Styrkeløftregion Østafjell - Ranking

NB: Rankingen er basert på stevneprotokoller som er registrert, og har derfor mangelfull historikk før år 2000.

Sammenlagt

Sammenlagt K2 Ungdom 14-18

52

1. Emma Elise AasSande KK14.12.2019260.0kg

57

1. Lena SjølSande KK12.12.2015370.0kg

72

1. Yasmina Juliette HavnenDrammen SI13.09.2019342.5kg

84

1. Marthe Nikoline HovdeSande KK16.02.2019277.5kg

Sammenlagt K3 Junior 19-23

52

1. Emma Elise AasSande KK14.12.2019260.0kg

57

1. Lena SjølSande KK06.03.2016377.5kg

63

1. Lena SjølSande KK29.11.2019435.0kg

72

1. Yasmina Juliette HavnenDrammen SI13.09.2019342.5kg

84+

1. Elin JohannessenSande KK12.12.2015257.5kg

84

1. Stine HamreSande KK14.01.2017422.5kg

Sammenlagt K4 Åpen

52

1. Mari Kristin Kolsrud BjerkeSPUVI05.10.2018305.0kg

57

1. Lena SjølSande KK06.03.2016377.5kg

63

1. Lena SjølSande KK29.11.2019435.0kg

72

1. Stine LiverødSande KK06.12.2019477.5kg

84

1. Stine HamreSande KK27.06.2019465.0kg

84+

1. Lene ThorénSande KK15.06.2019462.5kg

Sammenlagt K5 Veteran 40-49

57

1. Heidi Ottesen SolbergDrammen SI15.06.2019292.5kg

63

1. Anette Heimstad-AasbøSkien Atletklubb15.06.2019307.5kg

72

1. Mette FjeldstadDrammen SI25.04.2019327.5kg

84

1. Heidi Løvås PaulsenDrammen SI10.03.2018230.0kg

84+

1. Marit PettersenDrammen SI06.03.2018337.5kg

Sammenlagt K6 Veteran 50-59

72

1. Mette FjeldstadDrammen SI25.04.2019327.5kg

84+

1. Marit PettersenDrammen SI06.03.2018337.5kg

Sammenlagt K7 Veteran 60-69

84+

1. Marit PettersenDrammen SI06.03.2018337.5kg

Sammenlagt M2 Ungdom 14-18

59

1. Endre EkedalSkien Atletklubb21.12.2019427.5kg

66

1. Oscar Due WangSande KK10.06.2017417.5kg

74

1. Sondre Wilhelm CavalliniDrammen SI15.12.2018497.5kg

83

1. Emil TorjusenSkien Atletklubb21.12.2019595.0kg

93

1. Ali HamdanSande KK14.09.2017700.0kg

105

1. Mustafa TuzkayaDrammen SI15.12.2018535.0kg

120

1. Håkon JacobsenSPUVI22.11.2013530.0kg

120+

1. Jørgen Bratberg SandøySkien Atletklubb21.12.2019445.0kg

Sammenlagt M3 Junior 19-23

59

1. Endre EkedalSkien Atletklubb21.12.2019427.5kg

66

1. Oscar Due WangSande KK28.04.2017417.5kg

74

1. Sondre Wilhelm CavalliniDrammen SI15.12.2018497.5kg

83

1. Jacob FloreliusSande KK26.04.2018622.5kg

93

1. Jacob FloreliusSande KK09.06.2019702.5kg

105

1. Ola Stunes IseneSPUVI28.04.2017670.0kg

120+

1. Jørgen Bratberg SandøySkien Atletklubb21.12.2019445.0kg

120

1. Håkon JacobsenSPUVI09.04.2016590.0kg

Sammenlagt M4 Åpen

59

1. Endre EkedalSkien Atletklubb21.12.2019427.5kg

66

1. Kai Sindre GunderhusetRingerike AK01.05.2015483.0kg

74

1. Kjell Egil BakkelundSande KK23.06.2017757.0kg

