Terminliste - 2021


Stevner merket med * er oppdatert siste uke.
Terminlisten finnes som iCal-feed, slik at du kan importere tilpasset terminliste i ditt eget kalenderprogram.
Utskriftsvennlig versjon
År

Måned
Klubb/region (hold inne ctrl for å velge flere)

Type:

Januar
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
09.Åpent stevne
Åpent stevneMoss SIKSundstredet 5, 1535 Moss10:0011:30Påmeldings-liste
16.Klubbstevne
KlubbstevneIL KraftsportSkedsmohallen08:3010:00
20.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaStyrkeløftavdelingen til Elnesvågen Treningssenter17:3018:00
23.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
23.Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKHamar 10:0012:00Påmeldings-liste
24.Klubbstevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbCrossfit Nordaførr16:0018:00
27.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden SI teningssenter17:0018:00
30.Klubbstevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun, 7227 Gimse10:3012:00
30.Klubbstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokale Oslo SK10:0012:00
Februar
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio 16:3018:00
05.Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKklubblokalet, Senterveien 6440 Elnesvågen16:0018:00Påmeldings-liste
06.Klubbstevne
Åpent stevneKK-67KK-67s lokaler10:0012:00
06.Bjørgvin Powerdise Competition.
KlubbstevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Powerdise, Kanalveien 90,10:0011:00
13.Utsatt inntil videre.
KlubbstevneDrammen SIKlubblokalet Nedre Eikervei 37 A10:0012:00
13.Klubbstevne
Åpent stevneGanddal AKGanddal10:3012:00
13.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
13.Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKTreningslokalet Askim SK10:0012:00
13.Klubbstevne
KlubbstevneRana KKKraftsenteret11:0013:00
13.Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Ishall10:0012:00
13.Åpent stevne
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
17.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaStyrkeløftavdelingen til Elnesvågen Treningssenter17:3018:00
Mars
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
06.RM UF Styrkeløft
RegionsmesterskapStyrkeløftregion VestBergen08:0010:00
06.Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra 10:0012:00
06.Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKKlubblokalene10:0012:00Påmeldings-liste
06.RM UF Styrkeløft
RegionsmesterskapStyrkeløftregion VestBergen08:0010:00
10.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden SI treningssenter17:0018:00
12.Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKklubblokalet, Senterveien 6440 Elnesvågen16:0018:00
13.Bjørgvin 20 års Jubileum Stevne
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Powerdise, Kanalveie12:0014:00
23.-28.NM styrkeløft utstyrsfritt
MesterskapsstevneKK-67Trondheim/SteinkjerUTSATTPåmeldings-liste
27.Klubbstevne
KlubbstevneDrammen SI Klubblokalet Nedre Eikervei 37 A10:0012:00
April
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
10.Bjørgvin Powerdise Competition.
KlubbstevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Powerdise, Kanalveien 90,10:0011:00
10.Klubbstevne
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua09:0011:00
10.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:3012:00
10.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
14.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaStyrkeløftavdelingen til Elnesvågen Treningssenter17:3018:00
17.Vårstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokale Oslo SK10:0012:00
17.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKHamar 10:0012:00
24.Klubbstevne
KlubbstevneRana KKKraftsenteret11:0013:00Påmeldings-liste
Mai
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
01.Åpent stevne
Åpent stevneMoss SIKSundstredet 5, 1535 Moss10:0011:30
08.Klubbstevne
Åpent stevneKK-67KK-67s lokaler10:0012:00
08.RM med utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstAskim SK09:0011:00UTSATT
08.Bjørgvin Powerdise Competition.
KlubbstevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Powerdise, Kanalveien 90,10:0011:00
08.Åpent stevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio10:0012:00
26.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen16:0018:00
26.Klubbstevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven17:0018:00
28.Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKklubblokalet, Senterveien 6440 Elnesvågen16:0018:00
29.klubbstevne
KlubbstevneAlta AKAlta 10:0012:00
Juni
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
05.Bjørgvin Powerdise Competition.
KlubbstevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Powerdise, Kanalveien 90,10:0011:00
05.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKAtløy10:0012:00
05.Sommerstevne
KlubbstevneKarmøy StyrkeløftklubbTMK Fitness Senter10:0012:00Påmeldings-liste
12.RM benkpress m/utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestLurahallen - Sandnes Atletklubb10:0012:00
12.Sommerstevne
KlubbstevneRana KKKraftsenteret11:0013:00Påmeldings-liste
12.RM Styrkeløft og benkpress, med utstyr.
RegionsmesterskapStyrkeløftregion VestBergen. 08:0010:00
12.klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKHamar 10:0012:00
12.Klubbstevne ungdom og junior
KlubbstevneDrammen SIKlubblokalet Nedre Eikervei 37A10:0012:00Påmeldings-liste
12.Sommerstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Ishall10:0012:00
12.RM styrkeløft m/utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestLurahallen - Sandnes Atletklubb08:0010:00
12.RM Styrkeløft og benkpress, med utstyr.
