Hovedside
Adelskalender
Dommere
Klubber
Lisenser
Løftere
Overganger
Protokoller
Ranking
Regioner
Rekorder
Resultatsøk
Statistikk
Terminlisten
Om
Logg inn
Norges Styrkeløftforbund Resultatservice
Oslo SK
Oversikt
Statistikk
Ranking
Informasjon
Leder
Martin Braathen Røise
Stiftet
15.10.1977
Adresse
Frysjaveien 33 B, 0884 Oslo
Åpningstider
Klubben er åpen 06-23 for medlemmer. Nye medlemmer tas imot onsdager 17.00-19.00. Kontakt klubben på e-post for besøk.
E-post
oslostyrkeloftklubb@gmail.com
Hjemmeside
http://www.oslostyrkeloftklubb.no
Facebook
Facebook-side
Region
Styrkeløftregion Øst
Klubblokale
Adresse
Frysjaveien 33 B
0884 Oslo
Løftere (55)
Adrian Kristiansen
Aleksandar Knezevic
Amin Olve Klungseth
Anne Mari Clausen
Anne Nybø Fiske
Cathrine Donberg
Daniel Nguyen
Elias Hanken Fiskerstrand
Emma Hermine Olsen
Emma Lillebø
Erik Chen
Erlend Weise
Erling Moen
Espen Solhjem
Fredrik Søberg
Hege Velten
Heidi Platou
Henrik Hagen
Ingeborg Gjone
Irvin Eyolf Høyland
Jannicke Ferger
Julie Fosseide
Jørgen Thronæs
Karen Hesthammer
Kjell Egil Olborg Bakkelund
Kjetil Monsen Sødal
Laurent Fontaine
Lene Alexandra Øien
Liv Ulversøy
Lukas Peder Fjeld Hansen
Magna Karina Morales Nordgard
Marie Bergo
Marte Randgaard
Martin Borgland
Martin Eskerud
Mats Høylo Kjøllesdal
Mats Løvberg
Maximilian von Stephanides
Mazlum Coskun
Mohammad Walid Taher
Nicolas Roppen Masters
Omar Adam
Oskar Idland
Petra Ofulue
Sander Higraff
Selma Karoline Matilde Ramberg
Simon Svensson
Snorre Graver Johansen
Sofie Horne
Thomas August Nikolaisen
Tobias Fikke Langvad
Torben H. Strømsvik
Victor Stey
Yann Kvalheim Kieffer
Øystein Eliassen
Vis tidligere løftere
Adrian Montgomery Ruf
Aksel Buchardt
Aksel Reidar Olsen
Aleksandra Fredriksen
Alexander Klæboe
Alexander Olsen
Alf Inge Sandhaugen
Amandus Bergersen
Amir Boudzakhet
Amund Tjellaug Løvstad
Anders Nordhagen
Anders Størvold
André Gangvik
André Midtby
Andre Rommerud
André Strøm-Larsen
Andrea Sæthern
Andreas Grotli
Andreas Olsen
Andreas Rindli
Andreas Romsdal Wichstad
Andreas Sebastian Sundquist
Andrine Eileen Støver
Anette Thune
Ann Kristin Hovde
Ann Patricia Pettersson
Anna Carlson
Anna Sørlie Heranger
Anne Marie Hveding
Annette Brones Brandsegg
Anniken Bye Humberset
Are Arntsen
Are Knutzen
Areli Moe
Arild Bokneberg
Arild Njåmo
Arne Odin Rygh
Aron Dyb
Åsa Frostad Kjærstad
Asbjørn Randen
Asgeir Fjeldstad
Audhild Mathiesen
Axel Andreé Torjesen
Aydin Naseri
Bavan Shafei
Bay Alexander Engebråten Sæther
Bendik Hoff
Bengt Nyström
Benjamin Bringsås
Benjamin Christensen
Bente Arntsen
Berit-Louise Brekken
Bernt-Erik Bergersen
Birgitte Enger
Birgitte Storøy
