Treneroversikt

Klubb/region (hold inne ctrl for å velge flere)
Kategori

Navn Klubb Region Type Kategori
Dietmar Wolf TIK ()
Eirik Teigstad Klubb Trener 1 (2009)
Bjørn Larsen Ålesund SK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb A-Kurs (2006)
Michael Rødseth Ålesund SK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb A-Kurs (2004)
Dennis Sivertsen Alta AK Troms og Finnmark Styrkeløftregion Klubb A-Kurs,Trener 1 (2012,2012)
Even Sønvisen Alta AK Troms og Finnmark Styrkeløftregion Klubb A-Kurs (2012)
Georg Johnsen Alta AK Troms og Finnmark Styrkeløftregion Klubb A-Kurs (2012)
Håkon Sivertsen Alta AK Troms og Finnmark Styrkeløftregion Klubb Trener 1 (2012)
Håvard Mannsverk Alta AK Troms og Finnmark Styrkeløftregion Klubb A-Kurs (2012)
Jan Petter Martnes Alta AK Troms og Finnmark Styrkeløftregion Klubb A-Kurs (2012)
Magnus Jonas Alta AK Troms og Finnmark Styrkeløftregion Klubb A-Kurs (2012)
Martin Synvis Alta AK Troms og Finnmark Styrkeløftregion Klubb Trener 1 (2009)
Njål Digre Alta AK Troms og Finnmark Styrkeløftregion Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2012)
Pål Hemminghyth Alta AK Troms og Finnmark Styrkeløftregion Klubb A-Kurs (2012)
Peder Suhr Hemminghyth Alta AK Troms og Finnmark Styrkeløftregion Klubb A-Kurs (2012)
Sigurd Beldo Alta AK Troms og Finnmark Styrkeløftregion Klubb Trener 1 (2011)
Stian Ingebriktsen Alta AK Troms og Finnmark Styrkeløftregion Klubb A-Kurs (2012)
Vidar Kristoffersen Alta AK Troms og Finnmark Styrkeløftregion Klubb Trener 1 (2012)
Yngve Kristoffersen Alta AK Troms og Finnmark Styrkeløftregion Klubb A-Kurs (2012)
Anne Marie Hveding Askim SK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 2 (2013)
Arild Kolshus Askim SK Styrkeløftregion Øst Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 1,Trener 1 (2019,2019)
Daniel Martiniussen Askim SK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2014)
Eddy Auten Askim SK Styrkeløftregion Øst Klubb A-Kurs (2005)
Hanna Wahl Askim SK Styrkeløftregion Øst Klubb A-Kurs (2012)
Hans Andreas Kaasa Askim SK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1,Fungerende klubbtrener (2017)
Hans Andreas Kaasa Askim SK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2019)
Inger Johanne Ruud Askim SK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2009)
Joakim Johansen Askim SK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 2 (2010)
Jørgen Ringstad Askim SK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 2 (2010)
Leif Sydengen Askim SK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2009)
Mari Thorshaug Fjell Askim SK Styrkeløftregion Øst Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2019)
Marius Bergerud Andersen Askim SK Styrkeløftregion Øst Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2019)
Mikkel Killingmoe Christensen Askim SK Styrkeløftregion Øst Klubb A-Kurs (2012)
Pål Guddal Askim SK Styrkeløftregion Øst Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 2 (2012)
Runar Sperstad Askim SK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2010)
Simen Lysaker Askim SK Styrkeløftregion Øst Klubb A-Kurs (2012)
Steinar Unnestad Askim SK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2009)
Steinar Wahl Askim SK Styrkeløftregion Øst Region Trener 2,Fungerende klubbtrener,Fungerende regionstrener (2012)
Stig Frøhoel Askim SK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2009)
Ulf Johansen Askim SK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 3 (gammel) (2003)
Vidar Kristiansen Bakke Askim SK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2009)
Frida Birgitte Espenes Atlas SK Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 1 (2020)
Ole Tilrem Atlas SK Styrkeløftregion Vest Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2011)
Tony Tilrem Atlas SK Styrkeløftregion Vest Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2009)
Webjørn Rødven Atlas SK Styrkeløftregion Vest Klubb A-Kurs (2010)
Øyvind Bu Atlas SK Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 1 (2020)
Arne Birger Birkedal Bergen SK Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 1 (2011)
Dymitri Astorga Bergen SK Styrkeløftregion Vest Klubb A-Kurs (2010)
Francis Engevik Bergen SK Styrkeløftregion Vest Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2011)
Frederik Engevik Bergen SK Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 1,Fungerende klubbtrener (2009)
Håkon Madsen Bergen SK Styrkeløftregion Vest Klubb A-Kurs (2010)
Hilde Strand Dybevik Bergen SK Styrkeløftregion Vest Klubb A-Kurs (2013)
Karen Tvedt Bergen SK Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 1 (2020)
Kristian Halland Bergen SK Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 1,Fungerende klubbtrener (2011)
Lavan Tahir Bergen SK Styrkeløftregion Vest Klubb Fungerende klubbtrener,A-Kurs (2013)
Marius Aadland Bergen SK Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 1 (2011)
Mats Ch. Mandt Bergen SK Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 1 (2011)
Roar Haugland Bergen SK Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 3 (gammel) (2003)
Rune Yndestad - Øen Bergen SK Styrkeløftregion Vest Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2009)
Sissel Engevik Bergen SK Styrkeløftregion Vest Klubb Fungerende klubbtrener,A-Kurs (2010)
Tor Engevik Bergen SK Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 2,Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2017,2011)
Trond Lundemo Bergen SK Styrkeløftregion Vest Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2015)
Ahmed Al-Musharaf Bjørgvin SK Styrkeløftregion Vest Klubb A-Kurs (2013)