83

1. Kjell Egil BakkelundSande KK23.09.2017773.0kg

93

1. André MidtbySande KK30.11.2018775.0kg

105

1. Ola Stunes IseneSPUVI28.04.2017670.0kg

120+

1. Lars S. KirkebøenSande KK05.10.2018830.5kg

120

1. Eysteinn Fannar OddgeirssonDrammen SI16.02.2019755.0kg

Sammenlagt M5 Veteran 40-49

66

1. Michel KildahlDrammen SI17.06.2017327.5kg

74

1. Jøran LangsetSande KK15.06.2017612.5kg

83

1. Jøran LangsetSande KK26.04.2018590.5kg

93

1. Ruben Hoffman GjelsnesSande KK28.04.2017607.5kg

105

1. Ruben Hoffman GjelsnesSande KK25.04.2019640.0kg

120

1. Per Ove SjølSande KK28.03.2014680.0kg

120+

1. John Alan ReeseDrammen SI01.05.2015772.5kg

Sammenlagt M6 Veteran 50-59

66

1. Sverre PaulsenSande KK28.03.2014277.5kg

74

1. Sverre PaulsenSande KK08.02.2014275.0kg

83

1. Tor Egil SkoglySande KK28.03.2014557.5kg

93

1. Børre BorgersenUlefoss AK01.05.2015540.0kg

105

1. Geir Runar KorvaldSande KK16.01.2016620.0kg

120

1. Kjetil LøvaasDrammen SI14.01.2017610.0kg

120+

1. John Alan ReeseDrammen SI16.02.2019625.5kg

Sammenlagt M7 Veteran 60-69

66

1. Sverre PaulsenSande KK28.03.2014277.5kg

74

1. Sverre PaulsenSande KK08.02.2014275.0kg

93

1. Jan Einar KristoffersenDrammen SI08.09.2018400.0kg

105

1. Rolf StenbergSande KK13.12.2014615.0kg

120

1. Kjetil LøvaasDrammen SI14.01.2017610.0kg


Knebøy

Knebøy K2 Ungdom 14-18

52

1. Rebekka Tao JacobsenLarvik AK28.03.201497.5kg

57

1. Lena SjølSande KK12.12.2015130.0kg

72

1. Yasmina Juliette HavnenDrammen SI13.09.2019125.0kg

84

1. Marthe Nikoline HovdeSande KK16.02.2019102.5kg

Knebøy K3 Junior 19-23

52

1. Rebekka Tao JacobsenLarvik AK28.03.201497.5kg

57

1. Rebekka Tao JacobsenLarvik AK29.11.2019145.0kg

63

1. Lena SjølSande KK29.11.2019155.0kg

72

1. Yasmina Juliette HavnenDrammen SI13.09.2019125.0kg

84+

1. Elin JohannessenSande KK12.12.201592.5kg

84

1. Stine HamreSande KK14.01.2017165.0kg

Knebøy K4 Åpen

52

1. Mari Kristin Kolsrud BjerkeSPUVI08.09.2018110.0kg

57

1. Rebekka Tao JacobsenLarvik AK29.11.2019145.0kg

63

1. Lena SjølSande KK29.11.2019155.0kg

72

1. Stine LiverødSande KK16.02.2019186.0kg

84+

1. Lene ThorénSande KK15.06.2019200.0kg

84

1. Stine HamreSande KK27.06.2019177.5kg

Knebøy K5 Veteran 40-49

57

1. Heidi Ottesen SolbergDrammen SI15.06.2019100.0kg

63

1. Anette Heimstad-AasbøSkien Atletklubb21.12.2019107.5kg

72

1. Mette FjeldstadDrammen SI25.04.2019117.5kg

84

1. Heidi Løvås PaulsenDrammen SI10.03.201872.5kg

84+

1. Marit PettersenDrammen SI06.03.2018122.5kg

Knebøy K6 Veteran 50-59

72

1. Mette FjeldstadDrammen SI25.04.2019117.5kg

84+

