Terminliste - 2023



Terminlisten finnes som iCal-feed, slik at du kan importere tilpasset terminliste i ditt eget kalenderprogram.
Utskriftsvennlig versjon
År

Måned
Klubb/region (hold inne ctrl for å velge flere)

Type:

DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
10.02-12.02RM Helg 1
RegionsmesterskapArrangør søkes
21.10-22.10RM Helg 2
RegionsmesterskapArrangør søkes
28.10-29.10Forbundsting
SamlingBest Western Hotel, Gardermoen08:00
10.02Klubbstevne
KlubbstevneAlta AKAlta AK 10:0012:00
26.05Klubbstevne
Åpent stevneAlta AKAlta AK10:0012:00
26.08Klubbstevne
Åpent stevneAlta AKAlta AK10:0012:00
09.12Julestevne
Åpent stevneAlta AKAlta AK10:0012:00Påmeldings-liste
20.01Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKAskim Treningssenter16:0018:00Påmeldings-liste
04.02Åpent stevne
Åpent stevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
15.04-16.04NM Styrkeløft Utstyrsfritt Ungdom / Junior
MesterskapsstevneAskim SKKnapstadhallenPåmeldings-liste
10.06Sommerstevne
KlubbstevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
07.09Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKAskim Treningssenter16:3018:00Påmeldings-liste
16.12Julestevne
KlubbstevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
01.04Klubbstevne
KlubbstevneAtlas SKFramohallen Fyllingsdalen17:0018:30
27.05Åpent Stevne
Åpent stevneAtlas SKFramohallen Fyllingsdalen16:0014
15.07Klubbstevne
KlubbstevneAtlas SKFramohallen Fyllingsdalen17:0018:30
28.10Halloween
KlubbstevneAtlas SKFramohallen Fyllingsdalen16:0018:00
09.12Julestevne
KlubbstevneAtlas SKFramohallen Fyllingsdalen17:0018:30
02.01Klubbstevne
Åpent stevneBergen SKBergen Sk studio 16:3018:00
24.01Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Styrkeløftklubb studio16:3018:00
20.02Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Sk studio 16:3018:00
20.03Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio 16:3018:00
24.04Klubbstevne
Åpent stevneBergen SKBergen Sk studio 16:3018:00
05.06Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Sk studio16:3018:00
21.06Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Styrkeløftklubb studio16:3018:00
02.09Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Sk studio09:0010:00
30.10Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Sk studio 16:3018:00
27.11Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Sk studio 16:3018:00Påmeldings-liste
07.01Bjørgvin Open
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Powerdise Kanalveien 90, Bergen.10:0012:00Påmeldings-liste
11.02Bjørgvin Open
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Powerdise Kanalveien 90, Bergen.10:0012:00
03.03-05.03NM Styrkeløft Utstyrsfritt
MesterskapsstevneBjørgvin SKÅsane ArenaPåmeldings-liste
29.04Bjørgvin Open
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Powerdise Kanalveien 90, Bergen.10:0011:00Påmeldings-liste
10.06Bjørgvin Open
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Powerdise Kanalveien 90, Bergen.10:0012:00Påmeldings-liste
16.09RM benkpress 2023
RegionsmesterskapBjørgvin SKBjørgvin Powerdise Kanalveien 90, Bergen.10:0012:00Påmeldings-liste
21.10Karen Skålvoll Klassisk
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Powerdise Kanalveien 90, Bergen.10:0012:00Påmeldings-liste
16.12Julestevne
KlubbstevneBjørgvin SKBjørgvin Powerdise Kanalveien 90, Bergen.12:0014:00Påmeldings-liste
23.09Regionsmesterskap Nordland 2023
MesterskapsstevneBodø AtletklubbMørkvedhallen, Hall C09:0011:00Påmeldings-liste
18.11Førjulstevne
Åpent stevneBodø AtletklubbBingoen10:0012:00Påmeldings-liste
04.02Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKHamar09:0011:00Påmeldings-liste
10.06Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKHamar10:0012:00Påmeldings-liste
20.10Regionsmesterskap Uten utstyr
RegionsmesterskapBrumunddal AKHamar12:0014:00Påmeldings-liste