Arvid Gjuvsland Bjørgvin SK Styrkeløftregion Vest Klubb A-Kurs (2010)
Bård Arve Havnerås Bjørgvin SK Styrkeløftregion Vest Klubb A-Kurs,Trener 1,Fungerende klubbtrener (2010,2016)
Christian Solheim Bjørgvin SK Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 2,Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2016,2011)
Espen Møller Bjørgvin SK Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 1,Fungerende klubbtrener (2018)
Jarle Aaberg Bjørgvin SK Styrkeløftregion Vest Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2011)
Jørgen Ruus Bjørgvin SK Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 1 (2009)
Kevin A. Havnerås Bjørgvin SK Styrkeløftregion Vest Klubb Fungerende klubbtrener,A-Kurs (2010)
Lars G. Øverlid Bjørgvin SK Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 1 (2011)
Magne Hordvik Olsen Bjørgvin SK Styrkeløftregion Vest Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2019)
Marius Vetaas Bjørgvin SK Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 1 (2011)
Mette Borgen Bjørgvin SK Styrkeløftregion Vest Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2020)
Per-Alfred Rozenbergs-Deem Bjørgvin SK Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 1 (2009)
Sindre D. Borge Bjørgvin SK Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 1 (2011)
Tobias Kristensen Bjørgvin SK Styrkeløftregion Vest Klubb A-Kurs (2013)
Anders Gønmo Bodø Atletklubb Styrkeløftregion Nordland Klubb Trener 1,Fungerende klubbtrener (2019)
Andres Grønmo Bodø Atletklubb Styrkeløftregion Nordland Klubb A-Kurs (2012)
Ane Karoline Slettbakk Jensen Bodø Atletklubb Styrkeløftregion Nordland Klubb Trener 1 (2018)
Arild Thuv Bodø Atletklubb Styrkeløftregion Nordland Klubb A-Kurs (2012)
Gøran Raade Andersen Bodø Atletklubb Styrkeløftregion Nordland Klubb Trener 1 (2005)
Tom Rune Knutlie Bodø Atletklubb Styrkeløftregion Nordland Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2018)
Øyvind Nergård Bodø Atletklubb Styrkeløftregion Nordland Klubb Trener 1 (2005)
Andrè Høgalmen Brumunddal AK Styrkeløftregion Øst Klubb A-Kurs (2009)
Anita Sæbø Brumunddal AK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2005)
Bjørn Solberg Brumunddal AK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2010)
Bjørn Solberg Brumunddal AK Styrkeløftregion Øst Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 2 (2016)
Frank Vegard Hansen Brumunddal AK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2005)
Glenn Are Furuseth Brumunddal AK Styrkeløftregion Øst Klubb A-Kurs (2012)
Ida Eriksen Brumunddal AK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2008)
Jo Ivar Skundberg Brumunddal AK Styrkeløftregion Øst Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2010)
Jo Vebjørn Lie Brumunddal AK Styrkeløftregion Øst Klubb A-Kurs (2012)
Jørgen Haug Brumunddal AK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 3 (2004)
Jørgen Imingen Brumunddal AK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2009)
Lars Erik Dybvik Brumunddal AK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1,Fungerende klubbtrener (2014)
Linn Borgland Rønning Brumunddal AK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2012)
Mette Mikkelsen Brumunddal AK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2015)
Michael Rosenberg Brumunddal AK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2010)
Roger Eriksen Brumunddal AK Styrkeløftregion Øst Region Trener 3,Fungerende klubbtrener (2009)
Simen Imingen Brumunddal AK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2007)
Stein Ivan Elvelund Brumunddal AK Styrkeløftregion Øst Klubb A-Kurs (2005)
Terje Johansen Brumunddal AK Styrkeløftregion Øst Klubb A-Kurs (2009)
Terje Østvang Brumunddal AK Styrkeløftregion Øst Klubb A-Kurs (2009)
Tom Vidar Smeby Brumunddal AK Styrkeløftregion Øst Klubb A-Kurs (2005)
Tony Andre Pettersen Brumunddal AK Styrkeløftregion Øst Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 2 (2012)
Vidar A. Ringvold Brumunddal AK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2009)
Vivian Kolsrud Brumunddal AK Styrkeløftregion Øst Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2015)
Øyvind Haugrav Brumunddal AK Styrkeløftregion Øst Klubb A-Kurs (2005)
Mats Lindahl Bryggen SK Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 1 (2015)
Snorre Rotbæck Bryggen SK Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 1,Fungerende klubbtrener (2015)
Leni Hallvik Myrvoll Brønnøy SK Styrkeløftregion Nordland Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2016)
Hege Augestad Christiania AK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2013)
Jarle Svendsrud Christiania AK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2013)
Oscar Andersen Christiania AK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 2,Trener 1 (2018,2018)
Bjarne Havnen Drammen SI Styrkeløftregion Østafjell Klubb Trener 1,Fungerende klubbtrener (2018)
Heidi O. Solberg Drammen SI Styrkeløftregion Østafjell Klubb Trener 1 (2009)
Henrik Burvang Drammen SI Styrkeløftregion Østafjell Klubb A-Kurs (2008)
Jan Einar Kristoffersen Drammen SI Styrkeløftregion Østafjell Klubb Fungerende klubbtrener ()
Jon Ramstad Drammen SI Styrkeløftregion Østafjell Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2013)
Markus Graatrud Drammen SI Styrkeløftregion Østafjell Klubb Fungerende klubbtrener ()
Morten Novum Drammen SI Styrkeløftregion Østafjell Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 2 (2005)
Ole-Henrik Sandbo Drammen SI Styrkeløftregion Østafjell Klubb A-Kurs (2013)
Tonje Sem Røren Drammen SI Styrkeløftregion Østafjell Klubb Fungerende klubbtrener ()
