NM i styrkeløft utstyrsfritt 2016



Fakta

Arrangør Nes SIL,Christiania AK
Dato 07.10.2016
Stevnetype NM i styrkeløft utstyrsfritt 2016
Sted Oslo
Stevneleder Kristin Hagset / Janicke Walle Jensen
Sekretær Kristin Hagset / Kjetil Iversen / Inga Eriksdottir
Antall deltakere 169
Antall resultat 161

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
1.-47May Elen Andersen*Christiania AK46.45808587.5556062.5115122.5130277.5376.37
1.-52Karen Hesthammer*Oslo SK51.50120128130788183130140.5145353.5444
2.-52Sarah Orteza Hovden Øvsthus*Bryggen SK51.6095102.5107.552.55557.5140150157.5317.5398.18
3.-52Stine Farsund Ulltang*Oslo SK51.3595105107.5707577.5120127.5132.5315396.52
4.-52Katarina Torrissen*Bodø Atletklubb51.05105110112.5505555140145150312.5395.16
5.-52Pernille Stenberg*Oslo SK50.8595100-7072.572.5107.5117.5120287.5364.64
6.-52Ingebjørg Helen Dilling*Jeløy AK50.9092.597.510057.562.565105110115270342.17
7.-52Malin Narum Kvamsdal*Bodø Atletklubb49.4077.582.587.5556062.595100102.5250324.1
--52Yaritza Mayquelis Barrera Quintero*Bergen SK51.25117.5117.5117.5404040---00
1.-57Hege Berge*Sande KK56.151151201257072.575125130135332.5390.39
2.-57Julie Fosseide*KK-6755.00105110112.5657075125130135315375.89
3.-57Julie Dahle*Christiania AK56.60122.5125125707575115120122.5312.5364.63
4.-57Thea Sætre Bergseth *Stryn T og IL55.15105110112.5707577.5117.5122.5125310369.15
5.-57Linn Hèlen Solbakken Fjeld*Askim SK56.00100100105707575105112.5120300352.98
6.-57Stine Ingeborg Reite Dimmen*Christiania AK55.55859092.552.55555127.5135140282.5334.51
7.-57Hege Henriksen Bubandt *Tromsø Atletklubb54.10909595455052.5120130-275332.42
1.-63Lena Sjøl*Sande KK59.25130138140.58082.585150160172383431.18
2.-63Iselin Rolseth*OPIL62.75125130135909595145150150375403.95
3.-63Kamilla Kolvig*Christiania AK62.45130132.5132.567.57070165171171371401.09
4.-63Sunniva Nordskog*Odin SK61.15115122.512582.587.587.5145155160365401.03
5.-63Bavan Shafei*Oslo SK62.85122.5130132.5808590140140152.5360387.32
6.-63Janne Angell*Bergen SK62.051251351357577.577.5130140150350380.24
7.-63Seline Sighaug Magnussen*Bryggen SK61.20122.513013557.56065120130135330362.34
8.-63Anne Marie Hveding*Christiania AK62.95105112.5117.57072.575125135145330354.62
9.-63Marit Helen Leirdal Voldsund*Giske SK59.4010511011062.567.570130140150320359.55
10.-63Marita Hårberg Vaterholm*Skogn IL61.65107.5112.511562.567.570112.5120125307.5335.73
11.-63Ida Marie Rosnes*Odin SK62.3097.5105107.5606567.5120130132.5307.5333.05
12.-63Oda Sofie Magnussen*Oslo SK62.85112.5112.5112.5656567.5117.5122.5130307.5330.84
13.-63Anna Nafisa Hjelle Skjenken*Odin SK58.958592.51005057.5-122.5132.5142.5300339.09
14.-63Irene Johansen*Tromsø Atletklubb61.35100105105505557.5140150150300328.77
--63Signe Elisabeth Belden*Stryn T og IL61.7013514014077.582.582.514515015500
1.-72Maria Letnes*KK-6771.20162.5162.5170.597.5103.5110175180187.5460452.36
2.-72Annemari Løberg Larsen*Nidarø SK70.95152.516016567.572.575177.5192.5200.5433426.81
3.-72Ingvild Lien*Førde IL70.30130135140859092.5152.5160162.5390386.84
4.-72Gina Bakke Bolstad*Odin SK70.55125132.51407582.587.5140150160382.5378.48
5.-72Nanna Wanjera Christensen*Odin SK69.80130137.5142.5808587.5140147.5152.5380378.78
6.-72Marte Kjenner*Nidarø SK71.50130137.5142.5707580140150160372.5365.27
7.-72Elisabeth Lønning*Bjørgvin SK71.30117.5122.5127.58087.590140147.5152.5367.5361.03
8.-72Anneli Simonsen*Sande KK70.85132.51351406567.570145152.5155365360.15
9.-72Kristin Bakkeli*Oslo SK67.20117.5122.5130606567.5155162.5170360368.6
10.-72Silje Haube*Askim SK70.45110112.512087.59092.5135140147.5360356.58
11.-72Dina Lorentzen*Tromsø Atletklubb66.65117.5125127.57077.582.5130140150352.5363.08
12.-72Camilla Kløvstad Grønvold*Brumunddal AK69.95120127.5130606567.5135145150345343.38
13.-72Camilla Hoel*Oslo SK69.15107.51151256572.575120130137.5335336.11
14.-72Lise Reierskog*Christiania AK70.80107.5115120707577.5130135140332.5328.21
15.-72Elisabet Vedå Tegenfeld*Bergen SK70.45110120125556065130140150325321.91
16.-72Lise Rønning*KK-6771.90100107.5115606570125135140325317.49
17.-72Marie Elisabeth Oppedal*Odin SK70.05105112.5117.567.57577.5115122.5127.5320318.21
18.-72Helene Hovland Hellebø*Sogndal IL70.6511011512067.572.575120125127.5320316.35
19.-72Anne Sivertsen*Bergen SK70.80110120-556060130145150320315.87
20.-72Monika Kvam*Oslo SK70.10112.5112.512067.57575117.5122.5125312.5310.59
21.-72Sofie Flyvholm Haug*Tromsø Atletklubb66.25100105107.5606570130135142.5305315.52
--72Stine Liverød*Haugaland AK71.85142.5147.5147.582.587.59014514514500
