Terminliste - 2021



Terminlisten finnes som iCal-feed, slik at du kan importere tilpasset terminliste i ditt eget kalenderprogram.
Utskriftsvennlig versjon
År

Måned
Klubb/region (hold inne ctrl for å velge flere)

Type:

DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
29.05klubbstevne
KlubbstevneAlta AKAlta 10:0012:00
13.02Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKTreningslokalet Askim SK10:0012:00
06.03Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKKlubblokalene10:0012:00Påmeldings-liste
19.06Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKTreningslokalet Askim SK10:0012:00Påmeldings-liste
25.09RM benkpress utstyr region Øst
MesterskapsstevneAskim SKKlubblokalet Askim SK
25.09RM styrkeløft utstyr region Øst
MesterskapsstevneAskim SKKlubblokalene Askim SKPåmeldings-liste
12.10Benkpress
KlubbstevneAskim SKKlubblokalet Askim Treningssenter18:0019:00Påmeldings-liste
18.12Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKTreningslokalet Askim SK10:0012:00Påmeldings-liste
11.07Klubbstevne
KlubbstevneAtlas SK4142 Fyllingsdalen 16:3018:00Påmeldings-liste
31.10Klubbstevne
KlubbstevneAtlas SKFramohallen, Fyllingsdalen.16:3018:00
02.02Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio 16:3018:00
02.03Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
08.05Åpent stevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio10:0012:00
05.06Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKAtløy10:0012:00
16.06Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Styrkeløftklubb studio16:3018:00
21.08Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK Studio10:0012:00
05.10Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
24.12Klubbstevne benkpress
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio 09:0010:30
06.02Bjørgvin Powerdise Competition.
KlubbstevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Powerdise, Kanalveien 90,10:0011:00
13.03Bjørgvin 20 års Jubileum Stevne
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Powerdise, Kanalveie12:0014:00
10.04Bjørgvin Powerdise Competition.
KlubbstevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Powerdise, Kanalveien 90,10:0011:00
08.05Bjørgvin Powerdise Competition.
KlubbstevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Powerdise, Kanalveien 90,10:0011:00
05.06Bjørgvin Powerdise Competition.
KlubbstevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Powerdise, Kanalveien 90,10:0011:00
07.08Bjørgvin Powerdise Competition.
KlubbstevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Powerdise, Kanalveien 90,10:0011:00Påmeldings-liste
09.10Regions Mesterskap Benkpress (UF)
RegionsmesterskapBjørgvin SKBjørgvin Styrkeløft Klubb, Kanalveien 90, Ber10:0012:00Påmeldings-liste
07.11RM styrkeløft (uf) Ungdom og Veteran
RegionsmesterskapBjørgvin SKBjørgvin Powerdise, Kanalveien 90, Bergen.10:0012:00Påmeldings-liste
11.12Bjørgvin Powerdise Christmas Competition.
KlubbstevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Powerdise, Kanalveien 90,10:0011:00
23.01Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKHamar 10:0012:00Påmeldings-liste
17.04Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKHamar 10:0012:00
12.06klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKHamar 10:0012:00
25.09Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKHamar 10:0012:00Påmeldings-liste
11.12Klubbmesterskap
Åpent stevneBrumunddal AKHamar 10:0012:00Påmeldings-liste
21.08Åpent stevne
Åpent stevneBrønnøy SKBrønnøysund12:0014:00Påmeldings-liste
13.02Utsatt inntil videre.
