Terminliste - 2020


Stevner merket med * er oppdatert siste uke.
Terminlisten finnes som iCal-feed, slik at du kan importere tilpasset terminliste i ditt eget kalenderprogram.
Utskriftsvennlig versjon
År

Måned
Klubb/region (hold inne ctrl for å velge flere)

Type:

Januar
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
18.Benk-cup 1
RegionsmesterskapDrammen SIKlubblokalet, N. Eikervei 37 A10:0012:00Påmeldings-liste
18.Åpent stevne benkpress og styrkeløft m/ utstyr
Åpent stevneSandnessjøen SKLokalet12:0014:00Påmeldings-liste
20.Åpent stevne
Åpent stevneBergen SKBergen Styrkeløftklubb studio16:3018:00
20.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
25.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:3012:00
25.Klubbstevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun10:0012:00Påmeldings-liste
25.Åpent stevne
Åpent stevneIL KraftsportSkedmohallen, Industriveien 209:0210:32Påmeldings-liste
Februar
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
01.Klubbstevne
KlubbstevneMoss SIKSundstredet 510:0012:00Påmeldings-liste
01.Klubbstevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven 10:0012:00
03.Åpent stevne
Åpent stevneBergen SKBergen Sk studio16:3018:00Påmeldings-liste
08.styrkeløft og benk med og uten utstyr
Åpent stevneFræna AKklubblokalet. Senterveien 50 6440 Elnesvågen12:0014:00
08.RM styrkeløft og benkpress med utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstLenja AK09:0011:00
08.RM styrkeløft og benkpress med utstyr
RegionsmesterskapRana KKKraftsenteret10:0012:00Påmeldings-liste
08.Regionsmesterskap styrkeløft og benkpress med utstyr
MesterskapsstevneLenja AKLenja AKs lokaler, Storveien 92B, 1621 Gressv09:0011:00Påmeldings-liste
08.RM Styrkeløft m/utstyr og benkpress utstyrsfritt
RegionsmesterskapGanddal AKGanddal Atletklubb08:0010:00Påmeldings-liste
08.-09.RM-helg utstyr
RegionsmesterskapForslag til RM-helg utstyr
15.Åpent stevne
Åpent stevneBodø AtletklubbKlubblokalet/Dronningens gate 4810:0012:00Påmeldings-liste
15.RM Styrkeløft Utstyrsfritt*
RegionsmesterskapSande KKSandehallen09:0011:00Påmeldings-liste
15.RM Styrkeløft Utstyrsfritt*
RegionsmesterskapBjørgvin SKHaukelandshallen, Bergen.08:0010:00Påmeldings-liste
16.Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Ishall (Stavanger Styrkeløftklubb)10:0012:00
16.Rm styrkeløft med utstyr
RegionsmesterskapFræna AKklubblokalet. Senterveien 50, 6440 Elnesvågen11:0013:00Påmeldings-liste
16.RM benk med utstyr
RegionsmesterskapFræna AKklubblokalet. Senterveien 50, 6440 Elnesvågen10:0012:00Påmeldings-liste
22.Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKAskim treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
22.Åpent stevne*
Åpent stevneSPUVISpikkestad Grendehus10:0012:00Påmeldings-liste
22.Regionsmesterskap 2020 Troms & Finnmark styrkeløft*
RegionsmesterskapTromsø AtletklubbCrossfit Nordaførr09:0011:00
22.Regionsmesterskap 2020 Troms & Finnmark styrkeløft*
RegionsmesterskapTromsø AtletklubbCrossfit Nordaførr09:0011:00
22.Klubbstevne
KlubbstevneLenja AKKlubblokalet11:0013:00
29.Klubbstevne
KlubbstevneTSI StyrkeløftKraftsportssenter10:0012:00
29.Åpent stevne
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldings-liste
Mars
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Sk studio16:3018:00
04.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
06.Klubbstevne
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen, Kristiansand16:3018:30
07.Bjørgvin ATX Open
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Kanalveien 90, Bergen. 10:0011:00
07.Åpent stevne
Åpent stevneDrammen SIKlubblokalet, N. Eikervei 37 A10:0012:00Påmeldings-liste
07.Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKHamar 10:0012:00Påmeldings-liste
07.Åpent stevne*
Åpent stevneMelhus ILGruva10:0012:00
07.Klubbstevne
KlubbstevneKK-67KK-67s lokaler10:0012:00
09.-14.EM styrkeløft utstyrsfritt veteran 2020*
Internasjonalt stevneEPFAlbi, Frankrike
11.Klubbstevne
KlubbstevneSaltdal SKMuskelstua16:4518:00
14.Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
21.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
28.Klubbstevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun10:0012:00Påmeldings-liste
28.-29.NM Benkpress utstyr
MesterskapsstevneSauda ILSaudaPåmeldings-liste
28.Åpent stevne
Åpent stevneRana KKKraftsenteret11:0013:00
April
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
04.Klubbstevne / Åpent stevne
Åpent stevneKristiansund KKKristiansund Kraftsportklubb, Hagbart Brinchmanns 10:00 12:00
22.Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk Atletklubb17:0018:00
23.-26.NM Styrkeløft utstyrsfritt ungdom, junior og veteran