Bjørg Ellinor Østrem
Bjørn Andreas Bull-Hansen
Bjørn Astad
Bjørn Hansen
Bjørn Jensen
Bo André Bergan
Børge Dretvik
Camilla Hoel
Camilla Lorentzen
Carl Henrik Kolstad
Carl Petter Sommerseth
Caroline Brynsett
Chido Nnoli
Christer Dehlin
Christian Aglen
Christian Johansen
Christian Nybø
Christina Hokholt Person
Dag Øivind Madsen
Dan Børge Rudi
Dan Morten B. Tryli
Daniel Grønhaug
Didar Flamerzi
Eirik Sivertsen
Elianna Skåtun
Elin Isane
Elina Cerina
Elise Hurtig
Elling Loe
Embret Roås
Emil Andexlinger
Emilie Conradi
Emma-Therese Boye Norrie
Endre Wollan
Enya Marie Wilson
Erle Engmark
Erlend Kristensen
Erlend Myhre
Erling Fasting
Erling Gerdrup
Espen Brunstad
Espen Elvehøi
Espen Stokke
Eva Engskar
Eva Grytemark
Eva-Kristin Danielsen
Eystein Buen
Franck J. Nybo
Frank Azuma
Frank Gjesdal
Frank Smedhaugen
Frans Kiønig Rikheim
Freddy Tolderlund
Fredrik Aasgaard
Fredrik Fjeld
Fredrik Gylder
Fredrik Hoff Saltvik
Fredrik Johnsen
Fredrik Koppelow Eliassen
Fredrik Lund Moksnes
Frida Aung
Frode Bakken
Frode Hansen
Geir Steen
Ghulam Mustafa
Gry Ek Gunnarsson
Gunnar Myhren
Håkon Andresen
Håkon Flytøren
Håkon Johansen
Hallgeir Moe
Hallvard Lønmo
Halvor Lid
Hanne Sjursen
Hans Andreas Fjell Kaasa
Hans Christian Kolstad
Håvard Borg Kraby
Hege Augestad
Hege Strømsnes
Helena A. E. Sefcik
Henning Pham
Henriette Sjånes Berg
Henrik Aasvestad
Henrik Kolve Thunes
Henrik Paulsen
Henrik Skaug Aukland
Henrik Spross
Hilde Eriksen
Hugo Tobias Buchar
Huu Phuoc Lee
Ida Lillebø
Indra Grepp
Ine Meling
Inga Eriksdóttir Lillejordet
Inger Celine Wikeby
Ingo Wauer
Ingunn Elise Knutzen
Isabel Kemp
Isak Asperud
Jacob Eide
Jakub Minarovic
Jan Baggerud Larsen
Jan Erik Ødegård
Jan Gunnar Bengtson
Jan Jacobsen
Jan Kalleberg
Jan Leo Sandvik
Jarle Brændeland
Jarle Sollid
Jarle Svendsrud
Jarle Utne
Jeanett Støvset
Jenny Heyerdahl Bryhni
Jenny Marie Johansen
Jens-Petter Sandvik
Jo Christianse Bruusgaard
Joachim Lindseth
Joachim S. Mikalsen
Joakim Pedersen Liljeberg
Joakim Sørensen Ingebrigtsen
Johan Jahr
Johan Veinfors
Johanne Mjeldheim Wærp
John Patrick Svelund
Johnny Jacobsen
Johnny Stokke
Jon Heggestad
Jonas Dalby Mathisen
Jonas Vaccaro
Jonathan Larsson
Jorunn Jacobsen
Jostein Nyhus
Julie Antonsen
Jørgen Andreas Hansen
Jørgen Holmesland
Jørgen Hylen-Aasen
Jørgen Nordstrøm
Jørgen Roland
Jørgen Skaug Aukland
Jørn André Størdal
Jørn Harald Høibø
Jørn Larsen
Jørund Heia Reime
Kai Sindre Gunderhuset
Karl Skjelvik
Kathrine Brenna
Katinka Bergsvendsen Gange
Kenneth Jeppesen
Kent Andresen
Kent Inge Eidsaunet
Ketil B. Lunde
Ketil Østnor
Kim Engen
Kim Nygård
Kjell R. Andersen
Kjell Skybak
Kjetil Pedersen
Knut Åsvang
