Terminliste - 2020


Stevner merket med * er oppdatert siste uke.
Terminlisten finnes som iCal-feed, slik at du kan importere tilpasset terminliste i ditt eget kalenderprogram.
Utskriftsvennlig versjon
År

Måned
Klubb/region (hold inne ctrl for å velge flere)

Type:

DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
08.02-09.02RM-helg utstyr
RegionsmesterskapForslag til RM-helg utstyr
22.08-23.08RM-helg utstyrsfritt
RegionsmesterskapForslag til RM-helg
22.02Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKAskim treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
13.06Sommerstevne
KlubbstevneAskim SKAskim treningssenter10:0012:00
15.10-18.10NM Styrkeløft utstyrsfritt
MesterskapsstevneAskim SKAskim
19.12Julestevne
KlubbstevneAskim SKAskim treningssenter10:0012:00
23.06Åpent stevne utstyrsfritt
Åpent stevneAtlas SKAtlas SK styrkeromet Framo Hallen12:0014:00Påmeldings-liste
31.10Halloween Benkpress stevne
Åpent stevneAtlas SKAtlas SK styrkerommet Framohallen12:0014:00
20.01Åpent stevne
Åpent stevneBergen SKBergen Styrkeløftklubb studio16:3018:00
03.02Åpent stevne
Åpent stevneBergen SKBergen Sk studio16:3018:00Påmeldings-liste
02.03Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Sk studio16:3018:00
04.05Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Sk studio16:3018:00
24.08Åpent stevne
Åpent stevneBergen SKBergen Sk studio16:3018:00
05.10Åpent stevne
Åpent stevneBergen SKBergen Sk studio16:3018:00
24.12Julestevne benkpress
KlubbstevneBergen SKBergen Sk studio09:0010:30
15.02-16.02RM Styrkeløft Utstyrsfritt
RegionsmesterskapBjørgvin SKHaukelandshallen, Bergen.08:0010:00Påmeldings-liste
07.03Bjørgvin ATX Open
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Kanalveien 90, Bergen. 10:0011:00
06.06Bjørgvin ATX Open
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Kanalveien 90, Berge11:0012:00
11.07Bjørgvin ATX Open
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Kanalveien 90, Bergen. 10:0011:00
12.09Bjørgvin ATX Open
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Kanalveien 90, Bergen. 10:0011:00
14.11Bjørgvin ATX Open
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Kanalveien 90, Bergen. 10:0011:00
19.12Julestevne
KlubbstevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Kanalveien 90, Bergen. 10:0011:00
15.02Åpent stevne
Åpent stevneBodø AtletklubbKlubblokalet/Dronningens gate 4810:0012:00Påmeldings-liste
07.03Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKHamar 10:0012:00Påmeldings-liste
02.05Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKHamar 10:0012:00
12.09Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKHamar 10:0012:00
19.12Klubbmesterskap *
Åpent stevneBrumunddal AKHamar 10:0012:00
18.01Benk-cup 1
RegionsmesterskapDrammen SIKlubblokalet, N. Eikervei 37 A10:0012:00Påmeldings-liste
07.03Åpent stevne
Åpent stevneDrammen SIKlubblokalet, N. Eikervei 37 A10:0012:00Påmeldings-liste
06.06Åpent sommerstevne
Åpent stevneDrammen SIKlubblokalet, N. Eikervei 37 A10:0012:00
03.10Klubbmesterskap
KlubbstevneDrammen SIKlubblokalet10:0012:00
12.12-13.12NM Benkpress utstyrsfritt
MesterskapsstevneDrammen SIDrammen
09.03-14.03EM styrkeløft utstyrsfritt veteran 2020
Internasjonalt stevneEPFAlbi, Frankrike
04.05-10.05EM styrkeløft utstyr åpen, ungdom og junior 2020
Internasjonalt stevneEPFThisted, Danmark
01.07-05.07EM styrkeløft utstyr veteran
Internasjonalt stevneEPFPornainen, Finland
05.08-09.08EM benkpress utstyrsfritt, alle kategorier
Internasjonalt stevneEPFKaunas, Litauen
01.09-30.09Arnold Classic Europe
MesterskapsstevneEPFBarcelona, Spania