1.-84Julie Berger Johansen*Askim SK81.90160165170.572.577.582.5150160170423382.14
2.-84Siri Anita Slettmyr*Bodø Atletklubb81.15150157.516582.582.582.5162.5170177.5417.5379.05
3.-84Karen Tvedt*Bergen SK82.101501651717077.580150165172.5417.5376.71
4.-84Stine Hamre*Sande KK79.85147.5155162.5758085152.5162.5167.5410375.56
5.-84Katinka Bergsvendsen Gange*Oslo SK82.85135142.5147.5859092.5160165175402.5361.45
6.-84Anna Sørlie Heranger*Oslo SK82.70140145150859092.5152.5160165400359.52
7.-84Kristine Walgermo*KK-6783.10135145150859095150160172.5400358.64
8.-84Lene Granly*Oslo SK84.00130137.514577.58585165175182.5390347.76
9.-84Hilde O. Dretvik*Røros SK82.75125130135758082.5150157.5162.5377.5339.22
10.-84Aleksandra Fredriksen*Oslo SK82.90120127.513567.57072.5140155165365327.66
11.-84Hildegunn Djupdal*Røros SK82.6014014514567.57072.5135145150360323.78
12.-84Maren Njøs Kurdøl*Sande KK76.30105112.512067.572.577.5150162.5167.5355333.91
13.-84Live Hartveit Hansen*Odin SK83.70105112.5120859095125132.5142.5352.5314.89
14.-84Ragnhild Hanch Hansen*Odin SK74.85100107.511572.577.580145155162.5350333.13
15.-84Ninaz Khodabandeh*Oslo SK83.55120127.513557.565-120140152.5345308.46
--84Melissa Schanche*Askim SK78.70142.5150150808087.5160167.5172.500
1.84+Elise Mælen*Røros SK119.65140152.516082.587.590165175177.5427.5342.04
2.84+Lene Thorén*Sande KK118.1015516517077.582.587.5155160167.5425340.85
3.84+Annicken Davidsen Caspersen*KK-6799.90135142.5150808587.5145155162.5400333.12
4.84+Maria Birkeli*Halden SI94.50112.5120122.5909597.5152.5162.5165382.5324.36
1.-59Kim Arntsen*Nidarø SK58.50130132.5132.58092.5102.5182.5192.5205430375.43
1.-66Hans Erik Folkeseth*Halden SI64.55180190195125127.5127.5240240265555443.94
2.-66Morten Miguel Lomeland*Odin SK65.10152.5165172.5127.5135140.5175187.5200495393.13
3.-66Vu Thanh Tuan*Kristiansand AK64.65140150155130140140200220220480383.42
1.-74Kjell Egil Bakkelund*Sande KK72.90210220227.5165175177.5285305325730530.78
2.-74Jøran Langset*Sande KK72.65205212.5223122.5127.5132.5235245255605.5441.35
3.-74Joakim Christiansen Strømsrud*Askim SK72.35200210215117.5122.5130242.5247.5260592.5433.18
4.-74Fredrik Aasgaard*Oslo SK73.20202.5210212.5132.5137.5140220235240592.5429.5
5.-74Sang Huynh*Oslo SK73.45175185190140147.5152.5230240255587.5424.88
6.-74Yngve Hopen*Odin SK72.75180180187.5110115117.5240250255555404.15
7.-74Ole Martin Hofseth*Oslo SK73.20195202.5202.5135142.5145195200210537.5389.63
8.-74Kai-Remi Berge*IL Kraftsport73.50167.5167.5177.5125130130210217.5227.5510368.63
9.-74Tommy Strand*Bergen SK72.20170180185105110110195205210495362.44
10.-74Even Havik Heia*Namsos SK72.95155170-130140140190200200490356.08
1.-83Julian Røstad Klein*Nidarø SK82.40220225227.5142.5142.5145240255265625419
2.-83Chido Nnoli*Oslo SK81.05200210220105112.5120240255265605409.71
3.-83Martin Norum*Oslo SK82.85170180187.5127.5135140240257.5272.5600400.92
4.-83Anders Wilmann*Nidarø SK81.90210220225147.5155155215220225597.5402.06
5.-83Anders Joakim Halland*Tromsø Atletklubb81.90205205212.5125132.5135235245250595400.38
6.-83Eirik Kyrra Olastuen*Brumunddal AK80.55192.5202.5207.5137.5142.5142.5215225232.5582.5395.98
7.-83Arild Kolshus*Askim SK83.00190200210120125130220230240565377.14
8.-83Jacob Florelius*Sande KK82.70170185190125135135205220230555371.24
9.-83William-Peter Bjelland*Nidarø SK82.95190200200132.5135140215225230550367.24
10.-83Isak Berge Sandbak *Odin SK82.10170180187.5135142.5150190205210535359.47
11.-83Ståle Wærness*Oslo SK81.75170175180130135-215225225530357.01
1.-93Knut Martin Haraldsen*Haugaland AK91.75232.5245250195200203250270280720455.26
2.-93Rune Torstensrud*Odin SK92.45230245250167.5177.5180260270292.5700441
3.-93Simen Reiersen*Askim SK92.50220227.5235152.5157.5162.5265275282.5675425.12
4.-93Erik Elvsvingen*Nes SIL91.45230245262.5145152.5157.5260270277.5672.5425.89
5.-93Øystein Furnes*Giske SK92.55220240252.5150160165230245277.5650409.24
6.-93Bay Alexander Engebråten Sæther*Oslo SK91.45215225230150160167.5225240250640405.31
7.-93Amund Tjellaug Løvstad*Oslo SK91.50195210217.5147.5155157.5255267.5275632.5400.44
8.-93Helge Hansen*Arendal SVK88.75215215222.5150150152.5240250255627.5403.48
9.-93Andreas Mannes Aksdal*Haugaland AK91.60215220225160165167.5240240250625395.5
10.-93Martin Eriksen*Sande KK84.55200210215160167.5175212.5222.5230612.5404.43
11.-93Kim Andre Vigemyr*Kristiansand AK85.25190200205140150155225235240595391.03
12.-93Ruben Hoffman Gjelsnes*Sande KK91.35200210215132.5137.5140215230240595377.05
13.-93Martin August Størkson Kvile *Oslo SK92.20187.5200205150162.5170200215235582.5367.44
14.-93Magnus Westgård Finanger*Namsos SK87.10190200210140150160210220230580376.71