KlubbstevneDrammen SIKlubblokalet Nedre Eikervei 37 A10:0012:00
27.03Klubbstevne
KlubbstevneDrammen SI Klubblokalet Nedre Eikervei 37 A10:0012:00
12.06Klubbstevne ungdom og junior
KlubbstevneDrammen SIKlubblokalet Nedre Eikervei 37A10:0012:00Påmeldings-liste
02.10Klubbmesterskap alle grener
KlubbstevneDrammen SIKlubblokalet Nedre Eikervei 37A10:0012:00Påmeldings-liste
27.11-28.11NM benkpress utstyrsfritt
MesterskapsstevneDrammen SIDrammenPåmeldings-liste
07.07-17.07EM styrkeløft utstyrsfritt veteran
Internasjonalt stevneEPFPlzen, Tsjekkia
07.07-11.07EM styrkeløft utstyr veteran
Internasjonalt stevneEPFPilzen, Tsjekkia
03.08-08.08EM styrkeløft utstyr åpen, ungdom, junior
Internasjonalt stevneEPFPilzen, Tsjekkia
03.09-05.09WEC styrkeløft utstyr/utstyrsfritt
Internasjonalt stevneEPFHamm, Luxembourg
21.11-25.11EM benkpress utstyr og utstyrsfritt alle kategorier
Internasjonalt stevneEPFEkaterinburg, Russland
03.12-12.12EM styrkeløft utstyrsfritt åpen, ungdom og junior
Internasjonalt stevneEPFVesterås, Sverige
26.05Klubbstevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven17:0018:00
04.12Åpent stevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven12:0013:00Påmeldings-liste
05.02Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKklubblokalet, Senterveien 6440 Elnesvågen16:0018:00Påmeldings-liste
12.03Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKklubblokalet, Senterveien 6440 Elnesvågen16:0018:00
28.05Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKklubblokalet, Senterveien 6440 Elnesvågen16:0018:00
09.07Klubbstevne
Åpent stevneFræna AKSetbakken 1 16:3018:00Påmeldings-liste
27.08Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKKlubblokalet 16:3018:00Påmeldings-liste
03.09-05.09NM styrkeløft utstyrsfritt ungdom, junior og veteran
MesterskapsstevneFræna AKPåmeldings-liste
05.09NM styrkeløft utstyr ungdom, junior, veteran
MesterskapsstevneFræna AKFrænahallenPåmeldings-liste
13.02Klubbstevne
Åpent stevneGanddal AKGanddal10:3012:00
10.04Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:3012:00
19.06Sommerstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
21.08Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:3012:00
16.10Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:3012:00
11.12Julastevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
27.01Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden SI teningssenter17:0018:00
10.03Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden SI treningssenter17:0018:00
22.09Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden SI treningssenter17:0018:00
10.12Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden SI treningslokaler17:0018:00
04.12Julestevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk Atletklubb10:0012:00
16.01Klubbstevne
KlubbstevneIL KraftsportSkedsmohallen08:3010:00
21.08Regionsmesterskap Region Øst
RegionsmesterskapIL KraftsportSkedsmohallen, Leiraveien 2 Lillestrøm08:0010:00Påmeldings-liste
04.09Klubbstevne
KlubbstevneIL KraftsportSkedsmohallen08:0010:00
22.08-28.08VM styrkeløft, ungdom og junior
Internasjonalt stevneIPFOradea, Romania
22.08-28.08VM styrkeløft utstyr veteraner
Internasjonalt stevneIPFOradea, Romania
23.09-03.10VM styrkeløft utstyrsfritt, åpen, ungdom, junior
Internasjonalt stevneIPFHalmstad, Sverige
23.09-03.10VM styrkeløft utstyrsfritt Veteraner
Internasjonalt stevneIPFHalmstad, Sverige
21.10-31.10VM benkpress utstyr veteraner
Internasjonalt stevneIPFVilnius, Litauen
21.10-31.10VM benkpress uts./ uts.fritt, alle kategorier
Internasjonalt stevneIPFVilnius, Litauen
21.10-31.10VM benkpress utstyrsfritt Veteraner
Internasjonalt stevneIPFVilnius, Litauen
08.11-14.11VM styrkeløft utstyr
Internasjonalt stevneIPFStavanger
05.06Sommerstevne
KlubbstevneKarmøy StyrkeløftklubbTMK Fitness Senter10:0012:00Påmeldings-liste
04.12Julestevne