22.10Regionmesterskap Med utstyr
RegionsmesterskapBrumunddal AKHamar08:0010:00Påmeldings-liste
16.12Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKHamar10:0012:00Påmeldings-liste
01.04Klubbstevne
Åpent stevneBrønnøy SKKlubblokalet10:0012:00Påmeldings-liste
09.12Julestevne
KlubbstevneBrønnøy SKKlubblokalet10:0012:00Påmeldings-liste
02.04Åpent stevne
Åpent stevneChristiania AKHaavard Martinsens vei 30, 0978 Oslo10:0012:00Påmeldings-liste
27.08Åpent stevne
Åpent stevneChristiania AKHaavard Martinsens vei 30, 0978 Oslo10:0012:00Påmeldings-liste
18.02Åpent stevne
Åpent stevneDrammen SIKlubblokalet, Nedre Eikersvei 3710:0012:00Påmeldings-liste
24.03-26.03NM Benkpress alle klasser Utstyr
MesterskapsstevneDrammen SIPåmeldings-liste
24.03-26.03NM benkpress alle klasser utstyrsfritt
MesterskapsstevneDrammen SIDrammenshallenPåmeldings-liste
17.06Sommerstevne
Åpent stevneDrammen SIKlubblokalet, Nedre Eikersvei 3710:0012:00Påmeldings-liste
07.10Klubbmesterskap
KlubbstevneDrammen SIKlubblokalet, Nedre Eikersvei 3710:0012:00Påmeldings-liste
16.12Julestevne
Åpent stevneDrammen SIKlubblokalet, Nedre Eikersvei 3710:0012:00Påmeldings-liste
28.02-05.03EM Styrkeløft Utstyrsfritt Veteran
Internasjonalt stevneEPFBudapest, Ungarn
16.03-18.03European University Cup, Styrkeløft UF
Internasjonalt stevneEPFAlbi, Frankrike
02.05-07.05EM Styrkeløft Utstyr Ungdom / Junior / Åpen
Internasjonalt stevneEPFThisted, Danmark
05.07-09.07EM Styrkeløft Utstyr Veteran
Internasjonalt stevneEPFPilsen, Tjekkia
31.07-06.08EM benkpress utstyrsfritt veteraner
Internasjonalt stevneEPFMerignac, Frankrike
31.07-06.08EM benkpress utstyr veteraner
Internasjonalt stevneEPFMerignac, Frankrike
31.07-06.08EM Benkpress Utstyr/Utstyrsfritt Ungdom/Junior/Åpen
Internasjonalt stevneEPFMerignac, Frankrike
08.09-10.09Western European Champs, Styrkeløft utstyrsfritt
Internasjonalt stevneEPFReykjanesbär, Island
08.09-10.09Western European Champs, Styrkeløft utstyr
Internasjonalt stevneEPFReykjanesbär, Island
24.09-25.09Danube Cup, Styrkeløft UTS/UF
Internasjonalt stevneEPFZelina, Slovakia
10.10-15.10EM Styrkeløft Utstyrsfritt Ungdom / Junior
Internasjonalt stevneEPFBudapest, Ungarn
06.12-10.12EM Styrkeløft Utstyrsfritt Åpen
Internasjonalt stevneEPFTartu, Estland
14.06Sommer stevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven 16:0018:00Påmeldings-liste
02.12Julestevne
Åpent stevneFrogner AKTrimlåven 10:0012:00Påmeldings-liste
13.01Styrkeløft og benkpress
Åpent stevneFræna AKKlubblokalet16:0018:00Påmeldings-liste
18.02Klubbstevne
Åpent stevneFræna AKKlubblokalet 10:0012:00Påmeldings-liste
21.04Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKKlubblokalet 16:0018:00Påmeldings-liste
01.07Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKKlubblokalet 10:0011:00Påmeldings-liste
15.09Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKKlubblokalet 17:0018:00Påmeldings-liste
10.11Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKKlubblokalet 17:0018:00
16.12Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKKlubblokalet 10:0011:00Påmeldings-liste
11.02Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
18.02Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
08.04Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
10.06Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00Påmeldings-liste
26.08Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
28.09Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal16:3018:30
09.12Julestevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal08:0010:00Påmeldings-liste
25.01Klubbmesterskap benkpress
KlubbstevneHalden SIHSI treningssenter17:0018:00
08.03Klubbmesterskap
KlubbstevneHalden SIHSI treningssenter17:0018:00
20.09Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHSI treningssenter17:0018:00Påmeldings-liste