15.-93Trond Borgli*Halden SI93.00190200200170180180200215220580364.36
16.-93Christopher Loe Olsen *Bjørgvin SK89.15190195200137.5142.5145207.5220230567.5364.05
17.-93Marius Brekke*Sande KK86.35200207.5210112.5112.5112.5215225232.5555362.19
18.-93Idar Stilluf Karlsen*Christiania AK90.15180200200105110110230250-515328.52
--93Fredrik Ingebrigtsen*Kristiansand AK91.70210217.5225197.5197.5197.5---00
--93Sindre Serkland Brathagen*Sande KK92.55215220220120125125260260-00
1.-105Andreas Hjelmtveit*Hommersåk AK104.55270290300170177.5180310325332.5810484.79
2.-105Bjørn Gunnar Johansen*Brønnøy SK103.65240250260190200208270285300745447.22
3.-105Marius Evensen Wågan*Namsos SK98.40240242.5265180190195270280290735450.26
4.-105Asgeir Hoel*Fræna AK103.95235250257.5167.5175180275295305727.5436.28
5.-105Bård Ove Hoel*Fræna AK103.60240250255160165170275285285695417.28
6.-105Bjarte Waldemarsen*Bergen SK102.65220232.5240170182.5185250260270682.5411.21
7.-105Truls Moe*Nidarø SK103.30217.5230240150160170250265280680408.75
8.-105Ole Arvid Jensen Nyland*Førde IL102.60232.5242.5247.5140147.5150255267.5277.5665400.73
9.-105Per Hordnes*Bryggen SK101.90222.5232.5242.5155162.5170230250267.5662.5400.22
10.-105Knut Havnen Johansen*Odin SK102.30210222.5230147.5152.5157.5260280287.5660398.11
11.-105Martin Gaare Bakke*Røros SK98.45225235237.5155160165255265265655401.19
12.-105Inge Audun Kjoberg*Sogndal IL102.00215225230150157.5160245257.5267.5655395.55
13.-105Eirik Sivertsen*Oslo SK103.70207.5217.5232.5147.5157.5162.5220240260655393.13
14.-105Thomas Malmo*KK-6794.00210220227.5142.5142.5142.5260270282.5652.5407.81
15.-105Anders Grønmo*Bodø Atletklubb102.80200207.5215185192.5200220245-652.5392.87
16.-105Ole Adrian Pedersen*Moss SIK103.85230240-150150-260270-650389.94
17.-105John Bang*Haugaland AK100.10200215220140145147.5270280285645392.35
18.-105Kristoffer Alnes Reite*Bodø Atletklubb100.30215225235175185195210217.5225645392.1
19.-105Rastislav Siska Simonsen*Bjørgvin SK102.75230240245125135137.5240250260637.5383.97
20.-105Martin Audil Martinsen*Lenja AK103.50217.5225225165170170225235240635381.38
21.-105Emanuel Tandrevold*Stavanger SK103.55207.5217.5222.5147.5152.5160235250260635381.32
22.-105Bjørn Robert Øvre*Nidarø SK102.80195210215147.5155155240255260625376.31
23.-105Eysteinn Fannar Oddgeirsson*Drammen SI99.65202.5215220147.5155155225240252.5615374.78
24.-105Fredrik Harkestad*Odin SK104.05200212.5220135142.5150220235245615368.69
25.-105Halvard Ovesen*Christiania AK101.65205215225140145150240250255610368.87
26.-105Jens Petter Ødegård*Brumunddal AK104.20210217.5217.5135135135245262.5267.5607.5364.01
27.-105Håvard Vika*Odin SK103.60187.5200207.5132.5137.5142.5230240250600360.24
28.-105Ruben Åge Hansen*KK-67102.1060--130142.5142.5270287.5287.5460277.7
--105Lasse Pettersen*SPUVI98.10200215215175187.5195265277.528500
1.-120Stian Walgermo*Sjøholt AK106.60280290300200207.5212.5300312.5322.5830493.44
2.-120Even Bless Liland*Odin SK119.20250260265207.5212.5215.5295315325795.5458.05
3.-120Bjarte Vik Larsen*Odin SK119.45270282.5287.5195200202.5275295302.5792.5456.08
4.-120Øivind Back*Askim SK118.10275288300170180182.5300310322780.5450.43
5.-120Carl Petter Sommerseth*KK-67114.95255265270190195197.5290305317.5772.5448.9
6.-120Vidar Johansen*Nidarø SK109.50240252.5255160170177.5240260275685403.67
7.-120Erlend Weise*Nidarø SK115.55220230235145152.5155260272.5282.5672.5390.25
8.-120John Anders Terland*Jeløy AK109.50210220230155165167.5260270277.5667.5393.36
9.-120Bernt-Erik Bergersen*Christiania AK116.35222.5227.5232.5142.5150150270285290665385.23
10.-120Espen Vika*Odin SK117.80200225240132.5142.5150240270275652.5376.82
11.-120Hans Marius Liabø*Odin SK117.40200215220155160165240260-640369.92
12.-120Georg Øksendal*SPUVI118.50210225230170180180230240245635366.14
13.-120Tommy Egge*Kristiansand AK116.95220230240150155155230240250630364.46
14.-120Stian Solhaug Stor-Re*Odin SK118.15200212.5220130140142.5225245260605349.15
15.-120Ola Rosenlund*Christiania AK113.60200210220135142.5142.5240245250597.5348.34
1.120+Martin Borgland Rønning*Oslo SK142.35290310315225230230310320325865482.15
2.120+Frode Holte*Råsterk KK Tiller163.60310330-210220220320340342.5840458.98
3.120+Lars S. Kirkebøen*Sande KK145.60280280300165170175320340340815452.81
4.120+Erik Røen*Sjøholt AK131.25265280287.5165172.5175295310315775437.57
5.120+Lars Andersson*Drammen SI121.75230240250170177.5185260275285700401.1
6.120+Petter Elvebakk*Bjørgvin SK138.75200210220150155160260275-650363.74
Gj.-93Ben Ramadani*Nidarø SK92.00235235235------00

