22.03-24.03European Classic Cup
Internasjonalt stevneEPFOshmiany, Hviterussland
28.04-04.05EM styrkeløft utstyr åpen, ungdom og junior
Internasjonalt stevneEPFPilzen, Tsjekkia
03.07-07.07EM styrkeløft utstyr veteran
Internasjonalt stevneEPFSibiu, Romania
08.08-11.08EM benkpress utstyrsfritt alle kategorier
Internasjonalt stevneEPFHamm, Luxembourg
13.09-15.09Western European Championship utstyr/utstyrsfritt
Internasjonalt stevneEPFBorgaro, Italia
20.09-22.09Arnold Classic Europe
Internasjonalt stevneEPFBarcelona, Spania
16.10-19.10EM benkpress utstyr alle kategorier
Internasjonalt stevneEPFTampere, Finland
30.11-08.12EM styrkeløft utstyrsfritt åpen, ungdom, junior
Internasjonalt stevneEPFKaunas, Litauen
20.02Klubbstevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven17:0018:00
27.11Klubbstevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven17:0018:00
15.02Benk og styrkeløft med og uten utstyr
Åpent stevneFræna AKKlubblokalet16:0018:00
10.05Benkpress og styrkeløft med og uten utstyr
Åpent stevneFræna AKKlubblokalet16:0018:00
30.08benkpress og styrkeløft med og uten utstyr
Åpent stevneFræna AKklubblokalet16:0018:00
05.10RM utstyrsfritt benkpress og styrkeløft
RegionsmesterskapFræna AKFrænahallen09:0011:00
14.12Julestevne Benkpress og styrkeløft med og uten uts
Åpent stevneFræna AKklubblokalet09:0011:00
09.02Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
06.04Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
15.06Sommerstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
24.08Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
12.10Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
14.12Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
16.01Klubbmesterskap i benkpress
MesterskapsstevneHalden SIHalden17:0018:00
25.02Klubbmesterskap styrkeløft
MesterskapsstevneHalden SIHalden17:0018:00
16.09Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden18:0019:00
13.12Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
01.06Klubbstevne
KlubbstevneHaugaland AK10:0012:00
07.12Klubbstevne
KlubbstevneHaugaland AK10:0012:00
03.04Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk AK16:3018:00
18.09Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk AK16:3018:00
07.12Julestevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk AK10:0012:00
19.01Åpent stevne
Åpent stevneIL KraftsportSkedsmohallen, Leiraveien 2, Lillestrøm09:0011:01Påmeldings-liste
24.08Klubbmesterskap
KlubbstevneIL KraftsportSkedsmohallen, Leiraveien 2, Lillestrøm09:0011:01Påmeldings-liste
07.12-08.12NM Benkpress utstyrsfritt
MesterskapsstevneIL Kraftsport
18.05-21.05VM Benkpress utstyr veteran
Internasjonalt stevneIPFTokyo, Japan
18.05-25.05VM Benkpress utstyr/uts.fritt ungdom, junior og åpen
Internasjonalt stevneIPFTokyo, Japan
18.05-21.05VM Benkpress utstyrsfritt veteran
Internasjonalt stevneIPFTokyo, Japan
03.06-15.06VM Styrkeløft utstyrsfritt
Internasjonalt stevneIPFHelsingborg, Sverige
21.07-27.07World University Powerlifting Cup
Internasjonalt stevneIPFTartu, Estland
26.08-31.08VM styrkeløft utstyr ungdom og junior
Internasjonalt stevneIPFRegina, Canada
06.10-13.10VM styrkeløft utstyr veteran
Internasjonalt stevneIPFPotchefstroom, Sør-Afrika
10.11-16.11VM Styrkeløft utstyr
Internasjonalt stevneIPFDubai, FAE
09.03Åpent stevne
Åpent stevneKarmøy StyrkeløftklubbTMK Fitness Senter10:0012:00Påmeldings-liste
08.06Sommerstevne
KlubbstevneKarmøy StyrkeløftklubbTMK Fitness Senter10:0012:00Påmeldings-liste
14.12Julestevne
KlubbstevneKarmøy StyrkeløftklubbTMK Fitness Senter10:0012:00Påmeldings-liste
02.03Klubbstevne
KlubbstevneKK-67KK-67s lokaler10:0012:00
04.05Klubbstevne
KlubbstevneKK-67KK-67s lokaler10:0012:00
05.10Klubbstevne
KlubbstevneKK-67KK-67s lokaler10:0012:00
14.12Klubbstevne
KlubbstevneKK-67Trondheim10:0012:00
08.02Klubbstevne
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen16:3018:30
11.05Klubbstevne
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen10:0012:00
13.09Klubbstevne
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen16:3018:30
30.11Klubbstevne
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen10:0012:00
09.02Åpent stevne
Åpent stevneLenja AKStorveien 92B, 1621 Gressvik10:0012:00
23.03-24.03NM Benkpress utstyr
MesterskapsstevneLenja AKFredrikstadPåmeldings-liste
15.06Klubbmesterskap i benkpress
KlubbstevneLenja AKStorveien 92B, 1621 Gressvik10:3012:00
14.09Klubbmesterskap
KlubbstevneLenja AKStorveien 92B, 1621 Gressvik10:0012:00
22.12Julestevne
Åpent stevneLenja AKStorveien 92B, 1621 Gressvik11:0013:00
02.03Klubbstevne
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
17.08Klubbstevne
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
07.12Klubbstevne
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
09.02Klubbstevne
KlubbstevneMoss SIKSundstredet 5, Moss10:0012:00
10.05-12.05Trener I, del 3
KursNSFToppidrettsenteret Oslo