08.12Julestevne
KlubbstevneHalden SIHSI treningssenter17:0018:00
15.01Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk Atletklubb10:0012:00
15.04Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKEskemyrveien 10, 4310 Hommersåk10:0012:00
29.07Sommerstevne
KlubbstevneHommersåk AKEskemyrveien 10, 4310 Hommersåk10:0012:00
25.10Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKEskemyrveien 10, 4310 Hommersåk17:0018:30
02.12HAK Julestevne 2023
KlubbstevneHommersåk AKEskemyrveien 10, 4310 Hommersåk10:0012:00Påmeldings-liste
09.12Julestevne 09.12.23
KlubbstevneHommersåk AKEskemyrveien 10, 4310 Hommersåk10:0012:00
25.02Regionsmesterskap benk utstyrsfritt 2023
RegionsmesterskapHøland IULHølandshallen, 1960 Løken08:0010:00Påmeldings-liste
26.02Regionsmesterskap benk m\\utstyr 2023
RegionsmesterskapHøland IULHølandshallen08:0010:00Påmeldings-liste
21.01Åpent stevne
Åpent stevneIL KraftsportSkedsmohallen, klubblokalet10:0112:01Påmeldings-liste
15.09-17.09Nordisk mesterskap
Internasjonalt stevneIL KraftsportSkedsmohallen, Lillestrøm
02.12Klubbstevne,julestevne
KlubbstevneIL KraftsportSkedsmohallen,klubblokalet10:0112:01
20.05-28.05VM benkpress utstyrsfritt veteran
Internasjonalt stevneIPFSun City, Sør-Afrika
20.05-28.05VM Benkpress Utstyr / Utstyrsfritt Ungdom/Junior/Åpen
Internasjonalt stevneIPFSun City, Sør-Afrika
20.05-28.05VM benkpress utstyr veteran
Internasjonalt stevneIPFSun City, Sør-Afrika
11.06-18.06VM Styrkeløft Utstyrsfritt
Internasjonalt stevneIPFValetta, Malta
14.06-10.06IPF General Assembly
SamlingIPFValetta, Malta
24.08-03.09VM Styrkeløft Utstyr / Utstyrsfritt Ungdom / Junior
Internasjonalt stevneIPFCluj-Napoca Romania
08.10-15.10VM Styrkeløft Utstyr Veteraner
Internasjonalt stevneIPFUlaanbaatar, Mongolia
08.10-15.10VM Styrkeløft Utstyrsfritt veteran
Internasjonalt stevneIPFUlaanbaatar, Mongolia
13.11-19.11VM Styrkeløft Utstyr Åpen
Internasjonalt stevneIPFVilnius, Litauen
11.02Klubbstevne
KlubbstevneKarmøy StyrkeløftklubbTMK Fitness Senter10:0012:00Påmeldings-liste
03.06Klubbstevne
KlubbstevneKarmøy StyrkeløftklubbTMK Fitness Senter10:0012:00Påmeldings-liste
09.12Klubbstevne
KlubbstevneKarmøy StyrkeløftklubbTMK Fitness Senter10:0012:00Påmeldings-liste
18.03Klubbstevne
Åpent stevneKK-67KK-67\'s lokaler10:0012:00
10.06Klubbstevne
Åpent stevneKK-67KK-67\\\'s lokaler10:0012:00Påmeldings-liste
17.06-18.06NM Styrkeløft Utstyr
MesterskapsstevneKK-67StjørdalNM Veka Trondheim, Påmeldings-liste
23.09Klubbstevne
Åpent stevneKK-67KK-67\'s lokaler10:0012:00Påmeldings-liste
09.12Klubbstevne
Åpent stevneKK-67KK-67\'s lokaler10:0012:00Påmeldings-liste
10.06Sommer stevne
KlubbstevneKraftsportklubben HaugesundHAK sine klubb lokaler10:0012:00Påmeldings-liste
16.12Julestevne
KlubbstevneKraftsportklubben HaugesundHAK sine klubblokaler10:0012:00Påmeldings-liste
16.06Klubbstevne
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen16:0018:00
24.11Klubbstevne
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen16:3018:00
11.02Åpent stevne
Åpent stevneLenja AKStorveien 92 Gressvik10:00-11:312:00
21.04-23.04NM Styrkeløft Utstyrsfritt Veteran
MesterskapsstevneLenja AKPåmeldings-liste
17.06Klubbmesterskap i Benkpress
KlubbstevneLenja AKStorveien 92 Gressvik10:00-11.312:00
02.09Klubbmesterskap i styrkeløft med og uten utstyr
KlubbstevneLenja AKStorveien 92. Gressvik10:00-11.312:00
16.12Julestevne Styrkeløft og Benkpress med og uten utstyr
Åpent stevneLenja AKStorveien 92 Gressvik09:0011:00Påmeldings-liste
28.01Klubbstevne
KlubbstevneMelhus ILGruva10:3012:00
13.05Klubbstevne
KlubbstevneMelhus ILGruva10:3012:00
16.12Julestevne
KlubbstevneMelhus ILGruva10:3012:00Påmeldings-liste
28.01Styrkeløft og benkpress
Åpent stevneMoss SIKKlubblokalet, Sundstredet 5, Moss10:0012:00Påmeldings-liste
11.05Klubbstevne
KlubbstevneMoss SIKSundstredet 517:0018:00Påmeldings-liste