Kjetil Alisøy Søvig Florø SK Klubb Trener 1 (2015)
Kai Åge Jacobsen Florø TIF Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 3 (gammel),Fungerende klubbtrener (2003)
Kim Are Jacobsen Florø TIF Styrkeløftregion Vest Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 3 (gammel) (2003)
Marius Terøy Florø TIF Styrkeløftregion Vest Trener 3 (gammel) (2003)
Ann Kristin Berli Fræna AK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb A-Kurs (2006)
Arild Jensen Vaage Fræna AK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb A-Kurs (2006)
Dag Runar Øye Fræna AK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb A-Kurs (2006)
Edvard Heimen Fræna AK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb Fungerende klubbtrener,A-Kurs (2011)
Egil Johnsen Fræna AK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb Trener 1 (2006)
Eirik Jørgensen Fræna AK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 2 (2006)
Eivind Endre Eidem Fræna AK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb A-Kurs (2011)
Gunnar Flataker Fræna AK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb A-Kurs (2006)
Håkon Farstad Fræna AK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb Trener 2 (2007)
Jimmy Oxton Fræna AK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb Fungerende klubbtrener,A-Kurs (2011)
Jonas Stavik Aas Fræna AK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb Trener 1,Fungerende klubbtrener (2008)
Karin Brekken Fræna AK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb A-Kurs (2007)
Karoline Marie Eidem Fræna AK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb A-Kurs (2011)
Maria Aas Løseth Fræna AK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb Trener 1 (2008)
Marius Hamre Fræna AK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb Trener 1 (2006)
Marthe Farstad Fræna AK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb Trener 1,Fungerende klubbtrener (2016)
Marthe Stavik Aas Fræna AK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb Trener 2,Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2018,2010)
Marthe Stavik Aas Fræna AK Styrkeløftregion Midt-Norge Region Fungerende klubbtrener,Fungerende regionstrener (2019)
Martin Magerøy Fræna AK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb A-Kurs (2006)
Petter Flataker Fræna AK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb A-Kurs (2006)
Ralf Andrè Male Fræna AK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb Fungerende klubbtrener,A-Kurs (2011)
Regine Mork Fræna AK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb A-Kurs (2007)
Susanne Westerberg Fræna AK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb Trener 1 (2009)
Svein Magne Malmedal Fræna AK Styrkeløftregion Midt-Norge Fungerende klubbtrener,Trener 2 (2008)
Therese Reistad Fræna AK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb A-Kurs (2007)
Trond Fjøren Fræna AK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb Trener 2 (2006)
Vegard Løvås Fræna AK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb A-Kurs (2011)
Aleksander Lammetun Førde IL Styrkeløftregion Vest Klubb A-Kurs (2008)
Arnstein F. Aardal Førde IL Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 1 (2009)
Arnt - Krister Kjelsnes Førde IL Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 1 (2009)
Jostein Frøyd Førde IL Styrkeløftregion Vest Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2008)
Kim Andre Blikås Førde IL Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 1 (2008)
Lars Andreas Bruland Førde IL Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 1 (2009)
Lars Marius Storevik Førde IL Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 1 (2009)
Mats Daniel Skrede Førde IL Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 1 (2009)
Ola A. Røyrvik Førde IL Styrkeløftregion Vest Klubb A-Kurs (2008)
Ole - Marius Osland Førde IL Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 1 (2009)
Stian Botnen Førde IL Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 1 (2009)
Tor Egil Gjøringbø Førde IL Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 1 (2008)
Øyvind Brennset Førde IL Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 1 (2008)
Alastair McColl Ganddal AK Styrkeløftregion SørVest Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2006)
Alicja Witkowska Ganddal AK Styrkeløftregion SørVest Klubb Trener 1 (2013)
Anneliese Gjersdal Ganddal AK Styrkeløftregion SørVest Klubb Trener 1 (2011)
Atle Klungtveit Ganddal AK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2011)
Børge Øvrebø Ganddal AK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2009)
Cathrine F. Neresen Ganddal AK Styrkeløftregion SørVest Klubb Trener 1 (2013)
Even Dysjaland Ganddal AK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2012)
Evi Knudsen Øvrebø Ganddal AK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2009)
Isak Skadsem Eikelmann Ganddal AK Styrkeløftregion SørVest Klubb Trener 1 (2019)
Jøren Skadsem Eikeland Ganddal AK Styrkeløftregion SørVest Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2006)
Kim Ollestad Hansen Ganddal AK Styrkeløftregion SørVest Klubb Trener 1 (2011)
Kolbjørn Kverme Rovold Ganddal AK Styrkeløftregion SørVest Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2013)
Kristoffer Lund Ganddal AK Styrkeløftregion SørVest Klubb Trener 1,A-Kurs (2016,2011)
Kristoffer S. Eikeland Ganddal AK Styrkeløftregion SørVest Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2011)
Lasse Vatne Ganddal AK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2012)
Lillian Haaland Ganddal AK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2012)