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Anna Nafisa Hjelle SkjenkenUngdom 14-1863Markløft utstyrsfritt142.5kg
Annemari Løberg LarsenÅpen72Markløft utstyrsfritt200.5kg
Bjarte Vik LarsenJunior 19-23120Knebøy utstyrsfritt282.5kg
Bjarte Vik LarsenJunior 19-23120Knebøy utstyrsfritt287.5kg
Bjarte Vik LarsenJunior 19-23120Markløft utstyrsfritt302.5kg
Bjarte Vik LarsenJunior 19-23120Sammenlagt utstyrsfritt785kg
Bjarte Vik LarsenJunior 19-23120Sammenlagt utstyrsfritt792.5kg
Bjørn Gunnar JohansenVeteran 40-49105Markløft utstyrsfritt285kg
Bjørn Gunnar JohansenVeteran 40-49105Sammenlagt utstyrsfritt745kg
Dina LorentzenUngdom 14-1872Knebøy utstyrsfritt125kg
Erik RøenJunior 19-23120+Knebøy utstyrsfritt287.5kg
Erik RøenJunior 19-23120+Markløft utstyrsfritt315kg
Erik RøenJunior 19-23120+Sammenlagt utstyrsfritt770kg
Erik RøenJunior 19-23120+Sammenlagt utstyrsfritt775kg
Even Bless LilandÅpen120Benkpress utstyrsfritt215.5kg
Even Bless LilandÅpen120Benkpress enkeltløft utstyrsfritt215.5kg
Hege Henriksen Bubandt Veteran 50-5957Knebøy utstyrsfritt90kg
Hege Henriksen Bubandt Veteran 50-5957Knebøy utstyrsfritt95kg
Hege Henriksen Bubandt Veteran 50-5957Markløft utstyrsfritt130kg
Hege Henriksen Bubandt Veteran 50-5957Sammenlagt utstyrsfritt265kg
Hege Henriksen Bubandt Veteran 50-5957Sammenlagt utstyrsfritt275kg
Iselin RolsethÅpen63Benkpress utstyrsfritt95kg
Iselin RolsethÅpen63Benkpress enkeltløft utstyrsfritt95kg
Jacob FloreliusUngdom 14-1883Markløft utstyrsfritt230kg
Jacob FloreliusUngdom 14-1883Sammenlagt utstyrsfritt545kg
Jacob FloreliusUngdom 14-1883Sammenlagt utstyrsfritt555kg
John BangVeteran 50-59105Knebøy utstyrsfritt215kg
John BangVeteran 50-59105Markløft utstyrsfritt270kg
John BangVeteran 50-59105Markløft utstyrsfritt280kg
John BangVeteran 50-59105Markløft utstyrsfritt285kg
John BangVeteran 40-49105Markløft utstyrsfritt285kg
John BangVeteran 50-59105Sammenlagt utstyrsfritt630kg
John BangVeteran 50-59105Sammenlagt utstyrsfritt640kg
John BangVeteran 50-59105Sammenlagt utstyrsfritt645kg
Julie Berger JohansenÅpen84Knebøy utstyrsfritt170.5kg
Jøran LangsetÅpen74Knebøy utstyrsfritt223kg
Kamilla KolvigÅpen63Markløft utstyrsfritt171kg
Karen HesthammerJunior 19-2352Benkpress utstyrsfritt78kg
Karen HesthammerÅpen52Benkpress utstyrsfritt78kg
Karen HesthammerJunior 19-2352Benkpress utstyrsfritt81kg
Karen HesthammerÅpen52Benkpress utstyrsfritt81kg
Karen HesthammerÅpen52Benkpress utstyrsfritt83kg
Karen HesthammerJunior 19-2352Benkpress utstyrsfritt83kg
Karen HesthammerJunior 19-2352Benkpress enkeltløft utstyrsfritt78kg
Karen HesthammerÅpen52Benkpress enkeltløft utstyrsfritt78kg
Karen HesthammerÅpen52Benkpress enkeltløft utstyrsfritt81kg
Karen HesthammerJunior 19-2352Benkpress enkeltløft utstyrsfritt81kg
Karen HesthammerÅpen52Benkpress enkeltløft utstyrsfritt83kg
Karen HesthammerJunior 19-2352Benkpress enkeltløft utstyrsfritt83kg
Karen HesthammerJunior 19-2352Knebøy utstyrsfritt120kg
Karen HesthammerÅpen52Knebøy utstyrsfritt120kg
Karen HesthammerJunior 19-2352Knebøy utstyrsfritt128kg
Karen HesthammerÅpen52Knebøy utstyrsfritt128kg
Karen HesthammerÅpen52Knebøy utstyrsfritt130kg
Karen HesthammerJunior 19-2352Knebøy utstyrsfritt130kg
Karen HesthammerJunior 19-2352Markløft utstyrsfritt140.5kg
Karen HesthammerÅpen52Markløft utstyrsfritt140.5kg