07.10Styrkeløft og benkpress
Åpent stevneMoss SIKKlubblokalet, Sundstredet 5, Moss10:0012:00Påmeldings-liste
16.12Julestevne
KlubbstevneMoss SIKSundstredet 5, Moss10:0012:00
03.06-04.06Trener 1 del 3
KursNSFOlympiatoppen, Oslo
28.10-29.10Forbundsting
AnnetNSFBest Western Plus, Gardermoen
18.02RM Styrkeløft UF, Styrkeløftregion Vest
RegionsmesterskapOdin SKOdinhallen08001000Påmeldings-liste
17.06Sommerstevne
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldings-liste
07.10Åpent stevne
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldings-liste
16.12Klubbmesterskap
KlubbstevneOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldings-liste
21.01Vinterstevne
KlubbstevneOslo SKFrysjaveien 33B10:0012:00Påmeldings-liste
22.04Vårstevne
KlubbstevneOslo SKFrysjaveien 33B10:0012:00Påmeldings-liste
24.06Sommerstevne
KlubbstevneOslo SKFrysjaveien 33B10:0012:00Påmeldings-liste
23.09Høststevne
KlubbstevneOslo SKFrysjaveien 33B10:0012:00Påmeldings-liste
16.12Julestevne
KlubbstevneOslo SKFrysjaveien 33B10:0012:00Påmeldings-liste
18.02Åpent stevne
Åpent stevneRana KKKraftsenteret10:0012:00Påmeldings-liste
25.03Klubbstevne
KlubbstevneRana KKKraftsenteret 11:0013:00Påmeldings-liste
03.06Sommerstevne
Åpent stevneRana KKKraftsenteret10:0012:00Påmeldings-liste
09.09Åpent stevne
Åpent stevneRana KKKraftsenteret10:0012:00Påmeldings-liste
16.12Julestevne
KlubbstevneRana KKKraftsenteret10:0012:00
21.10Regionmesterskap styrkeløft og benkpress utstyrsfritt
RegionsmesterskapRøros SKVerket10:0012:00Påmeldings-liste
15.02Åpent stevne
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua16:4518:00Påmeldings-liste
03.06Sommerstevne
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua10:0012:00
18.10Åpent stevne
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua16:4518:00Påmeldings-liste
09.12Julestevnet
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua10:0012:00Påmeldings-liste
21.01Åpent stevne styrkeløft og benkpress
Åpent stevneSande KKSandehallen09:00 til 11:00Påmeldings-liste
10.06Klubbmesterskap Styrkeløft og Benkpress
KlubbstevneSande KKSandehallen09:00 til 11:00Påmeldings-liste
09.09Åpent stevne styrkeløft og benkpress
Åpent stevneSande KKSandehallen10:00 til 12:00Påmeldings-liste
09.12Julestevne
KlubbstevneSande KKSandehallen09:00 til 11:00Påmeldings-liste
14.01Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
11.02Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
10.05Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen16:0017:00
24.06Sommerstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
09.09Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
30.09Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
21.10Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
25.11-26.11NM Styrkeløft Utstyr Ungdom / Junior / Veteran
MesterskapsstevneSandnes AKLurahallenPåmeldings-liste
16.12Julestevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00Påmeldings-liste
14.01Nyttårstevne
Åpent stevneSIL StyrkeløftklubbLokalet10:0012:00Påmeldings-liste
17.06Sommerstevne
Åpent stevneSIL StyrkeløftklubbLokalet10:0012:00
16.12Julestevne
KlubbstevneSIL StyrkeløftklubbLokalet10:0012:00Påmeldings-liste
11.01Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter AS16:3018:00
15.02Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter AS16:3018:00
29.03Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter AS16:3018:00
14.06Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter AS16:3018:00
27.09Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter AS16:3018:00
29.11Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter AS16:3018:00
16.12Skien AKs julestevne
Åpent stevneSkien AtletklubbPro Gym Grenland10:0012:00Påmeldings-liste
18.02Klubbstevne
Åpent stevneSkogn ILRemyra10:0012:00Påmeldings-liste
10.06Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