RegionsmesterskapStyrkeløftregion VestBergen. 08:0010:00
16.Klubbstevne
KlubbstevneSaltdal SKMuskelstua16:4518:00
16.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaStyrkeløftavdelingen til Elnesvågen Treningssenter17:3018:00
16.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Styrkeløftklubb studio16:3018:00
16.Klubbstevne
KlubbstevneTurn og IL National16:0018:00
19.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
19.Sommerstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
19.Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKTreningslokalet Askim SK10:0012:00Påmeldings-liste
19.Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
19.Klubbstevne benkpress
KlubbstevneLenja AKLenjas lokaler, Storveien 94 1621 Fredrikstad10:0012:00
26.-27.NM styrkeløft utstyr
MesterskapsstevneStyrkeløftregion ØstAskimEndret sted og datoPåmeldings-liste
26.Sommmerstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokale Oslo SK10:0012:00
27.Klubbstevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbCrossfit Nordaførr, Strandvegen 73, 9007 Tromsø16:0018:00
Juli
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
07.-17.EM styrkeløft utstyrsfritt veteran
Internasjonalt stevneEPFPlzen, Tsjekkia
07.-11.EM styrkeløft utstyr veteran
Internasjonalt stevneEPFPilzen, Tsjekkia
09.Klubbstevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun17:3018:30Påmeldings-liste
09.Klubbstevne
Åpent stevneFræna AKSetbakken 1 16:3018:00Påmeldings-liste
10.Klubbstevne
KlubbstevneOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldings-liste
11.Klubbstevne
KlubbstevneAtlas SK4142 Fyllingsdalen 16:3018:00Påmeldings-liste
August
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
03.-08.EM styrkeløft utstyr åpen, ungdom, junior
Internasjonalt stevneEPFPilzen, Tsjekkia
07.Bjørgvin Powerdise Competition.
KlubbstevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Powerdise, Kanalveien 90,10:0011:00Påmeldings-liste
21.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK Studio10:0012:00
21.Klubbstevne
KlubbstevneRana KKKraftsenteret11:0013:00
21.RM styrkeløft utstyrsfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestKarmøy Styrkeløftklubb10:0012:00Påmeldings-liste
21.RM benkpress utstyrsfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestKarmøy Styrkeløftklubb08:0010:00Påmeldings-liste
21.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:3012:00
21.RM styrkeløft m/utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestKarmøy Styrkeløftklubb08:0010:00Påmeldings-liste
21.Åpent stevne
Åpent stevneBrønnøy SKBrønnøysund12:0014:00Påmeldings-liste
21.RM UF
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstIL Kraftsport med bistand fra Christiania AK08:0010:00
21.Regionsmesterskap Region Øst
RegionsmesterskapIL KraftsportSkedsmohallen, Leiraveien 2 Lillestrøm08:0010:00Påmeldings-liste
21.RM benkpress m/utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestKarmøy Styrkeløftklubb10:0012:00Påmeldings-liste
22.-28.VM styrkeløft utstyr veteraner
Internasjonalt stevneIPFOradea, Romania
22.-28.VM styrkeløft, ungdom og junior
Internasjonalt stevneIPFOradea, Romania
25.Klubbstevne
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua16:4518:00
27.Klubbstevne august 2021
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun17:3019:00Påmeldings-liste
27.Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKKlubblokalet 16:3018:00Påmeldings-liste
28.Klubbstevne
Åpent stevneKK-67KK-67s lokaler10:0012:00Påmeldings-liste
30.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaStyrkeløftavdelingen til Elnesvågen Treningssenter16:3018:00
September
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
03.-05.WEC styrkeløft utstyr/utstyrsfritt
Internasjonalt stevneEPFHamm, Luxembourg
03.-05.NM styrkeløft utstyrsfritt ungdom, junior og veteran
MesterskapsstevneFræna AKPåmeldings-liste
04.Klubbstevne
KlubbstevneIL KraftsportSkedsmohallen08:0010:00
04.Benkcup runde 3
Åpent stevneStyrkeløftregion ØstafjellArrangør søkes10:0012:00
05.NM styrkeløft utstyr ungdom, junior, veteran
MesterskapsstevneFræna AKFrænahallenPåmeldings-liste
10.-12.NM benkpress utstyr
MesterskapsstevneSauda ILSaudaPåmeldings-liste
11.RM UF Benkpress
RegionsmesterskapStyrkeløftregion VestBergen. 08:0010:00
11.Regionsmesterskap Styrkeløft og Benkpress Utstyrsfritt Nordland
RegionsmesterskapRana KKRana10:0012:00Påmeldings-liste
11.Klubbmesterskap Styrkeløft og Benkpress
MesterskapsstevneSande KKSandehallen10:0012:00Påmeldings-liste
11.Klubbstevne Nidarø SK
KlubbstevneNidarø SKNidarø Treningssenter Selsbakk, Forsøkslia 2309:0011:00
18.Klubbstevne
KlubbstevneMelhus ILGruva 10:0012:00