Karen HesthammerÅpen52Sammenlagt utstyrsfritt343kg
Karen HesthammerJunior 19-2352Sammenlagt utstyrsfritt343kg
Karen HesthammerJunior 19-2352Sammenlagt utstyrsfritt353.5kg
Karen HesthammerÅpen52Sammenlagt utstyrsfritt353.5kg
Katarina TorrissenJunior 19-2352Markløft utstyrsfritt145kg
Katarina TorrissenÅpen52Markløft utstyrsfritt145kg
Kim ArntsenÅpen59Markløft utstyrsfritt182.5kg
Kim ArntsenÅpen59Markløft utstyrsfritt192.5kg
Kim ArntsenÅpen59Markløft utstyrsfritt205kg
Kjell Egil BakkelundÅpen74Benkpress utstyrsfritt165kg
Kjell Egil BakkelundÅpen74Benkpress utstyrsfritt175kg
Kjell Egil BakkelundÅpen74Benkpress utstyrsfritt177.5kg
Kjell Egil BakkelundÅpen74Benkpress enkeltløft utstyrsfritt165kg
Kjell Egil BakkelundÅpen74Benkpress enkeltløft utstyrsfritt175kg
Kjell Egil BakkelundÅpen74Benkpress enkeltløft utstyrsfritt177.5kg
Kjell Egil BakkelundÅpen74Knebøy utstyrsfritt227.5kg
Kjell Egil BakkelundÅpen74Markløft utstyrsfritt285kg
Kjell Egil BakkelundÅpen74Markløft utstyrsfritt305kg
Kjell Egil BakkelundÅpen74Markløft utstyrsfritt325kg
Kjell Egil BakkelundÅpen74Sammenlagt utstyrsfritt690kg
Kjell Egil BakkelundÅpen74Sammenlagt utstyrsfritt710kg
Kjell Egil BakkelundÅpen74Sammenlagt utstyrsfritt730kg
Knut Martin HaraldsenJunior 19-2393Knebøy utstyrsfritt250kg
Lena SjølÅpen63Knebøy utstyrsfritt138kg
Lena SjølJunior 19-2363Knebøy utstyrsfritt138kg
Lena SjølJunior 19-2363Knebøy utstyrsfritt140.5kg
Lena SjølÅpen63Knebøy utstyrsfritt140.5kg
Lena SjølJunior 19-2363Markløft utstyrsfritt160kg
Lena SjølJunior 19-2363Sammenlagt utstyrsfritt373kg
Lena SjølJunior 19-2363Sammenlagt utstyrsfritt383kg
Lene ThorénÅpen84+Knebøy utstyrsfritt170kg
Maria LetnesÅpen72Benkpress utstyrsfritt103.5kg
Maria LetnesÅpen72Benkpress utstyrsfritt110kg
Maria LetnesÅpen72Benkpress enkeltløft utstyrsfritt103.5kg
Maria LetnesÅpen72Benkpress enkeltløft utstyrsfritt110kg
Maria LetnesÅpen72Sammenlagt utstyrsfritt460kg
May Elen AndersenÅpen47Markløft utstyrsfritt122.5kg
May Elen AndersenÅpen47Markløft utstyrsfritt130kg
Ole Martin HofsethJunior 19-2374Benkpress utstyrsfritt142.5kg
Sarah Orteza Hovden ØvsthusÅpen52Markløft utstyrsfritt140kg
Sarah Orteza Hovden ØvsthusJunior 19-2352Markløft utstyrsfritt140kg
Sarah Orteza Hovden ØvsthusJunior 19-2352Markløft utstyrsfritt150kg
Sarah Orteza Hovden ØvsthusÅpen52Markløft utstyrsfritt150kg
Sarah Orteza Hovden ØvsthusJunior 19-2352Markløft utstyrsfritt157.5kg
Sarah Orteza Hovden ØvsthusÅpen52Markløft utstyrsfritt157.5kg
Seline Sighaug MagnussenUngdom 14-1863Knebøy utstyrsfritt122.5kg
Seline Sighaug MagnussenUngdom 14-1863Knebøy utstyrsfritt130kg
Seline Sighaug MagnussenUngdom 14-1863Sammenlagt utstyrsfritt325kg
Seline Sighaug MagnussenUngdom 14-1863Sammenlagt utstyrsfritt330kg
Stian WalgermoÅpen120Knebøy utstyrsfritt290kg
Stian WalgermoÅpen120Knebøy utstyrsfritt300kg
Stian WalgermoÅpen120Markløft utstyrsfritt322.5kg
Stian WalgermoÅpen120Sammenlagt utstyrsfritt807.5kg
Stian WalgermoÅpen120Sammenlagt utstyrsfritt820kg
Stian WalgermoÅpen120Sammenlagt utstyrsfritt830kg
Stine HamreJunior 19-2384Knebøy utstyrsfritt155kg
Stine HamreJunior 19-2384Knebøy utstyrsfritt162.5kg
Stine HamreJunior 19-2384Sammenlagt utstyrsfritt410kg
Øivind BackÅpen120Knebøy utstyrsfritt288kg
Beste løfter på poeng.
1. Maria Letnes KK-67 452.36
2. Karen Hesthammer Oslo SK 444.00
3. Lena Sjøl Sande KK 431.18