Kristian Johansen
Kristin Bakkeli
Kristin Thorvaldsen
Kristin Vagstad
Kristoffer Lien Budsjord
Kristoffer Richardsen
Lars Bakken Elvsveen
Lasse Arde
Leif-Runar Forsth
Lene Einarsen
Lene Granly
Lennart Josefson
Lina Thonstad
Line Gaska
Linn Borgland Johansen
Linn Røymstad
Ludvig Anker Elvebredd
Lukas Andre Bøgle Olsen
Mads Falch Jørgensen
Mads Sæløen
Magnus Foss
Magnus Foss
Magnus Gjerde
Magnus Holteberg Skjeltorp
Majken Holm-Varsi
Maren Elise Svendsen
Mari Egge Johnsen
Mari Fjell Kaasa
Maria de los Angeles Robles Morales
Maria V. Moss
Maria Vik Skau
Mariam Eltervåg Cisse
Mariann E. Valderhaug
Marianne Yggeseth
Marie Grøttum
Marita Villung
Marius Hansen Fornes
Marius Kleven
Marius Klæboe
Marius Rygg
Marlene Hauge
Marte Bakkelund Olborg
Marte O. Bergseng
Marthe Engskar Ramsrud
Martin August Størkson Kvile
Martin Braathen Røise
Martin Norum
Martin Opheim
Martin S. Indrelid
Martin Skauen
Martine Svanevik
Matheus Thrana
Mathias Grønstad
Mathias Morken
Mathilde Tomter
Matias Sunde Øiesvold
Mats Tala
Maylinn Lykken
Mette Mikkelsen
Mia Margrethe Ramberg Storstad
Michael Rosenberg
Mike Nilsen Hillingseter
Monika Kvam
Morten Hansen
Morten Træet
Musa M. Todasjev
Ngoc Bich Anna Mai
Nicholas Storsveen
Nicolai Hildre
Niklas Kanten
Nikolai Gransjøen
Nils Høva
Nils Høva
Nina Bjørnstrøm
Nina Finstad
Nina Hagli
Nina Hægh
Nina Lunde Solberg
Nina Sarre
Ninaz Khodabandeh
Nobel Roberts
Nuno Correia
Oda Sofie Magnussen
Oddvar Hagen
Ola Pettersson
Ola Spildrejorde
Ole Andreas Rydland
Ole Martin Hofseth
Ole Martin Minsås
Ole Petter Mowinckel
Ole Sigurd Lodsby
Oskar Rybak
Pål Eriksen
Pål Nilsen
Patrick Svanemyr
Per Einar Reinertsen
Per Gunnar Roalkvam
Per Jørgen Gundersen
Per Kristen Teigen
Per Olav Grønningen
Per Stuve Rommetveit
Per Velde
Pernille Nicoline Skallist
Pernille Stenberg
Peter Nguyen
Petter Harila Westerby
Petter Seljeskog
Raheel Yousaf Khan
Randulf Alexander Bull
Rebecca Kennwood
Regine Viken Wåle
Renate Loraas
Richard Andre Gundersen
Rikhard Heierstad
Robert Bekkeli Eide
Roger Grøndahl
Roman Telezhnyak
Rovin Bhandari
Rune Gunnheim
Sandra Persson
Sang Huynh
Sara Perez Miquel
Sebastian Daudon Bakken
Sebastian Strand
Shahab Shadnazar
Sigbjørn Henning
Sigurd Kjelvik Berg
Sigvar Garfors
Silje Eide Nygård
Silje Skyttern
Simen Kjelgård
Simen Stusvik Haug
Simon Lexell-Pedersen
Sindre Åseli
Sindre Mobraaten
Siren Sandtorv Ødegård
Sofia Sandh
Ståle Wærness
Steinar Ingvaldstad
Stephanie Frents
Steven Hoang Giang Nguyen
Stian Ekornås
Stine Farsund Ulltang
Sturla Moe
Susanne Soydan
Svein Erik Gjøsund
Svein-Georg Haugen
Sven Jøran Haugen
Sverre Falk Solsvik Heidenreich
Sverre Nyhus