1. Marit PettersenDrammen SI06.03.2018122.5kg

Knebøy K7 Veteran 60-69

84+

1. Marit PettersenDrammen SI06.06.2018122.5kg

Knebøy M2 Ungdom 14-18

59

1. Endre EkedalSkien Atletklubb21.12.2019150.0kg

66

1. Oscar Due WangSande KK10.06.2017155.0kg

74

1. Sondre Wilhelm CavalliniDrammen SI15.12.2018180.0kg

83

1. Emil TorjusenSkien Atletklubb21.12.2019225.0kg

93

1. Ali HamdanSande KK14.09.2017264.5kg

105

1. Mustafa TuzkayaDrammen SI15.12.2018185.0kg

120

1. Håkon JacobsenSPUVI22.11.2013180.0kg

120+

1. Jørgen Bratberg SandøySkien Atletklubb21.12.2019130.0kg

Knebøy M3 Junior 19-23

59

1. Endre EkedalSkien Atletklubb21.12.2019150.0kg

66

1. Oscar Due WangSande KK10.06.2017155.0kg

74

1. Sondre Wilhelm CavalliniDrammen SI15.12.2018180.0kg

83

1. Emil TorjusenSkien Atletklubb21.12.2019225.0kg

93

1. Ali HamdanSande KK14.09.2017264.5kg

105

1. Ola Stunes IseneSPUVI28.04.2017230.0kg

120

1. Håkon JacobsenSPUVI01.05.2015195.0kg

120+

1. Jørgen Bratberg SandøySkien Atletklubb21.12.2019130.0kg

Knebøy M4 Åpen

59

1. Endre EkedalSkien Atletklubb21.12.2019150.0kg

66

1. Kai Sindre GunderhusetRingerike AK01.05.2015165.0kg

74

1. Kjell Egil BakkelundSande KK23.06.2017247.5kg

83

1. Kjell Egil BakkelundSande KK23.09.2017257.5kg

93

1. Ali HamdanSande KK20.10.2017275.5kg

105

1. Jon RamstadDrammen SI15.12.2018240.0kg

120

1. Eysteinn Fannar OddgeirssonDrammen SI14.12.2019282.5kg

120+

1. John Alan ReeseDrammen SI17.06.2017342.5kg

Knebøy M5 Veteran 40-49

66

1. Michel KildahlDrammen SI17.06.2017105.0kg

74

1. Jøran LangsetSande KK16.12.2017222.5kg

83

1. Jøran LangsetSande KK26.04.2018220.5kg

93

1. Ruben Hoffman GjelsnesSande KK06.06.2018220.0kg

105

1. Ruben Hoffman GjelsnesSande KK04.06.2019240.0kg

120

1. Per Ove SjølSande KK10.12.2016235.0kg

120+

1. John Alan ReeseDrammen SI17.06.2017342.5kg

Knebøy M6 Veteran 50-59

66

1. Sverre PaulsenSande KK28.03.201490.0kg

74

1. Sverre PaulsenSande KK08.02.201490.0kg

83

1. Tor Egil SkoglySande KK28.03.2014170.0kg

93

1. Børre BorgersenUlefoss AK29.04.2016182.5kg

105

1. Geir Runar KorvaldSande KK16.01.2016230.0kg

120+

1. John Alan ReeseDrammen SI16.02.2019335.5kg

120

1. Kjetil LøvaasDrammen SI14.01.2017210.0kg

Knebøy M7 Veteran 60-69

66

1. Sverre PaulsenSande KK28.03.201490.0kg

74

1. Sverre PaulsenSande KK08.02.201490.0kg

93

1. Jan Einar KristoffersenDrammen SI08.09.2018132.5kg

105

1. Rolf StenbergSande KK12.12.2015220.5kg

120

1. Kjetil LøvaasDrammen SI14.01.2017210.0kg


Benkpress

Benkpress K2 Ungdom 14-18

47

1. Johanna Vedal SjølSande KK15.12.201825.0kg

52

1. Lena SjølSande KK07.09.201355.0kg

57