10.09-13.09Western European Championship utstyr/utstyrsfritt
MesterskapsstevneEPFIsland
15.10-18.10EM benkpress utstyr, alle kategorier
Internasjonalt stevneEPFEkaterinburg, Russland
28.11-06.12EM styrkeløft utstyrsfritt åpen, ungdom og junior
Internasjonalt stevneEPFWarszawa, Polen
01.02Klubbstevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven 10:0012:00
25.11Klubbstevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven17:0018:00
08.02styrkeløft og benk med og uten utstyr
Åpent stevneFræna AKklubblokalet. Senterveien 50 6440 Elnesvågen12:0014:00Påmeldings-liste
16.02Rm styrkeløft med utstyr
RegionsmesterskapFræna AKklubblokalet. Senterveien 50, 6440 Elnesvågen11:0013:00Påmeldings-liste
16.02RM benk med utstyr
RegionsmesterskapFræna AKklubblokalet. Senterveien 50, 6440 Elnesvågen10:0012:00Påmeldings-liste
25.01Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:3012:00
08.02RM Styrkeløft m/utstyr og benkpress utstyrsfritt
RegionsmesterskapGanddal AKGanddal Atletklubb08:0010:00Påmeldings-liste
25.04Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:3012:00
13.06Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:3012:00
22.08Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:3012:00
10.10Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:3012:00
12.12Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:3012:00
20.01Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
04.03Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
23.09Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
10.12Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
22.04Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk Atletklubb17:0018:00
16.09Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk Atletklubb17:0018:00
05.12Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk Atletklubb10:0012:00
25.01Åpent stevne
Åpent stevneIL KraftsportSkedmohallen, Industriveien 209:0210:32Påmeldings-liste
22.08RM Øst uf
RegionsmesterskapIL KraftsportSkedsmohallen, Lillestrøm08:0010:00
05.09Klubbmesterskap ILK og Christiania AK
KlubbstevneIL KraftsportSkedsmohallen, Industriveien 209:0010:30Påmeldings-liste
26.04-30.04VM styrkeløft utstyrsfritt veteran
Internasjonalt stevneIPFSun City, Sør-Afrika
01.05-03.05VM styrkeløft utstyr veteran
Internasjonalt stevneIPFSun City, Sør-Afrika
15.05-16.05VM benkpress utstyrsfritt veteran
Internasjonalt stevneIPFPilzen, Tsjekkia
17.05-23.05VM benkpress utstyr/utstyrsfritt ungdom/junior/åpen
Internasjonalt stevneIPFPilzen, Tsjekkia
20.05-21.05VM benkpress utstyr veteran
Internasjonalt stevneIPFPilzen, Tsjekkia
11.06-20.06VM styrkeløft utstyrsfritt åpen, ungdom, junior
Internasjonalt stevneIPFMinsk, Hviterussland
31.08-05.09VM styrkeløft utstyr ungdom og junior
Internasjonalt stevneIPFBirmingham, USA
02.11-07.11VM styrkeløft utstyr
Internasjonalt stevneIPFStavanger
26.02Klubbstevne
KlubbstevneKarmøy StyrkeløftklubbTMK Fitness Senter10:0012:00
06.06Sommerstevne
KlubbstevneKarmøy StyrkeløftklubbTMK Fitness Senter10:0012:00
12.12Julestevne
KlubbstevneKarmøy StyrkeløftklubbTMK Fintess Senter10:0012:00
07.03Klubbstevne
KlubbstevneKK-67KK-67s lokaler10:0012:00
09.05Klubbstevne
KlubbstevneKK-67KK-67s lokaler10:0012:00
10.10Klubbstevne
KlubbstevneKK-67KK-67s lokaler10:0012:00
12.12Julestevne
KlubbstevneKK-67KK-67s lokaler10:0012:00
06.03Klubbstevne
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen, Kristiansand16:3018:30
06.06Klubbstevne
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen, Kristiansand10:0012:00
20.11Klubbstevne
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen, Kristiansand16:3018:30