MesterskapsstevneOslo SKOsloPåmeldings-liste
25.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
25.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:3012:00
26.-30.VM styrkeløft utstyrsfritt veteran*
Internasjonalt stevneIPFSun City, Sør-Afrika
Mai
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
01.-03.VM styrkeløft utstyr veteran*
Internasjonalt stevneIPFSun City, Sør-Afrika
04.-10.EM styrkeløft utstyr åpen, ungdom og junior 2020
Internasjonalt stevneEPFThisted, Danmark
04.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Sk studio16:3018:00
08.Klubbstevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun18:0020:00
09.Åpent stevne
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua10:0012:00
09.Klubbstevne
KlubbstevneKK-67KK-67s lokaler10:0012:00
09.RM Benkpress
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellArrangør søkes10:0012:00
09.Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKHamar 10:0012:00
16.-23.VM benkpress utstyr/utstyrsfritt, alle kategorier
Internasjonalt stevneIPFPilzen, Tsjekkia
23.Klubbstevne
KlubbstevneTSI StyrkeløftKraftsportssenter09:0011:00
Juni
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
05.-07.Trener I
KursNSFToppidrettsenteret Oslo
06.Sommerstevne
KlubbstevneKarmøy StyrkeløftklubbTMK Fitness Senter10:0012:00
06.Bjørgvin ATX Open
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Kanalveien 90, Berge11:0012:00
06.Klubbstevne
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen, Kristiansand10:0012:00
06.Sommerstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokalet10:0012:00
06.Sommerstevne styrkeløft og benkpress m/ utstyr
Åpent stevneSandnessjøen SKLokalet12:0014:00
06.Åpent sommerstevne
Åpent stevneDrammen SIKlubblokalet, N. Eikervei 37 A10:0012:00
11.-20.VM styrkeløft utstyrsfritt åpen, ungdom, junior*
Internasjonalt stevneIPFMinsk, Hviterussland
13.Åpent stevne
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
13.Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Ishall (Stavanger Styrkeløftklubb)10:0012:00
13.Sommerstevne
KlubbstevneAskim SKAskim treningssenter10:0012:00
13.Klubbmesterskap benkpress og styrkeløft*
KlubbstevneSande KKSandehallen10:0012:00
13.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:3012:00
13.Klubbmesterskap benkpress
KlubbstevneLenja AKKlubblokalet11:0013:00
13.Sommerstevne
Åpent stevneRana KKKraftsenteret11:0013:00
20.Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
20.Sommerstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
23.Åpent stevne utstyrsfritt*
Åpent stevneAtlas SKAtlas SK styrkeromet Framo Hallen12:0014:00Påmeldings-liste
25.-27.NM styrkeløft utstyr 2020
MesterskapsstevneStyrkeløftregion ØstHamarNM-veka sommer 2020.
Juli
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
01.-05.EM styrkeløft utstyr veteran*
Internasjonalt stevneEPFPornainen, Finland
03.-05.Trener I
KursNSFToppidrettsenteret Oslo
04.Supertotal 2020
Åpent stevneSotra KraftsportklubbGrønnamyrvegen 2210:0012:00
11.Bjørgvin ATX Open
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Kanalveien 90, Bergen. 10:0011:00
August
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
05.-09.EM benkpress utstyrsfritt, alle kategorier
Internasjonalt stevneEPFKaunas, Litauen
22.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:3012:00
22.-23.RM-helg utstyrsfritt
RegionsmesterskapForslag til RM-helg
22.Åpent stevne
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
22.RM styrkeløft og benkpress uten utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstArrangør søkes08:0010:00
22.RM styrkeløft med utstyr
MesterskapsstevneStyrkeløftregion ØstafjellArrangør søkes10:0012:00
22.Regionsmesterskap styrkeløft utstyrsfritt
RegionsmesterskapSandnessjøen SKLokalet10:0012:00
24.Åpent stevne
Åpent stevneBergen SKBergen Sk studio16:3018:00
29.Klubbstevne
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
29.Klubbstevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun10:0012:00
31.-05.VM styrkeløft utstyr ungdom og junior
Internasjonalt stevneIPFBirmingham, USA
September
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
01.-30.Nordisk benkpress og styrkeløft, ungdom og junior
Internasjonalt stevneNPFPornainen, Finland
01.-30.Arnold Classic Europe
MesterskapsstevneEPFBarcelona, Spania
05.Klubbstevne*
Åpent stevneTromsø AtletklubbCrossfit Nordaførr09:0011:00
05.Klubbmesterskap styrkeløft
KlubbstevneLenja AKKlubblokalet11:0013:00
05.Klubbmesterskap ILK og Christiania AK
KlubbstevneIL KraftsportSkedsmohallen, Industriveien 209:0010:30Påmeldings-liste
05.Klubbstevne*
Åpent stevneTromsø AtletklubbCrossfit Nordaførr09:0011:00
10.-13.Western European Championship utstyr/utstyrsfritt