Lola Pettersson Ganddal AK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2012)
Morten Kydland Ganddal AK Styrkeløftregion SørVest Klubb Trener 1 (2011)
Omar Mostafa Ganddal AK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2009)
Preben Lande Ganddal AK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2005)
Sebastian White Ganddal AK Styrkeløftregion SørVest Klubb Trener 1 (2015)
Sondre Sanstøl Ganddal AK Styrkeløftregion SørVest Klubb Trener 1 (2011)
Thomas Hiim Ganddal AK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2012)
Thor Helge Billington Ganddal AK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2005)
Tom Vestvik Ganddal AK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2012)
Tom. M. Hansen Ganddal AK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2011)
Øyvind Tallatisen Ganddal AK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2012)
Alexander Larsen Giske SK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2008)
Bjørnar B. Smestad Giske SK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb Trener 1,Fungerende klubbtrener (2008)
Andreas Bull Hansen Halden SI Styrkeløftregion Øst Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 2 (2007)
Bjørn Chr. Thon Halden SI Styrkeløftregion Øst Klubb A-Kurs (2012)
Bjørn Jensen Halden SI Styrkeløftregion Øst Klubb A-Kurs (gammel) (2000)
Cato Fuglevig Halden SI Styrkeløftregion Øst Klubb A-Kurs,Fungerende klubbtrener (2007)
Daniel Simonsen Halden SI Styrkeløftregion Øst Klubb Fungerende klubbtrener,A-Kurs (2010)
Emil G. Olsen Halden SI Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2005)
Erik B. Andersen Halden SI Styrkeløftregion Øst Klubb A-Kurs (2007)
Espen Grønberg Halden SI Styrkeløftregion Øst Klubb A-Kurs (2009)
Frida H. Andreassen Halden SI Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2005)
Hans Erik Folkeseth Halden SI Styrkeløftregion Øst Klubb Fungerende klubbtrener,A-Kurs (2009)
Jan Erik Bråthen Halden SI Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2012)
Jarle Johannesen Halden SI Styrkeløftregion Øst Klubb A-Kurs (2010)
Johan A. Vatvedt Halden SI Styrkeløftregion Øst Klubb Fungerende klubbtrener,A-Kurs (2007)
Jon Vidar Eriksen Halden SI Styrkeløftregion Øst Klubb Fungerende klubbtrener,A-Kurs (gammel) (2000)
Karl Christian Jansen Halden SI Styrkeløftregion Øst Klubb Fungerende klubbtrener,A-Kurs (2012)
Kenneth Rørmyr Halden SI Styrkeløftregion Øst Klubb A-Kurs,Fungerende klubbtrener (2012)
Lars Erik Røstrand Halden SI Styrkeløftregion Øst Klubb A-Kurs (2012)
Lars Markussen Halden SI Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1,Fungerende klubbtrener (2005)
Magnar Fuglevig Halden SI Styrkeløftregion Øst Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2005)
Magnus Isaksen Halden SI Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2008)
Maria Birkeli Halden SI Styrkeløftregion Øst Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2009)
Martin Røed Østby Halden SI Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2008)
Pål Brække Grønberg Halden SI Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1,Fungerende klubbtrener (2009)
Rolf Olsen Halden SI Styrkeløftregion Øst Klubb Fungerende klubbtrener,A-Kurs (2009)
Stian Melhus Halden SI Styrkeløftregion Øst Klubb A-Kurs (2005)
Terje Teigen Halden SI Styrkeløftregion Øst Klubb A-Kurs (gammel) (2000)
Thomas Puzicha Halden SI Styrkeløftregion Øst Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 3 (2006)
Yvonne Strekerud Halden SI Styrkeløftregion Øst Klubb A-Kurs (2005)
Andreas Mannes Aksdal Haugaland AK Styrkeløftregion SørVest Klubb Trener 1 (2014)
Thorleif Thorsen Haugaland AK Styrkeløftregion SørVest Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2014)
Atle Ulriksen Hommersåk AK Styrkeløftregion SørVest Klubb Trener 1 (2006)
Birger Wathne Hommersåk AK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2009)
Birgitte Kielsen Hommersåk AK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2012)
Eirik Larsen                Hommersåk AK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2005)
Jon Andreas Moseid    Hommersåk AK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2005)
Katrine Prestvold         Hommersåk AK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2005)
Kenneth Nesvik Hommersåk AK Styrkeløftregion SørVest Klubb Trener 1 (2006)
Kristian Fatland Hommersåk AK Styrkeløftregion SørVest Klubb Trener 1 (2009)
Lars A Høyland Hommersåk AK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2005)
Mikal Hellestø Hommersåk AK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2005)
Ole Hetland                 Hommersåk AK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2005)
Simen Egeland Hommersåk AK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2009)
Stian Eikanger Skålevik Hommersåk AK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2005)
Sveinung Egeland        Hommersåk AK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2005)
Hans Martin Arnesen IL Kraftsport Styrkeløftregion Øst A-Kurs (2008)
Jørn Harald Høibø IL Kraftsport Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2016)
Lene Einarsen IL Kraftsport Styrkeløftregion Øst Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 2,Trener 1 (2018)
Lene Granli IL Kraftsport Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2018)
Marius Arnesen IL Kraftsport Styrkeløftregion Øst Region Fungerende regionstrener,Trener 2,Fungerende klubbtrener (2010)
Olve Heitmann IL Kraftsport Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2015)
Tone Glomstein IL Kraftsport Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 2 (2007)