1. Lena SjølSande KK05.06.201582.5kg

63

1. Lena SjølSande KK05.09.201577.5kg

72

1. Yasmina Juliette HavnenDrammen SI07.12.201970.0kg

84

1. Ida Wallin EriksenSande KK29.04.201652.5kg

Benkpress K3 Junior 19-23

47

1. Johanna Vedal SjølSande KK15.12.201825.0kg

52

1. Lena SjølSande KK14.05.201355.0kg

57

1. Katrine Sundal HauneSande KK11.06.201885.0kg

63

1. Katrine Sundal HauneSande KK24.11.201895.0kg

72

1. Sarah Nilsen EvensenSkien Atletklubb01.12.201895.0kg

84

1. Stine HamreSande KK14.01.201787.5kg

84+

1. Elin JohannessenSande KK14.02.201652.5kg

Benkpress K4 Åpen

47

1. Johanna Vedal SjølSande KK15.12.201825.0kg

52

1. Mari Kristin Kolsrud BjerkeSPUVI29.09.201860.0kg

57

1. Katrine Sundal HauneSande KK11.06.201885.0kg

63

1. Katrine Sundal HauneSande KK07.12.2019100.0kg

72

1. Stine LiverødSande KK06.12.2019107.5kg

84

1. Stine HamreSande KK27.06.2019102.5kg

84+

1. Lene ThorénSande KK16.02.201995.0kg

Benkpress K5 Veteran 40-49

57

1. Heidi Ottesen SolbergDrammen SI15.06.201962.5kg

63

1. Anette Heimstad-AasbøSkien Atletklubb15.06.201975.0kg

72

1. Lise EngnesSande KK11.02.201260.0kg

84

1. Gina H. ØyahalsSPUVI12.02.201162.5kg

84+

1. Marit PettersenDrammen SI28.04.201764.0kg

Benkpress K6 Veteran 50-59

72

1. Mette FjeldstadDrammen SI25.04.201957.5kg

84

1. Gina H. ØyahalsSPUVI03.12.201162.5kg

84+

1. Marit PettersenDrammen SI28.04.201764.0kg

Benkpress K7 Veteran 60-69

84+

1. Marit PettersenDrammen SI28.04.201764.0kg

Benkpress M2 Ungdom 14-18

53

1. Markus Lauritzen SkogliSande KK09.04.201625.0kg

59

1. Endre EkedalSkien Atletklubb21.12.2019102.5kg

66

1. Mathias IrgemoSkien Atletklubb30.09.2017105.0kg

74

1. Sondre Wilhelm CavalliniDrammen SI15.12.2018127.5kg

83

1. Emil TorjusenSkien Atletklubb21.12.2019145.0kg

93

1. Ali HamdanSande KK19.06.2016165.0kg

105

1. Joakim Pedersen LiljebergRingerike AK12.12.2015175.0kg

120

1. Håkon JacobsenSPUVI22.11.2013130.0kg

120+

1. Fredrik SørbøSande KK10.12.2011130.0kg

Benkpress M3 Junior 19-23

53

1. Markus Lauritzen SkogliSande KK09.04.201625.0kg

59

1. Endre EkedalSkien Atletklubb21.12.2019102.5kg

66

1. Mathias IrgemoSkien Atletklubb30.09.2017105.0kg

74

1. Theo K. GrønvoldSande KK21.03.2015130.0kg

83

1. Jacob FloreliusSande KK22.09.2018170.0kg

93

1. Jacob FloreliusSande KK16.02.2019192.5kg

105

1. Joakim Pedersen LiljebergRingerike AK12.12.2015175.0kg

120

1. Ola Stunes IseneSPUVI30.09.2017150.0kg

120+

1. Fredrik SørbøSande KK26.01.2013145.0kg

Benkpress M4 Åpen

53

1. Markus Lauritzen SkogliSande KK09.04.201625.0kg

59

1. Endre EkedalSkien Atletklubb21.12.2019102.5kg