1. Kjell Egil Bakkelund Sande KK 530.78
2. Stian Walgermo Sjøholt AK 493.44
3. Andreas Hjelmtveit Hommersåk AK 484.79

NM Knebøy
1. Karen Hesthammer Oslo SK 163.28
2. Maria Letnes KK-67 159.80
3. Lena Sjøl Sande KK 158.18

1. Andreas Hjelmtveit Hommersåk AK 179.55
2. Stian Walgermo Sjøholt AK 178.35
3. Martin Borgland Rønning Oslo SK 175.58

NM benkpress
1. Maria Letnes KK-67 108.17
2. Karen Hesthammer Oslo SK 104.25
3. Iselin Rolseth OPIL 102.33

1. Kjell Egil Bakkelund Sande KK 129.06
2. Knut Martin Haraldsen Haugaland AK 126.46
3. Martin Borgland Rønning Oslo SK 125.42

NM markløft
1. Annemari Løberg Larsen Nidarø SK 197.63
2. Sarah Orteza Hovden Øvsthus Bryggen SK 197.52
3. Kamilla Kolvig Christiania AK 184.87

1. Kjell Egil Bakkelund Sande KK 236.31
2. Andreas Hjelmtveit Hommersåk AK 199.00
3. Hans Erik Folkeseth Halden SI 191.98


Lag-NM Poeng
1. Sande KK 1,856.12
Kjell Egil Bakkelund 530.78
Lars S. Kirkebøen 452.81
Jøran Langset 441.35
Lena Sjøl 431.18

2. Oslo SK 1,780.53
Martin Borgland Rønning 482.15
Karen Hesthammer 444.00
Fredrik Aasgaard 429.50
Sang Huynh 424.88

3. Odin SK 1,759.28
Even Bless Liland 458.05
Bjarte Vik Larsen 456.08
Rune Torstensrud 441.00
Yngve Hopen 404.15

4. Askim SK 1,690.87
Øivind Back 450.43
Joakim Christiansen Strømsrud 433.18
Simen Reiersen 425.12
Julie Berger Johansen 382.14