Christina Øie Brommeland Karmøy Styrkeløftklubb Styrkeløftregion SørVest Klubb Trener 1,Trener 1 (2018)
Anders Bull KK-67 Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb Trener 1 (2009)
Anders Knutsen KK-67 Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb A-Kurs (2013)
Annicken D. Caspersen KK-67 Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb Trener 1 (2013)
Bente Restad KK-67 Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb A-Kurs (2004)
Christian Frugone KK-67 Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb A-Kurs (2013)
Frode Knutsen KK-67 Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb Trener 2 (2013)
Hans Magne Brådtvet KK-67 Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb Trener 1 (2009)
Jon Andre Herjuaune KK-67 Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb Trener 1 (2009)
Jostein Fiveltun KK-67 Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb Trener 1,Trener 2,Fungerende klubbtrener (2013,2016)
Jostein Fiveltun KK-67 Styrkeløftregion Midt-Norge Region Fungerende regionstrener (2019)
Kristine Andersen KK-67 Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb Trener 2 (2013)
Marte Elverum KK-67 Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb Trener 1 (2013)
Nicolai Hildre KK-67 Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb Trener 1 (2015)
Olaf Dahl KK-67 Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb A-Kurs (2013)
Sigbjørn Henning KK-67 Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb Trener 1 (2009)
Siri Olstad KK-67 Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb A-Kurs (2013)
Stian Walgermo KK-67 Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb Trener 2 (2013)
Thomas Furset KK-67 Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb A-Kurs (2013)
Birger Sundstøl Kristiansand AK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (gammel) (2000)
Fredrik Ingebrigtsen Kristiansand AK Styrkeløftregion SørVest Klubb Trener 2 (2013)
Kim Andre Vigemyr Kristiansand AK Styrkeløftregion SørVest Klubb Trener 1 (2015)
Frank Duve Lenja AK Styrkeløftregion Øst Klubb A-Kurs (2008)
Freddy Svendsen Lenja AK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2017)
Geir Johansen Lenja AK Styrkeløftregion Øst Region Trener 2 (2012)
Håkon Løvf Lenja AK Styrkeløftregion Øst Klubb A-Kurs (2009)
Julian R. Steve Lenja AK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2008)
Knut Johansen Lenja AK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2018)
Marius Huseby Lenja AK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2017)
Ted Næss Lenja AK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2016)
Thomas R. Johannessen Lenja AK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2008)
Andreas Møller Lørenskog AK Styrkeløftregion Øst Klubb A-Kurs (2008)
Hilde Næss Lørenskog AK Styrkeløftregion Øst Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2013)
Freddy Sæther Melhus IL Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb Trener 1 (2005)
Jan Rune Nygaard Melhus IL Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb A-Kurs (2004)
Maj Grethe Kufås Melhus IL Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb Trener 1 (2005)
Per Ivar Langanauet Melhus IL Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb A-Kurs (2004)
Roald Undlien Melhus IL Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb Trener 1 (2009)
Vegard Lilleler Melhus IL Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb Trener 1 (2005)
David Haraldsen Moss SIK Styrkeløftregion Øst Klubb A-Kurs (2007)
Edgar Kristiansen Moss SIK Styrkeløftregion Øst Klubb A-Kurs (2010)
Håkon Olsen Moss SIK Styrkeløftregion Øst Klubb A-Kurs (2010)
John Andres Terland Moss SIK Styrkeløftregion Øst Klubb A-Kurs (2007)
Kehn Christian Andersen Moss SIK Styrkeløftregion Øst Klubb A-Kurs (2007)
Tutta K. H. Hanssen Moss SIK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2013)
Anders Lund Nidarø SK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb Trener 1 (2013)
Bjørn-Robert Øvre Nidarø SK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb Trener 1 (2018)
Lasse Kongdal Nidarø SK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb A-Kurs (2013)
Truls Moe Nidarø SK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb Fungerende klubbtrener,A-Kurs (2013)
Morten Johannesen Nordhordland SK Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 1,Fungerende klubbtrener (2016)
Alexander Kirketeig Odin SK Styrkeløftregion Vest Fungerende regionstrener,Trener 2 (gammel) (2009)
Andrè Klingenberg Odin SK Styrkeløftregion Vest Klubb A-Kurs (2013)
Asgeir Eide-Olsen Odin SK Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 1,A-Kurs (2015,2013)
Asle Bøe Odin SK Styrkeløftregion Vest Klubb A-Kurs (2013)
Bengt Eide-Olsen Odin SK Styrkeløftregion Vest Klubb A-Kurs (2013)
Bjarte Vik Larsen Odin SK Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 2,Fungerende regionstrener (2018,2019)
Christian S. Hammersland Odin SK Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 1 (2011)
Dan Vegar Eliassen Odin SK Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 1 (2011)
Even Bless Liland Odin SK Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 1 (2011)
Geir Arne Giseth Odin SK Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 1 (2011)
Heidi Kristin Seppola Odin SK Styrkeløftregion Vest Klubb A-Kurs (2004)
Henrik Olsen Odin SK Styrkeløftregion Vest Klubb A-Kurs (2004)
Jan Arne Olsen Odin SK Styrkeløftregion Vest Klubb A-Kurs (2004)
Jørn Høyset Odin SK Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 2 (2006)