09.12Julestevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
11.02Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Styrkeløftklubb 10:0012:00
03.05Benkpress Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Ishall16:0018:00
10.06Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Styrkeløftklubb 10:0012:00
07.10Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Styrkeløftklubb10:0012:00
16.12Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Styrkeløftklubb 10:0012:00Påmeldings-liste
11.02RM benkpress utstyrsfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestArrangør søkes10:0012:00
11.02RM styrkeløft m/utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestArrangør søkes10:0012:00
26.08RM styrkeløft og benkpress m/utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestKarmøy Storhall, Slettavegen, Veavågen10:0012:00Påmeldings-liste
26.08RM styrkeløft og benkpress utstyrsfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestKarmøy Storhall, Slettavegen, Veavågen10:0012:00Påmeldings-liste
04.02Regionsmesterskap uf Styrkeløft
RegionsmesterskapStyrkeløftregion VestStyrkeløftregion Vest10:0012:00
23.09Regionsmesterskap uf Benkpress
RegionsmesterskapStyrkeløftregion VestStyrkeløftregion Vest10:0012:00
14.01Benkcup runde 1
Åpent stevneStyrkeløftregion ØstafjellDrammen Styrkeidrettslag, Nedre Eikervei 3710:0012:00Påmeldings-liste
11.02Regionsmesterskap Styrkeløft Utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellSande KK, Sandehallen10:0012:00Påmeldings-liste
13.05Benckup runde 2
Åpent stevneStyrkeløftregion ØstafjellSande KK, Sandehallen10:0012:00Påmeldings-liste
26.08Regionsmesterskap Styrkeløft utstyrsfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellDrammen Styrkeidrettslag, Nedre Eikervei 3710:0012:00Påmeldings-liste
21.10Regionsmesterskap benkpress utstyrsfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellSPUVI, Spikkestad10:0012:00Påmeldings-liste
21.10Regionsmesterskap benkpress utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellSPUVI, Spikkestad10:0012:00Påmeldings-liste
02.12Benkcup Finale
Åpent stevneStyrkeløftregion ØstafjellSPUVI, Spikkestad10:0012:00Påmeldings-liste
21.01Vinterstevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbTromsø Atletklubb, Seminarbakken 4, 9008 Trom10:0011:00Påmeldings-liste
11.02RM Troms og Finnmark
RegionsmesterskapTromsø Atletklubb07:0009:00Påmeldings-liste
15.04Vårstevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbTromsø Atletklubb, Seminarbakken 4, 9008 Tromsø10:0011:00
17.06Sommerstevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbTromsø Atletklubb, Seminarbakken 4, 9008 Trom10:0011:00Påmeldings-liste
16.09Høststevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbTromsø Atletklubb, Seminarbakken 4, 9008 Tromsø10:0011:00
21.10Klubbstevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbTromsø Atletklubb, Seminarbakken 4, 9008 Tromsø10:0011:00Påmeldings-liste
09.12Julestevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbTromsø Atletklubb, Seminarbakken 4, 9008 Tromsø10:0011:00
11.02RM utstyr region midt
RegionsmesterskapTrondheim StyrkeløftklubbØstre Rosten 84D, 7075 Tiller10:0012:00Påmeldings-liste
10.06Sommerstevne
Åpent stevneTrondheim StyrkeløftklubbTSK sine lokaler10:0012:00
07.01Vinterstevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun10:0012:00Påmeldings-liste
01.04Vårstevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun10:0012:00Påmeldings-liste
03.06Sommerstevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun10:0012:00Påmeldings-liste
09.09Høststevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun10:0012:00Påmeldings-liste
09.12Julestevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun10:0012:00
17.11Klubbstevne
KlubbstevneTurn og IL NationalSandesundsveien 10 B17:3018:30