5. KK-67 1,684.96
Maria Letnes 452.36
Carl Petter Sommerseth 448.90
Thomas Malmo 407.81
Julie Fosseide 375.89

6. Nidarø SK 1,658.23
Annemari Løberg Larsen 426.81
Julian Røstad Klein 419.00
Truls Moe 408.75
Vidar Johansen 403.67

7. Bodø Atletklubb 1,559.18
Katarina Torrissen 395.16
Anders Grønmo 392.87
Kristoffer Alnes Reite 392.10
Siri Anita Slettmyr 379.05

8. Christiania AK 1,531.56
Kamilla Kolvig 401.09
Bernt-Erik Bergersen 385.23
May Elen Andersen 376.37
Halvard Ovesen 368.87

9. Bergen SK 1,530.60
Bjarte Waldemarsen 411.21
Janne Angell 380.24
Karen Tvedt 376.71
Tommy Strand 362.44

10. Haugaland AK 1,475.24
Knut Martin Haraldsen 455.26
Andreas Mannes Aksdal 395.50
John Bang 392.35
Stine Liverød 232.13

11. Bjørgvin SK 1,472.79
Rastislav Siska Simonsen 383.97
Christopher Loe Olsen 364.05
Petter Elvebakk 363.74
Elisabeth Lønning 361.03

12. Tromsø Atletklubb 1,424.65
Anders Joakim Halland 400.38
Dina Lorentzen 363.08
Hege Henriksen Bubandt 332.42
Irene Johansen 328.77

13. Røros SK 1,406.23
Martin Gaare Bakke 401.19
Elise Mælen 342.04
Hilde O. Dretvik 339.22
Hildegunn Prytz Djupdal 323.78