Kim Andre K. Sangolt Odin SK Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 1 (2009)
Kim Eikefet Odin SK Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 1,Fungerende klubbtrener (2019)
Lars Kilvik Odin SK Styrkeløftregion Vest Klubb A-Kurs (2008)
Nicolai Kjellbotn Titlestad Odin SK Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 1 (2011)
Preben Westrebø Odin SK Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 1 (2009)
Rolf A. Halvorsen Odin SK Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 1 (2005)
Stian Solhaug Stor-Re Odin SK Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 1 (2012)
Sturle Rikstad Odin SK Styrkeløftregion Vest Klubb A-Kurs (2010)
Torgeir Skoge Odin SK Styrkeløftregion Vest Klubb A-Kurs (2013)
Yngve Hopen Odin SK Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 2,Trener 1 (2017,2015)
Marit Bratberg Nilsen OPIL Styrkeløftregion Øst Klubb A-Kurs (2012)
Amund Tjellaug Løvstad Oslo SK Styrkeløftregion Øst Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2016)
Amund Tjellaug Løvstad Oslo SK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 2 (2020)
Anders Dahl Oslo SK Styrkeløftregion Øst Klubb A-Kurs (2013)
Areli Moe Oslo SK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2013)
Bo Andre Bergan Oslo SK Styrkeløftregion Øst Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2011)
Carl P. Sommerseth Oslo SK Styrkeløftregion Øst Klubb Fungerende klubbtrener,A-Kurs (2013)
Christina H. Person Oslo SK Styrkeløftregion Øst Klubb A-Kurs (2013)
Erle Engmark Oslo SK Styrkeløftregion Øst Klubb A-Kurs (2012)
Håkon B. Andresen Oslo SK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2013)
Johan Veinfors Oslo SK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2013)
Jørgen H. Aasen Oslo SK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2013)
Jørgen Hansen Oslo SK Styrkeløftregion Øst TIK Trener 2,Trener 2 (2019,2019)
Karen Hesthammer Oslo SK Styrkeløftregion Øst Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2013)
Kim Engen Oslo SK Styrkeløftregion Øst Klubb A-Kurs (2012)
Marie Grøttum Oslo SK Styrkeløftregion Øst Klubb A-Kurs (2013)
Martin Borgland Rønning Oslo SK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 2 (2011)
Maylinn Holmby Lykken Oslo SK Styrkeløftregion Øst Klubb A-Kurs (2013)
Pål Nilsen Oslo SK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1,A-Kurs (gammel) (2005,2000)
Renate Loraas Oslo SK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2009)
Stian Ekornås Oslo SK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2012)
Swara Salim Ibrahim Oslo SK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2013)
Thomas Holmesland Oslo SK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1,Fungerende klubbtrener (2017)
Tom Ramsrud Oslo SK Styrkeløftregion Øst Klubb A-Kurs (gammel) (2000)
Arne Bakken Elvsveen Ottestad Kast og Styrkeløft Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 2 (2012)
Kristian Sørum Ottestad Kast og Styrkeløft Styrkeløftregion Øst Klubb A-Kurs (2009)
Kristoffer Østby Ottestad Kast og Styrkeløft Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2012)
Lars Bakken Elvsveen Ottestad Kast og Styrkeløft Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2005)
Lars Ivar Lium Ottestad Kast og Styrkeløft Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2009)
Tom E. Murud Ottestad Kast og Styrkeløft Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2009)
Gaute Austneberg Rakkestad KK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2007)
Glenn Jelsnes Rakkestad KK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2005)
Rolf Magne Oustrop Rakkestad KK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1,Fungerende klubbtrener (2007)
Torgeir Hansen Rakkestad KK Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 1 (2005)
Andreas Michalsen Rana KK Styrkeløftregion Nordland Klubb Trener 1 (2013)
Andreas Øverheim Rana KK Styrkeløftregion Nordland Klubb A-Kurs (2012)
Christoffer Nygård Rana KK Styrkeløftregion Nordland Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2017)
Frank Vestraa Rana KK Styrkeløftregion Nordland Klubb A-Kurs (2012)
Fredrik Christensen Rana KK Styrkeløftregion Nordland Klubb A-Kurs (2005)
Frode Larsen Rana KK Styrkeløftregion Nordland Klubb A-Kurs (2005)
Hans A Straumfors Rana KK Styrkeløftregion Nordland Klubb A-Kurs (2005)
Hans Martin B. Rygh Rana KK Styrkeløftregion Nordland Klubb Fungerende klubbtrener,A-Kurs (2005)
Hans Martin Blikra Rygh Rana KK Styrkeløftregion Nordland Klubb Trener 1 (2018)
Inger Blikra Rana KK Styrkeløftregion Nordland Klubb A-Kurs (2005)
Ismael Bjørkmo Rana KK Styrkeløftregion Nordland Klubb A-Kurs (2005)
Jan-Roger Johansen Rana KK Styrkeløftregion Nordland Klubb A-Kurs (2005)
Jim R. Hanssen Rana KK Styrkeløftregion Nordland Klubb A-Kurs (2005)
Juni A. Løkås Rana KK Styrkeløftregion Nordland Klubb A-Kurs (2005)
Jørn Ove Sivertsen Rana KK Styrkeløftregion Nordland Klubb A-Kurs (2005)
Kristin Michalsen Rana KK Styrkeløftregion Nordland Klubb A-Kurs,Fungerende klubbtrener (2013)
Kristoffer Tuven Rana KK Styrkeløftregion Nordland Klubb Trener 1 (2012)
Line Anita Andreassen Rana KK Styrkeløftregion Nordland Klubb A-Kurs (2005)
Mads Robin Kåsmo Rana KK Styrkeløftregion Nordland Region Trener 2 (2013)
Maiken Edvardsen Rana KK Styrkeløftregion Nordland Klubb A-Kurs (2005)
Michael Aglen Rana KK Styrkeløftregion Nordland Klubb A-Kurs (2012)
Morten Rygh Rana KK Styrkeløftregion Nordland Klubb A-Kurs (2005)
Morten S. Pedersen Rana KK Styrkeløftregion Nordland Klubb A-Kurs (2005)
Ole Jørgen Østensen Rana KK Styrkeløftregion Nordland Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2013)