66

1. Kai Sindre GunderhusetRingerike AK12.12.2015140.0kg

74

1. Kjell Egil BakkelundSande KK23.06.2017187.5kg

83

1. Kim GundersenSkien Atletklubb07.12.2019196.5kg

93

1. André MidtbySande KK27.06.2019205.5kg

105

1. Markus GraatrudDrammen SI21.09.2019197.5kg

120

1. Per Marius HoleSPUVI07.12.2019217.0kg

120+

1. Bjørn GrønvoldSande KK22.03.2014208.0kg

Benkpress M5 Veteran 40-49

66

1. Michel KildahlDrammen SI17.06.201777.5kg

74

1. Jøran LangsetSande KK16.02.2019136.0kg

83

1. Ove Henning LorentzenSPUVI07.12.2019161.5kg

93

1. Alf-Ivar HellerudSPUVI09.12.2017172.5kg

105

1. Ole Magnus Gade WilhelmsenSande KK09.04.2016165.0kg

120+

1. Bjørn GrønvoldSande KK22.03.2014208.0kg

120

1. Georg ØksendalSPUVI26.04.2018182.5kg

Benkpress M6 Veteran 50-59

66

1. Sverre PaulsenSande KK01.03.201462.5kg

74

1. Charles JørgensenDrammen SI16.07.2011105.0kg

83

1. Tor Egil SkoglySande KK28.03.2014130.0kg

93

1. Børre BorgersenUlefoss AK01.05.2015170.0kg

105

1. Børre BorgersenUlefoss AK14.02.2016160.0kg

120

1. Kjetil LøvaasDrammen SI01.12.2018165.5kg

120+

1. Bjørn GrønvoldSande KK15.06.2019175.0kg

Benkpress M7 Veteran 60-69

66

1. Sverre PaulsenSande KK28.03.201462.5kg

74

1. Charles JørgensenDrammen SI01.12.2012105.0kg

83

1. Charles JørgensenDrammen SI03.11.2012107.5kg

93

1. Steinar EimstadSPUVI07.12.2019125.0kg

105

1. Rolf StenbergSande KK13.12.2014140.0kg

120+

1. Kjetil LøvaasDrammen SI29.09.2018165.0kg

120

1. Kjetil LøvaasDrammen SI01.12.2018165.5kg


Markløft

Markløft K2 Ungdom 14-18

52

1. Emma Elise AasSande KK14.12.2019127.5kg

57

1. Lena SjølSande KK12.12.2015160.0kg

72

1. Yasmina Juliette HavnenDrammen SI13.09.2019150.0kg

84

1. Marthe Nikoline HovdeSande KK16.02.2019125.0kg

Markløft K3 Junior 19-23

52

1. Emma Elise AasSande KK14.12.2019127.5kg

57

1. Lena SjølSande KK12.12.2015160.0kg

63

1. Lena SjølSande KK09.06.2019187.5kg

72

1. Yasmina Juliette HavnenDrammen SI16.02.2019150.0kg

84+

1. Elin JohannessenSande KK14.02.2016117.5kg

84

1. Stine HamreSande KK14.01.2017170.0kg

Markløft K4 Åpen

52

1. Mari Kristin Kolsrud BjerkeSPUVI05.10.2018142.5kg

57

1. Lena SjølSande KK12.12.2015160.0kg

63

1. Lena SjølSande KK05.10.2018187.5kg

72

1. Stine LiverødSande KK06.12.2019185.0kg

84+

1. Lene ThorénSande KK16.02.2019175.0kg

84

1. Stine HamreSande KK16.02.2019187.5kg

Markløft K5 Veteran 40-49

57

1. Heidi Ottesen SolbergDrammen SI15.06.2019130.0kg

63

1. Anette Heimstad-AasbøSkien Atletklubb15.12.2018130.0kg

72

1. Mette FjeldstadDrammen SI25.04.2019152.5kg

84

1. Heidi Løvås PaulsenDrammen SI10.03.2018105.0kg