21.06-23.06Trener I, del 3
KursNSFTopidrettsenteret Oslo
06.09-08.09Trener II, del 1
KursNSFToppidrettsenteret Oslo
11.10-13.10Trener II, del 2
KursNSFToppidrettsenteret Oslo
26.10-27.10NSF Tinget
AnnetNSFScandic Hell, Stjørdal
13.12-15.12Regionstrener videreutdanning
KursNSFToppidrettsenteret Oslo
16.03Åpent stevne styrkeløft og benkpress
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldings-liste
25.04-28.04NM styrkeløft utstyrsfritt ungdom, junior og veteran
MesterskapsstevneOdin SKBergenPåmeldings-liste
11.05Åpent stevne styrkeløft og benkpress
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
07.09Åpent stevne styrkeløft og benkpress
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
22.11-24.11NM styrkeløft ungdom, junior og veteran
MesterskapsstevneOdin SKBergen
14.12Åpent stevne styrkeløft og benkpress
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
26.01Benkpress stevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokale Oslo SK, Frysjaveien 33B, 0884 Os11:0012:00Påmeldings-liste
13.04Klubbstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokale Oslo SK, Frysjaveien 33B, 0884 Oslo10:0012:00Påmeldings-liste
15.06Klubbstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokale Oslo SK, Frysjaveien 33B, 0884 Oslo10:0012:00
21.09Klubbstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokale Oslo SK, Frysjaveien 33B, 0884 Oslo10:0012:00
14.12Julestevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokale Oslo SK, Frysjaveien 33B, 0884 Oslo10:0012:00
02.02Regionsmesterskap styrkeløft og benkpress
RegionsmesterskapRana KKKraftsportsenteret Mo I Rana11:0013:00Påmeldings-liste
06.04Åpent Stevne
Åpent stevneRana KKKraftsenteret 10:0012:00
15.06Sommerstevene
Åpent stevneRana KKKraftsenteret 11:0013:00
05.10RM Utstyrsfritt styrkeløft og benkpress
KlubbstevneRana KKKraftsenteret10:0012:00
14.12Julestevne
KlubbstevneRana KKKraftsenteret11:0012:00
16.03Åpent stevne
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua10:0012:00
15.05Åpent stevne
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua16:4518:00
04.09Åpent stevne
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua16:4518:00
07.12Julestevnet
KlubbstevneSaltdal SKMuskelstua10:0012:00
14.12Julestevne
KlubbstevneSande KKSandehallen10:00 til 12:00
19.01Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
15.06Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
17.08Høststevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
21.12Julestevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
31.05-02.06NM Styrkeløft utstyr
MesterskapsstevneSandnessjøen SKPåmeldings-liste
08.06Klubbstevne styrkeløft og benkpress
KlubbstevneSandnessjøen SKLokalet10:0012:00
31.08Åpent stevne styrkeløft og benkpress
Åpent stevneSandnessjøen SKLokalet12:0014:00
14.12Julestevne styrkeløft og benkpress
KlubbstevneSandnessjøen SKLokalet10:0012:00
20.02Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Flatmobygget17:3018:00
29.04Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Flatmobygget17:3018:00
17.06Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Flatmobygget17:3018:00
20.09Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Flatmobygget17:3018:00
16.12Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Flatmobygget17:3018:00
21.12Julestevne
Åpent stevneSkien AtletklubbPro Gym Grenland11:0013:00
09.03Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
15.06Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
14.12Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
24.08Klubbstevne
Åpent stevneSPUVISpikkestad Grendehus10:0012:00
09.03Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SK10:0012:00
08.06Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SK10:0012:00
28.09Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SK10:0012:00
07.12Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SK10:0012:00
02.03RM 1 - 2019
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVest08:0010:00Påmeldings-liste
24.06-30.06NM styrkeløft utstyrsfritt
MesterskapsstevneStyrkeløftregion SørVestSandnes
21.09RM 2 - 2019
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVest08:0010:00
19.01Benkcup runde 1
Åpent stevneStyrkeløftregion ØstafjellSPUVI, Spikkestad Grendehus10:0012:00Påmeldings-liste
16.02RM Styrkeløft utstyrsfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellDrammen Styrkeidrettslag, Nedre Eikervei 37, Dram08:0010:00Påmeldings-liste
11.05RM Benkpress med og uten utstyr
KlubbstevneStyrkeløftregion ØstafjellSande KK, Sandehallen, Hans K. Evensensvei, 3070 S10:0012:00
21.09Benkcup runde 3
Åpent stevneStyrkeløftregion ØstafjellArrangør søkes10:0012:00
05.10RM Styrkeløft med utstyr
KlubbstevneStyrkeløftregion ØstafjellSande KK, Sandehallen, Hans K. Evensensvei, 3070 S10:0012:00
30.11Benkcup runde 4 - finale
Åpent stevneStyrkeløftregion ØstafjellSPUVI, Spikkestad Grendehus10:0012:00