Pål Kristian Fordelsen Rana KK Styrkeløftregion Nordland Klubb A-Kurs (2012)
Petter Lillegård Rana KK Styrkeløftregion Nordland Klubb Trener 1 (2012)
Sindre Østerås Rana KK Styrkeløftregion Nordland Klubb Trener 2 (2011)
Sivert Gruben Rana KK Styrkeløftregion Nordland Klubb A-Kurs (2005)
Ståle Kvalberg Rana KK Styrkeløftregion Nordland Klubb A-Kurs (2005)
Tor Erik S. Edvardsen Rana KK Styrkeløftregion Nordland Klubb A-Kurs (2005)
Geir Bedin Røros SK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 2 (2008)
Grete Nessø Røros SK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2005)
Joachim Bjerke Røros SK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb Trener 3 (2006)
Martin Bakke Røros SK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb Trener 2,Trener 1,Fungerende klubbtrener (2017,2016)
Jan Terje Nikolaisen Saltdal SK Styrkeløftregion Nordland Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2017)
Jan Terje Nokolaisen Saltdal SK Styrkeløftregion Nordland Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2017)
Trond Palmer A. Henningsen Saltdal SK Styrkeløftregion Nordland Klubb Trener 3,Fungerende klubbtrener (2006)
Andrè Midtby Sande KK Styrkeløftregion Østafjell Klubb Trener 1 (2013)
Andreas Wraa Sande KK Styrkeløftregion Østafjell Klubb Trener 1 (2005)
Anett H. Langva Sande KK Styrkeløftregion Østafjell Klubb Trener 1 (2006)
Eivind Sjøl Sande KK Styrkeløftregion Østafjell Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2009)
Fredrik Sørbø Sande KK Styrkeløftregion Østafjell Klubb Trener 1,Fungerende klubbtrener (2009)
Geir Andre Stubberud Sande KK Styrkeløftregion Østafjell Klubb Trener 1 (2009)
Geir Gregersen Sande KK Styrkeløftregion Østafjell Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 2 (2011)
Hege Berge Sande KK Styrkeløftregion Østafjell Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2005)
Jan Helge Rustan Sande KK Styrkeløftregion Østafjell Klubb Trener 1 (2009)
Jan Sjøl Sande KK Styrkeløftregion Østafjell Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2009)
Jørgen Sørbø Sande KK Styrkeløftregion Østafjell Klubb A-Kurs (2011)
Kjell Egil Bakkelund Sande KK Styrkeløftregion Østafjell Klubb Trener 2 (2009)
Lars Edvin Samnøy Sande KK Styrkeløftregion Østafjell TIK Fungerende klubbtrener,Trener 2 (2006)
Lena Sjøl Sande KK Styrkeløftregion Østafjell Klubb Fungerende klubbtrener,A-Kurs (2010)
Line H. Rolstad Sande KK Styrkeløftregion Østafjell Klubb Trener 1 (2013)
Lisa Engnes Sande KK Styrkeløftregion Østafjell Klubb A-Kurs (2010)
Magnus Helgesen Sande KK Styrkeløftregion Østafjell Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2013)
Magnus Ruud Sande KK Styrkeløftregion Østafjell Klubb Trener 1 (2013)
Morten Engnes Sande KK Styrkeløftregion Østafjell Klubb A-Kurs (2010)
Per Ove Sjøl Sande KK Styrkeløftregion Østafjell Klubb Trener 1,Fungerende klubbtrener (2007)
Per Steffen Rønne Sande KK Styrkeløftregion Østafjell Klubb A-Kurs (2010)
Rolf Stenberg Sande KK Styrkeløftregion Østafjell Klubb Trener 2 (2011)
Ronny Weum Sande KK Styrkeløftregion Østafjell Klubb Trener 1 (2007)
Thomas Steinnes Nordquist Sande KK Styrkeløftregion Østafjell Klubb A-Kurs (2011)
Anders Fjogstad Sandnes AK Styrkeløftregion SørVest Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 2 (2009)
Anders Haukland Sandnes AK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2005)
Andreas S. Auklend Sandnes AK Styrkeløftregion SørVest Klubb Trener 1 (2011)
Arild Bomark Sandnes AK Styrkeløftregion SørVest Klubb Trener 3 (gammel) (2003)
Cato Hamre Sandnes AK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2007)
Erlend Andersen Kinn Sandnes AK Styrkeløftregion SørVest Region Trener 1 (2017)
Erlend A. Kinn Sandnes AK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2012)
Frode Fjogstad Sandnes AK Styrkeløftregion SørVest Region Trener 2 (2009)
Helge Ljosdal Sandnes AK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2005)
Helge Sviland Sandnes AK Styrkeløftregion SørVest Region Trener 3,Fungerende klubbtrener (2009)
Hilde Paulsen Sandnes AK Styrkeløftregion SørVest Klubb Trener 1 (2013)
Jarle Vangsnes Sandnes AK Styrkeløftregion SørVest Klubb Trener 3 (2006)
Jo Steffen Knudsen Sandnes AK Styrkeløftregion SørVest Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 2 (2009)
Joar S Grannes Sandnes AK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2005)
Karl Andre Vignes Sandnes AK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2012)
Kristoffer Skaar Sandnes AK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2013)
Layla Berga Sandnes AK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2012)
Linda Kåda Høiland Sandnes AK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2004)
Lisa Marie Olufsen Sandnes AK Styrkeløftregion SørVest Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2018)
Loyd Georg Færøvik Sandnes AK Styrkeløftregion SørVest Klubb Fungerende regionstrener,Fungerende regionstrener,Trener 2 (2019,2016)
Malin Tjørhom Sandnes AK Styrkeløftregion SørVest Klubb Trener 2 (2013)
Mette Lone Sandnes AK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2011)
Njål Pedersen Sandnes AK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2011)
Rasmus Møller Sandnes AK Styrkeløftregion SørVest Klubb Trener 1 (2005)
Renate Evertsen Sandnes AK Styrkeløftregion SørVest Klubb Trener 1 (2011)
Roy Kjetil Danielsen Sandnes AK Styrkeløftregion SørVest Klubb Trener 2 (2007)
Rune S Grannes Sandnes AK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2005)
Sigurd Valentinsen Sandnes AK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2009)