14. Kristiansand AK 1,281.22
Kim Andre Vigemyr 391.03
Vu Thanh Tuan 383.42
Tommy Egge 364.46
Fredrik Ingebrigtsen 142.31

15. Namsos SK 1,183.05
Marius Evensen Wågan 450.26
Magnus Westgård Finanger 376.71
Even Havik Heia 356.08

16. Bryggen SK 1,160.74
Per Hordnes 400.22
Sarah Orteza Hovden Øvsthus 398.18
Seline Sighaug Magnussen 362.34

17. Halden SI 1,132.66
Hans Erik Folkeseth 443.94
Trond Borgli 364.36
Maria Birkeli 324.36

18. Brumunddal AK 1,103.37
Eirik Kørra Olastuen 395.98
Jens Petter Ødegård 364.01
Camilla Kløvstad 343.38

19. Sjøholt AK 931.01
Stian Walgermo 493.44
Erik Røen 437.57

20. Fræna AK 853.56
Asgeir Hoel 436.28
Bård Ove Hoel 417.28

21. Førde IL 787.57
Ole Arvid Jensen Nyland 400.73
Ingvild Lien 386.84

22. Drammen SI 775.88
Lars Andersson 401.10
Eysteinn Fannar Oddgeirsson 374.78

23. Giske SK 768.79
Øystein Furnes 409.24
Marit Helen Leirdal Voldsund 359.55

24. Jeløy AK 735.53
John Anders Terland 393.36
Ingebjørg Helen Dilling 342.17

25. Sogndal IL 711.90
Inge Audun Kjoberg 395.55
Helene Hovland Hellebø 316.35

26. SPUVI 651.37
Georg Øksendal 366.14
Lasse Pettersen 285.23

27. Hommersåk AK 484.79
Andreas Hjelmtveit 484.79

28. Råsterk KK Melhus 458.98
Frode Holte 458.98

29. Brønnøy SK 447.22
Bjørn Gunnar Johansen 447.22

30. Nes SIL 425.89
Erik Elvsvingen 425.89

31. OPIL 403.95
Iselin Rolseth 403.95

32. Arendal SVK 403.48
Helge Hansen 403.48

33. Moss SIK 389.94
Ole Adrian Pedersen 389.94

34. Lenja AK 381.38
Martin Audil Martinsen 381.38

35. Stavanger SK 381.32
Emanuel Tandrevold 381.32

36. Stryn Turn & Idrettslag, Styrk 369.15
Thea Sætre Bergseth 369.15

37. IL Kraftsport 368.63
Kai-Remi Berge 368.63

38. Skogn IL 335.73
Marita Hårberg Vaterholm 335.73

39. Stryn Turn & Idrettslag, Styrk 253.68
Signe Elisabeth Belden 253.68

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
1Sidedommer455I/2Bjørn Astad
1Sidedommer559I/1Per Øivind Fjeld
1Teknisk kontrollør210FBjørn Andreas Holmsen
1Jury186I/1, P/2Morten Novum
1Jury282I/1Inger Blikra
1Jury504I/1, P/2Pål Nilsen
2Hoveddommer200I/1Vidar Tangen
2Sidedommer232I/2Jan Sjøl
2Sidedommer701I/2Carl Yngvar Christensen
2Teknisk kontrollør233FSverre Paulsen
2Jury186I/1, P/2Morten Novum
2Jury282I/1Inger Blikra
2Jury504I/1, P/2Pål Nilsen
3Hoveddommer651I/2Stian Botnen
3Sidedommer233FSverre Paulsen
3Sidedommer504I/1, P/2Pål Nilsen
3Teknisk kontrollør455I/2Bjørn Astad
3Jury186I/1, P/2Morten Novum
3Jury227I/2Egil Kroknes
3Jury232I/2Jan Sjøl
4Hoveddommer186I/1, P/2Morten Novum
4Sidedommer210FBjørn Andreas Holmsen
4Sidedommer559I/1Per Øivind Fjeld
4Teknisk kontrollør282I/1Inger Blikra
4Jury200I/1Vidar Tangen
4Jury504I/1, P/2Pål Nilsen
4Jury701I/2Carl Yngvar Christensen
5Hoveddommer701I/2Carl Yngvar Christensen
5Sidedommer227I/2Egil Kroknes
5Sidedommer769FKristin Thorvaldsen
5Teknisk kontrollør233FSverre Paulsen
5Jury200I/1Vidar Tangen
5Jury232I/2Jan Sjøl
5Jury651I/2Stian Botnen
6Hoveddommer455I/2Bjørn Astad
6Sidedommer282I/1Inger Blikra
6Sidedommer551FAlexander Kirketeig
6Teknisk kontrollør504I/1, P/2Pål Nilsen
6Jury232I/2Jan Sjøl
6Jury559I/1Per Øivind Fjeld
6Jury651I/2Stian Botnen
7Hoveddommer807FKaren Hesthammer
7Sidedommer227I/2Egil Kroknes
7Sidedommer504I/1, P/2Pål Nilsen
7Teknisk kontrollør808FLene Einarsen
7Jury186I/1, P/2Morten Novum
7Jury236I/2Terje Sandbo
7Jury455I/2Bjørn Astad
8Hoveddommer769FKristin Thorvaldsen
8Sidedommer200I/1Vidar Tangen
8Sidedommer559I/1Per Øivind Fjeld
8Jury186I/1, P/2Morten Novum
8Jury236I/2Terje Sandbo
8Jury455I/2Bjørn Astad
9Hoveddommer701I/2Carl Yngvar Christensen
9Sidedommer551FAlexander Kirketeig
9Sidedommer651I/2Stian Botnen
9Teknisk kontrollør232I/2Jan Sjøl
9Stevneleder186I/1, P/2Morten Novum
9Jury200I/1Vidar Tangen
9Jury504I/1, P/2Pål Nilsen
9Jury559I/1Per Øivind Fjeld
10Hoveddommer282I/1Inger Blikra
10Sidedommer236I/2Terje Sandbo
10Sidedommer455I/2Bjørn Astad
10Teknisk kontrollør769FKristin Thorvaldsen
10Stevneleder186I/1, P/2Morten Novum
10Jury200I/1Vidar Tangen
10Jury504I/1, P/2Pål Nilsen
10Jury559I/1Per Øivind Fjeld
11Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
11Sidedommer769FKristin Thorvaldsen
11Sidedommer808FLene Einarsen
11Teknisk kontrollør701I/2Carl Yngvar Christensen
11Jury232I/2Jan Sjøl
11Jury236I/2Terje Sandbo
11Jury282I/1Inger Blikra
12Hoveddommer651I/2Stian Botnen
12Sidedommer504I/1, P/2Pål Nilsen
12Sidedommer551FAlexander Kirketeig
12Teknisk kontrollør200I/1Vidar Tangen
12Jury232I/2Jan Sjøl
12Jury236I/2Terje Sandbo
12Jury282I/1Inger Blikra
13Hoveddommer807FKaren Hesthammer
13Sidedommer210FBjørn Andreas Holmsen
13Sidedommer769FKristin Thorvaldsen
13Teknisk kontrollør200I/1Vidar Tangen
13Stevneleder186I/1, P/2Morten Novum
13Jury227I/2Egil Kroknes
13Jury232I/2Jan Sjøl
13Jury504I/1, P/2Pål Nilsen
14Hoveddommer236I/2Terje Sandbo
14Sidedommer455I/2Bjørn Astad
14Sidedommer808FLene Einarsen
14Teknisk kontrollør504I/1, P/2Pål Nilsen
14Jury200I/1Vidar Tangen
14Jury227I/2Egil Kroknes
14Jury559I/1Per Øivind Fjeld
15Hoveddommer701I/2Carl Yngvar Christensen
15Sidedommer551FAlexander Kirketeig
15Sidedommer651I/2Stian Botnen
15Teknisk kontrollør210FBjørn Andreas Holmsen
15Jury186I/1, P/2Morten Novum
15Jury232I/2Jan Sjøl
15Jury559I/1Per Øivind Fjeld
16Hoveddommer236I/2Terje Sandbo
16Sidedommer769FKristin Thorvaldsen
16Sidedommer808FLene Einarsen
16Teknisk kontrollør210FBjørn Andreas Holmsen
16Jury186I/1, P/2Morten Novum
16Jury559I/1Per Øivind Fjeld