84+

1. Vibeke TjugumDrammen SI14.12.2019165.0kg

Markløft K6 Veteran 50-59

72

1. Mette FjeldstadDrammen SI25.04.2019152.5kg

84+

1. Marit PettersenDrammen SI06.03.2018155.0kg

Markløft K7 Veteran 60-69

84+

1. Marit PettersenDrammen SI06.03.2018155.0kg

Markløft M2 Ungdom 14-18

59

1. Endre EkedalSkien Atletklubb21.12.2019175.0kg

66

1. Oscar Due WangSande KK28.04.2017172.5kg

74

1. Sondre Wilhelm CavalliniDrammen SI15.12.2018190.0kg

83

1. Andre Sørlie NilsenSande KK14.09.2017258.0kg

93

1. Ali HamdanSande KK14.09.2017285.5kg

105

1. Gabriel HøgbergSande KK24.02.2018230.0kg

120

1. Håkon JacobsenSPUVI22.11.2013220.0kg

120+

1. Jørgen Bratberg SandøySkien Atletklubb21.12.2019210.0kg

Markløft M3 Junior 19-23

59

1. Endre EkedalSkien Atletklubb21.12.2019175.0kg

66

1. Oscar Due WangSande KK28.04.2017172.5kg

74

1. Eivind SjølSande KK16.09.2017210.0kg

83

1. Andre Sørlie NilsenSande KK14.09.2017258.0kg

93

1. Ali HamdanSande KK14.09.2017285.5kg

105

1. Ola Stunes IseneSPUVI24.02.2017300.0kg

120+

1. Jørgen Bratberg SandøySkien Atletklubb21.12.2019210.0kg

120

1. Håkon JacobsenSPUVI09.04.2016255.0kg

Markløft M4 Åpen

59

1. Endre EkedalSkien Atletklubb21.12.2019175.0kg

66

1. Kai Sindre GunderhusetRingerike AK01.05.2015180.0kg

74

1. Kjell Egil BakkelundSande KK20.10.2017325.5kg

83

1. Kjell Egil BakkelundSande KK23.09.2017325.5kg

93

1. André MidtbySande KK13.06.2019302.5kg

105

1. Ola Stunes IseneSPUVI24.02.2017300.0kg

120+

1. Lars S. KirkebøenSande KK05.10.2018350.5kg

120

1. Ola Stunes IseneSPUVI20.10.2017310.0kg

Markløft M5 Veteran 40-49

66

1. Michel KildahlDrammen SI17.06.2017145.0kg

74

1. Jøran LangsetSande KK15.06.2017260.0kg

83

1. Tor Egil SkoglySande KK28.03.2014257.5kg

93

1. Ruben Hoffman GjelsnesSande KK28.04.2017252.5kg

105

1. Ruben Hoffman GjelsnesSande KK25.04.2019260.0kg

120

1. Per Ove SjølSande KK10.12.2016290.0kg

120+

1. John Alan ReeseDrammen SI18.10.2015285.0kg

Markløft M6 Veteran 50-59

66

1. Sverre PaulsenSande KK28.03.2014125.0kg

74

1. Sverre PaulsenSande KK08.02.2014125.0kg

83

1. Tor Egil SkoglySande KK28.03.2014257.5kg

93

1. Oddbjørn VikenDrammen SI25.04.2019195.0kg

105

1. Rolf StenbergSande KK07.12.2013260.0kg

120

1. Kjetil LøvaasDrammen SI28.04.2017241.0kg

120+

1. John Alan ReeseDrammen SI16.02.2019265.0kg

Markløft M7 Veteran 60-69

66

1. Sverre PaulsenSande KK28.03.2014125.0kg

74

1. Sverre PaulsenSande KK08.02.2014125.0kg

93

1. Jan Einar KristoffersenDrammen SI08.09.2018177.5kg

105

1. Rolf StenbergSande KK07.12.2013260.0kg

120

1. Kjetil LøvaasDrammen SI28.04.2017241.0kg