KlubbstevneKarmøy StyrkeløftklubbTMK Fitness Senter10:0012:00Påmeldings-liste
06.02Klubbstevne
Åpent stevneKK-67KK-67s lokaler10:0012:00
23.03-28.03NM styrkeløft utstyrsfritt
MesterskapsstevneKK-67Trondheim/SteinkjerUTSATTPåmeldings-liste
08.05Klubbstevne
Åpent stevneKK-67KK-67s lokaler10:0012:00
28.08Klubbstevne
Åpent stevneKK-67KK-67s lokaler10:0012:00Påmeldings-liste
22.10-24.10NM Styrkeløft utstyrsfritt
MesterskapsstevneKK-67Scandic HellPåmeldings-liste
11.12Julestevne
Åpent stevneKK-67KK-67s lokaler10:0012:00Påmeldings-liste
19.06Klubbstevne benkpress
KlubbstevneLenja AKLenjas lokaler, Storveien 94 1621 Fredrikstad10:0012:00
16.10Styrkeløft med og uten utstyr
KlubbstevneLenja AKLenja AKs lokaler, Storveien 94, 1621 Gressvik10:0012:00
18.12Julestevne med og uten utstyr
KlubbstevneLenja AKLenja AKs lokaler, Storveien 94, 1621 Gressvi11:0013:00
18.09Klubbstevne
KlubbstevneMelhus ILGruva 10:0012:00
04.12Julestevne
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
09.01Åpent stevne
Åpent stevneMoss SIKSundstredet 5, 1535 Moss10:0011:30Påmeldings-liste
01.05Åpent stevne
Åpent stevneMoss SIKSundstredet 5, 1535 Moss10:0011:30
11.09Klubbstevne Nidarø SK
KlubbstevneNidarø SKNidarø Treningssenter Selsbakk, Forsøkslia 2309:0011:00
11.12Julestevne
Åpent stevneNidarø SKNidarø Treningssenter Selsbakk, Forsøkslia 2309:0011:00
06.11-07.11Nordisk mesterskap styrkeløft og benkpress utstyr og UF
MesterskapsstevneNPFFinland
20.11-21.11Forbundstinget
AnnetNSF
13.02Åpent stevne
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
10.07Klubbstevne
KlubbstevneOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldings-liste
25.09Åpent stevne
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldings-liste
06.11RM Styrkeløft Utstyrsfritt, Junior og Åpen
RegionsmesterskapOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldings-liste
11.12Julestevne / Klubbmesterskap
KlubbstevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
30.01Klubbstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokale Oslo SK10:0012:00
17.04Vårstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokale Oslo SK10:0012:00
26.06Sommmerstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokale Oslo SK10:0012:00
11.12Julestevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokale Oslo SK10:0012:00Påmeldings-liste
13.02Klubbstevne
KlubbstevneRana KKKraftsenteret11:0013:00
24.04Klubbstevne
KlubbstevneRana KKKraftsenteret11:0013:00Påmeldings-liste
12.06Sommerstevne
KlubbstevneRana KKKraftsenteret11:0013:00Påmeldings-liste
21.08Klubbstevne
KlubbstevneRana KKKraftsenteret11:0013:00
11.09Regionsmesterskap Styrkeløft og Benkpress Utstyrsfritt Nordland
RegionsmesterskapRana KKRana10:0012:00Påmeldings-liste
16.10Klubbstevne
KlubbstevneRana KKKraftsenteret11:0013:00
11.12Julestevne
KlubbstevneRana KKKraftsenteret 11:0013:00
10.04Klubbstevne
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua09:0011:00
16.06Klubbstevne
KlubbstevneSaltdal SKMuskelstua16:4518:00
25.08Klubbstevne
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua16:4518:00
11.12Julestevnet
KlubbstevneSaltdal SKMuskelstua09:0011:00
11.09Klubbmesterskap Styrkeløft og Benkpress
MesterskapsstevneSande KKSandehallen10:0012:00Påmeldings-liste
11.12Julestevne styrkeløft og benkpress
KlubbstevneSande KKSandehallen09:0011:00Påmeldings-liste
23.01Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
13.02Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
10.04Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
26.05Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen16:0018:00
19.06Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
25.09Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
18.12Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
10.09-12.09NM benkpress utstyr
MesterskapsstevneSauda ILSaudaPåmeldings-liste
20.01Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaStyrkeløftavdelingen til Elnesvågen Treningssenter17:3018:00