Tommy Odland Sandnes AK Styrkeløftregion SørVest Klubb Trener 2 (2009)
Tone Ingebretsen Sandnes AK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (gammel),Trener 1 ()
Tone Ingebretsen Sandnes AK Styrkeløftregion SørVest Klubb Trener 2 (2017)
Vegard Brevik Sandnes AK Styrkeløftregion SørVest Klubb Trener 1 (2009)
André Mentzoni Sandnessjøen SK Styrkeløftregion Nordland Klubb Trener 1 (2012)
Eirik B. Olsen Sandnessjøen SK Styrkeløftregion Nordland Klubb Trener 1 (2012)
Heidi Gundersen Sandnessjøen SK Styrkeløftregion Nordland Klubb Trener 1 (2013)
Kim Raino Rølvåg Sandnessjøen SK Styrkeløftregion Nordland Klubb A-Kurs (2012)
Eivind Sperre Austnes Sjøholt AK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb Trener 2 (2006)
Gro Berit Stavheim Sjøholt AK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2018)
Per Gåsdal Sjøholt AK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb Trener 1 (2018)
Andreas Jemtland Skien Atletklubb Styrkeløftregion Østafjell Trener 1 (2019)
Fabian Heyerdahl Skien Atletklubb Styrkeløftregion Østafjell Klubb Trener 2 (2019)
Sturla Abrahamsen Skien Atletklubb Styrkeløftregion Østafjell Klubb Trener 1 (2019)
Olav M. Gomo Skogn IL Styrkeløftregion Midt-Norge Region Trener 2 (2013)
Dag - Andre Mo Sogndal IL Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 1 (2009)
Eirik Nedrehagen Sogndal IL Styrkeløftregion Vest Klubb A-Kurs (2008)
Roger Navarsete Sogndal IL Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 1 (2009)
Tomas Navarsete Sogndal IL Styrkeløftregion Vest Klubb Trener 1 (2009)
Georg Øksendal SPUVI Styrkeløftregion Østafjell Klubb A-Kurs (2013)
Håkon Jacobsen SPUVI Styrkeløftregion Østafjell Klubb A-Kurs (2013)
Håvar Jacobsen SPUVI Styrkeløftregion Østafjell Klubb Trener 1 (2013)
Henrik Falang SPUVI Styrkeløftregion Østafjell Klubb A-Kurs (2013)
Lasse Falang Hoaas SPUVI Styrkeløftregion Østafjell Klubb A-Kurs (2013)
Ole Jørgen Opsahl SPUVI Styrkeløftregion Østafjell Klubb Trener 1 (2013)
Per Marius Hole SPUVI Styrkeløftregion Østafjell Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 2 (2013)
Andreas Røynstrand Stavanger SK Styrkeløftregion SørVest Klubb Trener 1 (2013)
Astrid Stene Stavanger SK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2009)
Bård Tore Rogstad Stavanger SK Styrkeløftregion SørVest Klubb Trener 1 (2009)
Eirik Johannessen Stavanger SK Styrkeløftregion SørVest A-Kurs (2012)
Even Aamodt Tveit Stavanger SK Styrkeløftregion SørVest Klubb Fungerende klubbtrener (2018)
Freyr Adalsteinsson Stavanger SK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2011)
Gudsteinn Arnason Stavanger SK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2011)
Halldor Arnason Stavanger SK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2011)
John Bernhard Lunde Stavanger SK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2012)
Jon Anders Sværen Stavanger SK Styrkeløftregion SørVest Klubb Fungerende klubbtrener,A-Kurs (2012)
Kim Andre Oftedal Stavanger SK Styrkeløftregion SørVest Klubb Trener 1 (2009)
Leif Skjørestad Stavanger SK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2005)
Morten Linge Stavanger SK Styrkeløftregion SørVest Klubb Trener 1 (2011)
Odd Karsten Andersen Stavanger SK Styrkeløftregion SørVest Klubb Trener 1 (2007)
Petter Time Stavanger SK Styrkeløftregion SørVest Trener 1 (2007)
Preben Isachsen Stavanger SK Styrkeløftregion SørVest Klubb A-Kurs (2013)
Ruben Wallentinsen Stavanger SK Styrkeløftregion SørVest Klubb Trener 2,Trener 1,Fungerende regionstrener (2016,2013)
Trond Stillaug Johansen Stavanger SK Styrkeløftregion SørVest Klubb Trener 3 (2006)
Kristian Andreassen Steinkjer SK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb A-Kurs (2004)
Martin Waagen Steinkjer SK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb Trener 1 (2005)
Oddbjørn Steen Steinkjer SK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb Trener 1 (2005)
Grétar Hrafnsson Styrkeløftregion Øst Region Fungerende regionstrener ()
Kristian Ekornås Sykkylven SK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb Trener 2 (2005)
Yngve Apenseth Tambarskjelvar IL Styrkeløftregion Vest Klubb A-Kurs (2008)
Mjelde Halvorsen Tromsø Atletklubb Troms og Finnmark Styrkeløftregion Klubb Trener 1,Fungerende klubbtrener (2019)
Romario Kristiansen Tromsø Atletklubb Troms og Finnmark Styrkeløftregion Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2019)
Simen Brink Hansen Tromsø Atletklubb Troms og Finnmark Styrkeløftregion Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2019)
Åge Berntsen Trøndertun SK Styrkeløftregion Midt-Norge Klubb Trener 1 (2005)
Anna Emilie Engebretsen TSI Styrkeløft Troms og Finnmark Styrkeløftregion Klubb Trener 1 (2019)
Martin Stenersen TSI Styrkeløft Troms og Finnmark Styrkeløftregion Klubb Trener 1,Fungerende klubbtrener (2019)
Maximillian Hansen TSI Styrkeløft Troms og Finnmark Styrkeløftregion Klubb Trener 1 (2018)
Vidar Tangen Turn og IL National Styrkeløftregion Øst Klubb Trener 2 (gammel) (2003)
Frode Rui Ulefoss AK Styrkeløftregion Østafjell Klubb A-Kurs (2004)
Stian Sundvold Valdres AK Styrkeløftregion Øst Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 3 (gammel) (2003)
Benjamin Danielsen Øksfjord AK Troms og Finnmark Styrkeløftregion Klubb Trener 1 (2012)
Fredrik Danielsen Øksfjord AK Troms og Finnmark Styrkeløftregion Klubb A-Kurs (2012)
Håkon Danielsen Øksfjord AK Troms og Finnmark Styrkeløftregion Klubb Trener 1 (2009)
Markus Krøyserth Øksfjord AK Troms og Finnmark Styrkeløftregion Klubb Trener 1 (2012)
Olav Henning Trondal Øksfjord AK Troms og Finnmark Styrkeløftregion Klubb Fungerende klubbtrener,Trener 1 (2008)