NM



Fakta

Arrangør Sportsklubben Guard
Dato 16.04.1983
Stevnetype NM
Sted Fagerlihallen, Ålesund
Stevneleder Nils-Petter Knudsen
Sekretær Odd Løvik, Arne Vidar Stølan
Antall deltakere 38
Antall resultat 34

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
1.-52Audhild MathiesenOslo SK51.0011512513052.557.557.5135145150322.5408.09
--60Sylvana AndreassenSkogstrand IL59.90105110110------00
1.-67.5Bente-Lill B. HansenOPIL65.80120120120607075100115130325337.9
2.-67.5Mette Lise PedersenSkogstrand IL62.10100110110404547.5100110117.5265287.74
1.-56Egil WalsethHalden SI55.2012513013595102.5102.5145150155385355.47
1.-60Arne Odin RyghOslo VK60.00177.5187.5192.5102.5110115185200200502.5428.58
2.-60Jan Tore BredalenBrumunddal AK59.40160165172.587.592.595190200207.5467.5402.42
3.-60Birger SundstølKristiansand AK58.8015016016587.59597.5175187.5187.5450391.01
1.-67.5Bjørn Andreas HolmsenOPIL67.40215225227.5107.5112.5112.5250265272.5587.5453.49
2.-67.5Øystein BuarøKK-6767.1020021021095102.5102.5230240250545422.21
3.-67.5Atle AndersenLenja AK66.20190200205100105107.5210227.5230532.5417.05
4.-67.5Johnny JacobsenOslo SK66.50180190195120125127.5200210215530413.61
5.-67.5Jan R. AndreassenSkogstrand IL65.60160170175100105110170180187.5455359.04
1.-75Kjell JohansenMoss SIK73.70245255260150155160240255260670483.34
2.-75Tormod AndersenLenja AK72.40230240250135140140220232.5240630460.34
3.-75Kjell SkybakOslo SK72.40230240250135140140220232.5240630460.34
4.-75Ole BakkeneSPUVI73.70215230237.5125130132.5230237.5240602.5434.64
1.-82.5Knut JohansenLenja AK82.40265272.5-160167.5172.5270295300727.5487.72
2.-82.5Bjørn HolteIL Kraftsport82.20220230235150155157.5250257.5265655439.77
3.-82.5Arild HobergBrumunddal AK82.20242.5250250135140145260275275642.5431.37
4.-82.5Sturla MoeOslo SK80.70235245245142.5147.5150245255-640434.56
1.-90Atle EdvardsenOslo SI89.30290292.5302.5160160165275290-747.5479.15
2.-90Egil HovlandBrumunddal AK89.60240250250160165170270290300705451.06
3.-90Runar AardalenSkogstrand IL89.50235245245130135135260270275645412.93
4.-90Bjørn KristiansenKK-6789.60220227.5232.5117.5122.5125270292.5-625399.88
--90Jan Ståle BigsethSportsklubben Guard87.60210210210------00
1.-100Per Kristian SimonsenMoss SIK94.20280295300190197.5200300312.5317.5807.5504.2
2.-100Anders T. SolheimUlefoss AK97.80270285290130135140260275280700429.94
3.-100Morten BusengdalSPUVI99.80230235242.5140152.5152.5230250265625380.69
4.-100Jan-Tore MonstadSkogstrand IL94.10200210220102.5107.5-240250260567.5354.52
--100Birger CaspersenKK-6797.80240240240------00
--100Bjørn Yngvar JensenOPIL97.80280290290------00
1.-110Reidar SteenKK-67108.40270285300195202.5210270280290790467.05
2.-110Bjørn ØyangenKK-67108.60250250250145150152.5250260270670395.9
1.-125Roger EriksenBrumunddal AK111.20280295302.5175180180282.5292.5302.5785460.48
2.-125Henry BergSogndal IL117.70270280280200210215270280-765441.86
3.-125Jan KværnstuenDrammen SI110.70260275280180180185270292.5-730428.8
1.-125+Thor UnderhaugOslo VK128.30260270275160170170270280-720408.24

Rekorder

Forbundets pokal damer: Audhild Hansen (Mathiesen)

Nordisk rekord:
Bente-Lill B. Hansen Benkpress 75,5 kg

Atle Andersen
Eldre junior 67,5 kg markløft 227,5

Knut Johansen
82,5 kg markløft 295 kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1126I/1Arnulf Wahlstrøm
1185FNils-Petter Knudsen
1186I/1, P/2Morten Novum
1200I/1Vidar Tangen