22.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden SI treningssenter17:0018:00
23.-03.VM styrkeløft utstyrsfritt Veteraner
Internasjonalt stevneIPFHalmstad, Sverige
23.-03.VM styrkeløft utstyrsfritt, åpen, ungdom, junior
Internasjonalt stevneIPFHalmstad, Sverige
25.RM styrkeløft utstyr region Øst
MesterskapsstevneAskim SKKlubblokalene Askim SKPåmeldings-liste
25.Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKHamar 10:0012:00Påmeldings-liste
25.RM benkpress utstyr region Øst
MesterskapsstevneAskim SKKlubblokalet Askim SK
25.Åpent stevne
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldings-liste
25.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
29.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaStyrkeløftavdelingen til Elnesvågen Treningssenter16:3018:00
Oktober
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.Klubbmesterskap alle grener
KlubbstevneDrammen SIKlubblokalet Nedre Eikervei 37A10:0012:00Påmeldings-liste
05.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
09.Regions Mesterskap Benkpress (UF)
RegionsmesterskapBjørgvin SKBjørgvin Styrkeløft Klubb, Kanalveien 90, Ber10:0012:00Påmeldings-liste
16.Klubbstevne
KlubbstevneRana KKKraftsenteret11:0013:00
16.Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Ishall10:0012:00
16.Styrkeløft med og uten utstyr
KlubbstevneLenja AKLenja AKs lokaler, Storveien 94, 1621 Gressvik10:0012:00
16.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:3012:00
16.RM Styrkeløft og Benkpress (uf)
RegionsmesterskapStyrkeløftregion VestBergen. 08:0010:00
21.-31.VM benkpress utstyr veteraner
Internasjonalt stevneIPFVilnius, Litauen
21.-31.VM benkpress utstyrsfritt Veteraner
Internasjonalt stevneIPFVilnius, Litauen
21.-31.VM benkpress uts./ uts.fritt, alle kategorier
Internasjonalt stevneIPFVilnius, Litauen
22.-24.NM Styrkeløft utstyrsfritt
MesterskapsstevneKK-67Scandic HellPåmeldings-liste
31.Klubbstevne
KlubbstevneAtlas SKFramohallen, Fyllingsdalen.16:3018:00
November
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
03.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaStyrkeløftavdelingen til Elnesvågen Treningssenter16:3018:00
06.-07.Nordisk mesterskap styrkeløft og benkpress utstyr og UF
MesterskapsstevneNPFFinland
06.RM Styrkeløft Utstyrsfritt, Junior og Åpen
RegionsmesterskapOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldings-liste
07.RM styrkeløft (uf) Ungdom og Veteran
RegionsmesterskapBjørgvin SKBjørgvin Powerdise, Kanalveien 90, Bergen.10:0012:00Påmeldings-liste
08.-14.VM styrkeløft utstyr
Internasjonalt stevneIPFStavanger
20.-21.Forbundstinget
AnnetNSF
21.-25.EM benkpress utstyr og utstyrsfritt alle kategorier*
Internasjonalt stevneEPFEkaterinburg, Russland
27.-28.NM benkpress utstyrsfritt
MesterskapsstevneDrammen SIDrammenPåmeldings-liste
Desember
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
03.-12.EM styrkeløft utstyrsfritt åpen, ungdom og junior
Internasjonalt stevneEPFVesterås, Sverige
04.Åpent stevne
Åpent stevneFrogner AKTrimlåven12:0013:00Påmeldings-liste
04.Julestevne
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
04.Julestevne
KlubbstevneKarmøy StyrkeløftklubbTMK Fitness Senter10:0012:00Påmeldings-liste
10.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden SI treningslokaler17:0018:00
11.Julestevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
11.Klubbmesterskap
Åpent stevneBrumunddal AKHamar 10:0012:00Påmeldings-liste
11.Julestevne styrkeløft og benkpress
KlubbstevneSande KKSandehallen09:0011:00Påmeldings-liste
11.Julestevne
Åpent stevneNidarø SKNidarø Treningssenter Selsbakk, Forsøkslia 2309:0011:00
11.Julestevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokale Oslo SK10:0012:00
11.Julestevnet
KlubbstevneSaltdal SKMuskelstua09:0011:00
11.Julestevne / Klubbmesterskap
KlubbstevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
11.Julestevne
Åpent stevneKK-67KK-67s lokaler10:0012:00
11.Julestevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Ishall10:0012:00
11.Julestevne
KlubbstevneRana KKKraftsenteret 11:0013:00
11.Bjørgvin Powerdise Christmas Competition.
KlubbstevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Powerdise, Kanalveien 90,10:0011:00
11.Julastevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
15.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaStyrkeløftavdelingen til Elnesvågen Treningssenter16:3018:00
18.Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKTreningslokalet Askim SK10:0012:00
18.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
24.Klubbstevne benkpress
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio 09:0010:30