Swara Salim Ibrahim
Synøve Nygaard Andersen
Tarjei Innleggen
Thomas A. Bjerke
Thomas Gustavsen
Thomas Holmesland
Thomas M. Jacobsen
Thomas Myrvold Hanssen
Thomas Olsen
Thomas Skjelland
Tina Skaaden
Tobias Fausko-Johansen
Tollef Taksdal
Tom Frode Andersen
Tom Glessing
Tom Jonas Billit
Tom Sukkelstad
Tommy Austad
Tone Beddari Blackstad
Tone Glomstein
Tonje Moltubakk Haugstad
Tore Flobergseter
Torger Bocianowski
Torkild Bjorvand
Torstein Tengs
Torvald Hagen
Trond Alm Henningsen
Trond Fugland
Trond-Eyvind Henkenis Askestrand
Trude Fagerli
Truls Nygaard
Trygve Henriksen
Ulrik Aakervik Andersen
Ulrik F. Thyve
Vegard Skogan Færås
Vegard Varslott
Vegeir Knudsen
Vemund Reime
Veronica Opdal
Vetle Bjaanes
Victor Ramirez Kristiansen
Vidar Hagen
Wenche Synnøve Severinsen
Willy Haugen
Xander Longva
Øystein Jensen
Øystein Ruyter
Øyvind Bjørnsen
Øyvind Caspersen
Øyvind Hansen
Øyvind Thomassen
Dommere (11)
Alexander Klæboe
Amund Tjellaug Løvstad
Bjørn Astad
Fredrik Søberg
Jannicke Ferger
Jarle Sollid
Karen Hesthammer
Kjell Egil Olborg Bakkelund
Kristin Thorvaldsen
Per Gunnar Roalkvam
Ståle Wærness
Klubbtrenere
Amund Tjellaug Løvstad
Jørgen Hansen
Karen Hesthammer
Pål Nilsen
Stevner
Dato
Stevne
14.12.2024
Klubbstevne - Julestevne
21.09.2024
Åpent stevne - Høststevne
01.06.2024
Åpent stevne - Sommerstevne
22.03.2024
NM styrkeløft utstyrsfritt
17.02.2024
Åpent stevne
25.01.2024
Klubbstevne
16.12.2023
Åpent stevne
23.09.2023
Åpent stevne
24.06.2023
Klubbstevne
22.04.2023
Åpent stevne
21.01.2023
Åpent stevne
10.12.2022
Klubbstevne
18.06.2022
Åpent stevne
21.04.2022
NM styrkeløft utstyrsfritt ungdom, junior, veteran
29.01.2022
Klubbstevne
11.12.2021
Klubbstevne
14.12.2019
Klubbstevne
21.09.2019
Åpent stevne
15.06.2019
Åpent stevne
13.04.2019
Åpent stevne
26.01.2019
Klubbstevne
15.12.2018
Klubbstevne
18.10.2018
Klubbstevne
05.10.2018
NM Styrkeløft utstyrsfritt 2018
25.08.2018
Klubbstevne
16.06.2018
Klubbstevne
14.04.2018
Åpent stevne
20.01.2018
Klubbstevne benkpress
16.12.2017
Klubbstevne
25.11.2017
NM styrkeløft ungdom, junior og veteran 2017
23.09.2017
Åpent stevne
23.06.2017
Åpent stevne
22.04.2017
Klubbstevne
18.03.2017
Åpent stevne
14.01.2017
Klubbstevne i Benkpress
17.12.2016
Åpent stevne
27.08.2016
RM Utstyrsfritt Region øst
20.07.2016
Åpent stevne
09.04.2016
Klubbstevne
23.01.2016
Benkpress-stevne
05.12.2015
Klubbstevne
03.10.2015
Klubbstevne
08.08.2015
Klubbstevne
01.05.2015
Nasjonalt utstyrsfritt styrkeløft
11.04.2015
Åpent stevne
23.01.2015
Klubbstevne benkpress
13.12.2014
Åpent stevne
25.10.2014
RM Øst Utstyrsfritt
10.10.2014
Åpent stevne
15.08.2014
Åpent stevne