17.02Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaStyrkeløftavdelingen til Elnesvågen Treningssenter17:3018:00
14.04Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaStyrkeløftavdelingen til Elnesvågen Treningssenter17:3018:00
16.06Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaStyrkeløftavdelingen til Elnesvågen Treningssenter17:3018:00
30.08Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaStyrkeløftavdelingen til Elnesvågen Treningssenter16:3018:00
29.09Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaStyrkeløftavdelingen til Elnesvågen Treningssenter16:3018:00
03.11Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaStyrkeløftavdelingen til Elnesvågen Treningssenter16:3018:00
15.12Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaStyrkeløftavdelingen til Elnesvågen Treningssenter16:3018:00
18.12Nissestevne
Åpent stevneSkien AtletklubbPro Gym Grenland10:0012:00
06.03Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra 10:0012:00
19.06Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
11.12Julestevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
13.02Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Ishall10:0012:00
12.06Sommerstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Ishall10:0012:00
16.10Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Ishall10:0012:00
11.12Julestevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Ishall10:0012:00
12.06RM benkpress m/utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestLurahallen - Sandnes Atletklubb10:0012:00
12.06RM styrkeløft m/utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestLurahallen - Sandnes Atletklubb08:0010:00
21.08RM styrkeløft m/utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestKarmøy Styrkeløftklubb08:0010:00Påmeldings-liste
21.08RM benkpress m/utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestKarmøy Styrkeløftklubb10:0012:00Påmeldings-liste
21.08RM styrkeløft utstyrsfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestKarmøy Styrkeløftklubb10:0012:00Påmeldings-liste
21.08RM benkpress utstyrsfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestKarmøy Styrkeløftklubb08:0010:00Påmeldings-liste
06.03RM UF Styrkeløft
RegionsmesterskapStyrkeløftregion VestBergen08:0010:00
06.03RM UF Styrkeløft
RegionsmesterskapStyrkeløftregion VestBergen08:0010:00
12.06RM Styrkeløft og benkpress, med utstyr.
RegionsmesterskapStyrkeløftregion VestBergen. 08:0010:00
12.06RM Styrkeløft og benkpress, med utstyr.
RegionsmesterskapStyrkeløftregion VestBergen. 08:0010:00
11.09RM UF Benkpress
RegionsmesterskapStyrkeløftregion VestBergen. 08:0010:00
16.10RM Styrkeløft og Benkpress (uf)
RegionsmesterskapStyrkeløftregion VestBergen. 08:0010:00
08.05RM med utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstAskim SK09:0011:00UTSATT
26.06-27.06NM styrkeløft utstyr
MesterskapsstevneStyrkeløftregion ØstAskimEndret sted og datoPåmeldings-liste
21.08RM UF
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstIL Kraftsport med bistand fra Christiania AK08:0010:00
04.09Benkcup runde 3
Åpent stevneStyrkeløftregion ØstafjellArrangør søkes10:0012:00
24.01Klubbstevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbCrossfit Nordaførr16:0018:00
27.06Klubbstevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbCrossfit Nordaførr, Strandvegen 73, 9007 Tromsø16:0018:00
19.12Julestevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbCrossfit Nordaførr, Strandvegen 73, 9007 Tromsø16:0018:00
30.01Klubbstevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun, 7227 Gimse10:3012:00
09.07Klubbstevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun17:3018:30Påmeldings-liste
27.08Klubbstevne august 2021
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun17:3019:00Påmeldings-liste
16.06Klubbstevne
KlubbstevneTurn og IL National16:0018:00