04.04Klubbstevne / Åpent stevne
Åpent stevneKristiansund KKKristiansund Kraftsportklubb, Hagbart Brinchmanns 10:00 12:00
08.02Regionsmesterskap styrkeløft og benkpress med utstyr
MesterskapsstevneLenja AKLenja AKs lokaler, Storveien 92B, 1621 Gressv09:0011:00Påmeldings-liste
22.02Klubbstevne
KlubbstevneLenja AKKlubblokalet11:0013:00
13.06Klubbmesterskap benkpress
KlubbstevneLenja AKKlubblokalet11:0013:00
05.09Klubbmesterskap styrkeløft
KlubbstevneLenja AKKlubblokalet11:0013:00
20.12Åpent Julestevne
Åpent stevneLenja AKKlubblokalet, Storveien 92B, 1621 Gressvik10:0012:00
07.03Åpent Stevne
Åpent stevneMelhus ILGruva10:0012:00
29.08Klubbstevne
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
12.12Julestevne
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
01.02Klubbstevne
KlubbstevneMoss SIKSundstredet 510:0012:00Påmeldings-liste
29.02Klubbstevne
KlubbstevneNidarø SKKlubblokalet, Forsøkslia 2309:0011:00Påmeldings-liste
01.09-30.09Nordisk benkpress og styrkeløft, ungdom og junior
Internasjonalt stevneNPFPornainen, Finland
05.06-07.06Trener I
KursNSFToppidrettsenteret Oslo
03.07-05.07Trener I
KursNSFToppidrettsenteret Oslo
25.09-27.09Trener II, del 1
KursNSFToppidrettsenteret Oslo
23.10-25.10Trener II, del 2
KursNSFToppidrettsenteret Oslo
11.12-13.12Regionstrener videreutdanning
KursNSFToppidrettsenteret Oslo
29.02Åpent stevne
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldings-liste
13.06Åpent stevne
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
22.08Åpent stevne
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
20.11-22.11NM styrkeløft utstyr ungdom, junior og veteran
MesterskapsstevneOdin SKBergen
12.12Julestevne Odin SK
KlubbstevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
23.04-26.04NM Styrkeløft utstyrsfritt ungdom, junior og veteran
MesterskapsstevneOslo SKOsloPåmeldings-liste
06.06Sommerstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokalet10:0012:00
12.12Julestevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokale09:0011:00
08.02RM styrkeløft og benkpress med utstyr
RegionsmesterskapRana KKKraftsenteret10:0012:00Påmeldings-liste
28.03Åpent stevne
Åpent stevneRana KKKraftsenteret11:0013:00
13.06Sommerstevne
Åpent stevneRana KKKraftsenteret11:0013:00
10.10Åpent stevne
Åpent stevneRana KKKraftsenteret11:0013:00
12.12Julestevne
KlubbstevneRana KKKraftsenteret11:0013:00
26.02Klubbstevne
KlubbstevneSaltdal SKMuskelstua16:4518:00Påmeldings-liste
09.05Åpent stevne
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua10:0012:00
30.09Åpent stevne
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua16:4518:00
12.12Julestevnet
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua10:0012:00
15.02RM Styrkeløft Utstyrsfritt
RegionsmesterskapSande KKSandehallen09:0011:00Påmeldings-liste
13.06Klubbmesterskap benkpress og styrkeløft
KlubbstevneSande KKSandehallen10:0012:00
12.093. Runde Region Østafjells Benk Cup
Åpent stevneSande KKSandehallen10:0012:00
12.12Julestevne benkpress og styrkeløft
KlubbstevneSande KKSandehallen10:0012:00
21.03Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
25.04Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
20.06Sommerstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
03.10Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
19.12Julestevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
18.01Åpent stevne benkpress og styrkeløft m/ utstyr
Åpent stevneSandnessjøen SKLokalet12:0014:00Påmeldings-liste
06.06Sommerstevne styrkeløft og benkpress m/ utstyr
Åpent stevneSandnessjøen SKLokalet12:0014:00