29.05.2014
NM Styrkeløft 2014
05.04.2014
Åpent stevne
28.03.2014
Nasjonalt utstyrsfritt styrkeløft
14.12.2013
Åpent stevne
23.08.2013
Åpent stevne
22.06.2013
Finale lagserien benkpress
19.04.2013
Åpent stevne
04.01.2013
Åpent stevne
15.12.2012
Åpent stevne
24.08.2012
Åpent stevne
14.04.2012
Klubbstevne
12.02.2012
RM Øst Styrkeløft
11.02.2012
RM Øst Benkpress
11.02.2012
RM Øst Styrkeløft
25.01.2012
Klubbmesterskap benkpress
10.12.2011
Åpent stevne
03.09.2011
Åpent stevne
13.04.2011
Åpent stevne
26.03.2011
NM Benkpress 2011
11.12.2010
Åpent julestevne
18.10.2010
Åpent stevne
27.09.2010
Klubbmesterskap
27.02.2010
RM Styrkeløft Region øst
27.02.2010
RM Benkpress Region øst
12.12.2009
Åpent stevne
22.04.2009
Åpent stevne
13.12.2008
Åpent stevne
15.12.2007
Åpent stevne
05.09.2007
Klubbstevne
06.06.2007
Seriestevne
16.12.2006
Nasjonalt julestevne
04.10.2006
Seriestevne
24.09.2005
Klubbmesterskap
06.06.2005
Klubbstevne
11.12.2004
Julestevne
20.11.2004
NM styrkeløft ungdom og junior
16.10.2004
Klubbmesterskap
27.09.2004
Seriestevne
28.08.2004
NM Benkpress
09.06.2004
Seriestevne
23.02.2004
Kretsstevne
22.01.2004
Seriestevne
21.01.2004
Seriestevne
13.12.2003
Julestevne
20.10.2003
Seriestevne
20.10.2003
Serie Cup
24.09.2003
Seriestevne
06.08.2003
Benkstevne
24.05.2003
Kretsmesterskap
09.04.2003
Seriestevne
29.03.2003
NM
11.12.2002
Julestevne
07.12.2002
Lag NM
23.10.2002
Seriestevne
20.04.2002
Seriestevne
07.02.2002
Seriestevne
02.02.2002
NM styrkeløft junior
09.12.2001
Julestevne
08.12.2001
Lagfinalen
13.10.2001
Seriestevne
22.09.2001
Benk-Cup
25.08.2001
NM Benkpress
20.06.2001
Klubbstevne
09.06.2001
KM
21.04.2001
Seriestevne
10.03.2001
Benk Cup
03.02.2001
Klubbmesterskap
10.12.2000
Julestevne
09.12.2000
Lagfinale
21.10.2000
Seriestevne
07.06.2000
Klubbstevne
28.05.2000
Kretsmesterskap
29.04.2000
Benkstevne
05.03.2000
Veteran NM
04.03.2000
B-NM
19.02.2000
Seriestevne
06.02.2000
Landskamp
04.12.1999
Julestevne
13.11.1999
NM styrkeløft junior
18.09.1999
Nordisk mesterskap styrkeløft damer
12.06.1999
Seriestevne
13.03.1999
Seriestevne
24.02.1999
Seriestevne
24.02.1999
Seriestevne
30.01.1999
Klubbstevne
12.12.1998
Åpent stevne
10.10.1998
Seriestevne
07.06.1998
Seriestevne
06.06.1998
KM Oslo-Akershus
25.04.1998
Seriestevne
28.01.1998
Seriestevne
16.02.1997
Benk-cup
22.02.1995
Seriestevne
01.06.1991
KM
27.02.1988
Seriestevne
04.12.1987
Åpent stevne
10.08.1985
Nasjonalt kval.stevne
24.02.1984
Nasjonalt stevne
24.01.1982
Klubbstevne
01.03.1975
NM Old Boys
Siden ble lastet på 0.27516 sekunder.Array ( [lifetime] => 0 [path] => / [domain] => [secure] => [httponly] => [samesite] => )