MesterskapsstevneEPFIsland
12.Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKHamar 10:0012:00
12.3. Runde Region Østafjells Benk Cup*
Åpent stevneSande KKSandehallen10:0012:00
12.Bjørgvin ATX Open
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Kanalveien 90, Bergen. 10:0011:00
16.Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk Atletklubb17:0018:00
19.Klubbstevne/benkpressstevne
KlubbstevneTSI StyrkeløftKraftsportssenter12:0014:00
19.RM Styrkeløft utstyrsfritt og benkpress m/utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestKarmøy Styrkeløftklubb08:0010:00
19.Åpent stevne i Spuvi
Åpent stevneSPUVISpikkestad Grendehus10:0012:00Påmeldings-liste
23.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
25.-27.Trener II, del 1
KursNSFToppidrettsenteret Oslo
26.Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Ishall (Stavanger Styrkeløftklubb)10:0012:00
30.Åpent stevne
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua16:4518:00
Oktober
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
03.Klubbmesterskap
KlubbstevneDrammen SIKlubblokalet10:0012:00
03.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
05.Åpent stevne
Åpent stevneBergen SKBergen Sk studio16:3018:00
10.Klubbstevne
KlubbstevneKK-67KK-67s lokaler10:0012:00
10.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:3012:00
10.Åpent stevne
Åpent stevneRana KKKraftsenteret11:0013:00
15.-18.EM benkpress utstyr, alle kategorier
Internasjonalt stevneEPFEkaterinburg, Russland
15.-18.NM Styrkeløft utstyrsfritt
MesterskapsstevneAskim SKAskim
17.Klubbstevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun10:0012:00
23.-25.Trener II, del 2
KursNSFToppidrettsenteret Oslo
31.Halloween Benkpress stevne
Åpent stevneAtlas SKAtlas SK styrkerommet Framohallen12:0014:00
November
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.-07.VM styrkeløft utstyr
Internasjonalt stevneIPFStavanger
14.Bjørgvin ATX Open
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Kanalveien 90, Bergen. 10:0011:00
20.Klubbstevne
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen, Kristiansand16:3018:30
20.-22.NM styrkeløft utstyr ungdom, junior og veteran
MesterskapsstevneOdin SKBergen
21.Finale benkpresscupen
Åpent stevneStyrkeløftregion ØstafjellArrangør søkes10:0012:00
25.Klubbstevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven17:0018:00
28.-06.EM styrkeløft utstyrsfritt åpen, ungdom og junior
Internasjonalt stevneEPFWarszawa, Polen
28.Klubbstevne
KlubbstevneTSI StyrkeløftKraftsportssenter10:0012:00
Desember
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
05.Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk Atletklubb10:0012:00
05.Julestevne
KlubbstevneSandnessjøen SKLokalet12:0014:00
05.-06.NM Benkpress utstyrsfritt
MesterskapsstevneDrammen SIDrammen
10.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
11.-13.Regionstrener videreutdanning
KursNSFToppidrettsenteret Oslo
12.Klubbstevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun10:0012:00
12.Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
12.Klubbmesterskap
Åpent stevneBrumunddal AKHamar 10:0012:00
12.Julestevnet *
Åpent stevneTromsø AtletklubbCrossfit Nordaførr09:0011:00
12.Julestevne
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
12.Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Ishall (Stavanger Styrkeløftklubb)10:0012:00
12.Julestevne
KlubbstevneKK-67KK-67s lokaler10:0012:00
12.Julestevne
KlubbstevneKarmøy StyrkeløftklubbTMK Fintess Senter10:0012:00
12.Julestevne benkpress og styrkeløft*
KlubbstevneSande KKSandehallen10:0012:00
12.Julestevne Odin SK
KlubbstevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
12.Julestevnet
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua10:0012:00
12.Julestevnet *
Åpent stevneTromsø AtletklubbCrossfit Nordaførr09:0011:00
12.Julestevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokale09:0011:00
12.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:3012:00
12.Julestevne
KlubbstevneRana KKKraftsenteret11:0013:00
19.Julestevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
19.Julestevne
KlubbstevneAskim SKAskim treningssenter10:0012:00
19.Julestevne
Åpent stevneSkien AtletklubbSkien10:0012:00
19.Julestevne Spuvi
KlubbstevneSPUVISpikkestad Grendehus10:0012:00Påmeldings-liste
19.Julestevne
KlubbstevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Kanalveien 90, Bergen. 10:0011:00
20.Åpent Julestevne
Åpent stevneLenja AKKlubblokalet, Storveien 92B, 1621 Gressvik10:0012:00
24.Julestevne benkpress
KlubbstevneBergen SKBergen Sk studio09:0010:30
26.X-Lifts 2020
Åpent stevneSotra KraftsportklubbGrønnamyrvegen 2210:0012:00