22.08Regionsmesterskap styrkeløft utstyrsfritt
RegionsmesterskapSandnessjøen SKLokalet10:0012:00
05.12Julestevne
KlubbstevneSandnessjøen SKLokalet12:0014:00
28.03-29.03NM Benkpress utstyr
MesterskapsstevneSauda ILSaudaPåmeldings-liste
07.02Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, Flatmobygget 2. etg.17:0018:00
19.12Julestevne
Åpent stevneSkien AtletklubbSkien10:0012:00
14.03Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
20.06Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
12.12Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
04.07Supertotal 2020
Åpent stevneSotra KraftsportklubbGrønnamyrvegen 2210:0012:00
26.12X-Lifts 2020
Åpent stevneSotra KraftsportklubbGrønnamyrvegen 2210:0012:00
22.02Åpent stevne
Åpent stevneSPUVISpikkestad Grendehus10:0012:00Påmeldings-liste
19.09Åpent stevne i Spuvi
Åpent stevneSPUVISpikkestad Grendehus10:0012:00Påmeldings-liste
19.12Julestevne Spuvi
KlubbstevneSPUVISpikkestad Grendehus10:0012:00Påmeldings-liste
16.02Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Ishall (Stavanger Styrkeløftklubb)10:0012:00
28.02Klubbstevne*
KlubbstevneStavanger SK16:3018:00
13.06Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Ishall (Stavanger Styrkeløftklubb)10:0012:00
26.09Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Ishall (Stavanger Styrkeløftklubb)10:0012:00
12.12Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Ishall (Stavanger Styrkeløftklubb)10:0012:00
19.09RM Styrkeløft utstyrsfritt og benkpress m/utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestKarmøy Styrkeløftklubb08:0010:00
08.02RM styrkeløft og benkpress med utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstLenja AK09:0011:00
25.06-27.06NM styrkeløft utstyr 2020
MesterskapsstevneStyrkeløftregion ØstHamarNM-veka sommer 2020.
22.08RM styrkeløft og benkpress uten utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstIL Kraftsport08:0010:00
09.05RM Benkpress
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellArrangør søkes10:0012:00Påmeldings-liste
22.08RM styrkeløft med utstyr
MesterskapsstevneStyrkeløftregion ØstafjellArrangør søkes10:0012:00
21.11Finale benkpresscupen
Åpent stevneStyrkeløftregion ØstafjellArrangør søkes10:0012:00
22.02Regionsmesterskap 2020 Troms & Finnmark styrkeløft
RegionsmesterskapTromsø AtletklubbCrossfit Nordaførr09:0011:00
22.02Regionsmesterskap 2020 Troms & Finnmark styrkeløft
RegionsmesterskapTromsø AtletklubbCrossfit Nordaførr09:0011:00
05.09Klubbstevne
Åpent stevneTromsø AtletklubbCrossfit Nordaførr09:0011:00
05.09Klubbstevne
Åpent stevneTromsø AtletklubbCrossfit Nordaførr09:0011:00
12.12Julestevnet
Åpent stevneTromsø AtletklubbCrossfit Nordaførr09:0011:00
12.12Julestevnet
Åpent stevneTromsø AtletklubbCrossfit Nordaførr09:0011:00
25.01Klubbstevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun10:0012:00Påmeldings-liste
28.03Klubbstevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun10:0012:00Påmeldings-liste
08.05Klubbstevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun18:0020:00Påmeldings-liste
29.08Klubbstevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun10:0012:00
17.10Klubbstevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun10:0012:00
12.12Klubbstevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun10:0012:00
29.02Klubbstevne
KlubbstevneTSI StyrkeløftKraftsportssenter10:0012:00
23.05Klubbstevne
KlubbstevneTSI StyrkeløftKraftsportssenter09:0011:00
19.09Klubbstevne/benkpressstevne
KlubbstevneTSI StyrkeløftKraftsportssenter12:0014:00
28.11Klubbstevne
KlubbstevneTSI StyrkeløftKraftsportssenter10:0012:00