NM Styrkeløft utstyrsfritt 2017



Fakta

Arrangør Sande KK
Dato 20.10.2017
Stevnetype NM Styrkeløft utstyrsfritt 2017
Sted Sande
Stevneleder Jan Sjøl / Bjørn Astad
Sekretær Morten Engnes
Antall deltakere 152
Antall resultat 149

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
1.-47May Elen Andersen*Christiania AK46.929510010067.57072.5127.5141141295397.22
1.-52Karen Hesthammer*Oslo SK51.73127.5135140.5808488135142.5150373466.88
2.-52Yaritza Mayquelis Barrera Quintero*Atlas SK51.10100100110455052.5130140145307.5388.53
3.-52Pernille Stenberg*Oslo SK51.5097.5102.510572.58082.5115122.5125307.5386.22
4.-52Irina Melkild*Øksfjord AK50.199510010562.567.570110115120292.5374.66
5.-52Camilla Vik Nygård*Fræna AK51.2597.5105107.5556062.5110122.5125292.5368.75
1.-57Hilde Mikkelsen Haugen*Brumunddal AK56.58130135137.582.587.590132.5137.5140365425.99
2.-57Julie Dahle*Christiania AK56.88122.5130135707580125135137.5352.5409.71
3.-57Ingri Thingstad Storstad*Bodø Atletklubb55.93115120122.5707580145150152.5347.5409.29
4.-57Julie Fosseide*Oslo SK56.5811011512072.57577.5135142.5150345402.65
5.-57Thea Sætre Bergseth *Stryn T og IL56.67100107.5112.572.577.580107.5117.5127.5320373.02
6.-57Mette Velure*Haugaland AK55.889510010557.562.565105112.5115280330.01
7.-57Maren Edvardsen Kallhovd*Råsterk KK Tiller54.40909595455055110120130275330.99
8.-57Astrid Amalie Eriksen*TSI Styrkeløft54.6495100107.54547.550107.5112.5115265317.87
1.-63Signe Elisabeth Belden*Stryn T og IL62.69145150152.5808590157.5162.5167.5410441.98
2.-63Lena Sjøl*Sande KK59.76130140145808587.5150162.5172.5400447.36
3.-63Tutta Kristine Hanssen*Jeløy AK60.32130137.5142.5909596.5150160167.5394437.46
4.-63Sunniva Nordskog*Odin SK61.70120127.513087.592.596.5155162.5172.5385420.07
5.-63Katrine Sundal Haune*Sande KK62.83132.5137.5140859092.5140150150382.5411.65
6.-63Bavan Shafei*Oslo SK61.76117.5125135808587.5145155160375408.86
7.-63Kamilla Kolvig*Christiania AK63.00125130132.56567.570162.5171.5173369396.31
8.-63Monica S. Rasmussen*Bryggen SK60.70142.5147.5152.5657070137.5145145362.5400.53
9.-63Sigrid Kristensen*Sande KK62.52107.51151208082.585140150157.5352.5380.77
10.-63Victoria Desiree Olsen *Bodø Atletklubb62.64110117.5125606570137.5145152.5347.5374.81
11.-63Linn Hèlen Solbakken Fjeld*Askim SK62.05100107.5115808590120130140330358.51
12.-63Janne Angell*Atlas SK62.01120122.5122.5707575130135135322.5350.56
13.-63Katarina Pedersen*Bodø Atletklubb62.34100107.51105557.560135142.5147.5317.5343.73
14.-63Sabina Sæthre*Nordhordland SK61.8610511011557.557.565115125135310337.59
15.-63Solveig Rongevær*Nordhordland SK62.039510010557.562.565117.5125132.5300326.01
16.-63Renathe Iren Sperrevik*Odin SK59.8192.51001056067.567.5105115125290324.1
1.-72Marte Elverum*KK-6771.58160170180.5909597.5200210215.5483473.29
2.-72Annemari Løberg Larsen*Nidarø SK71.06160165165707575200210215440433.27
3.-72Stine Liverød*Sande KK71.30155165167.595100105155167.5170422.5415.06
4.-72Dina Lorentzen*Tromsø Atletklubb67.90127.5137.514082.587.590162.5172.5180400406.52
5.-72Marte Kjenner*Nidarø SK71.96137.5145152.577.582.587.5150157.5167.5400390.56
6.-72Nanna Wanjera Christensen*Odin SK69.7513514014582.587.590150157.5162.5390388.95
7.-72Isabell Adolfsen*Askim SK66.64127.51351357077.580160172.5177.5382.5394.01
8.-72Sandra Persson*Oslo SK71.38127.5132.513567.572.575155160165375368.14
9.-72Malene Joensen*Bergen SK70.8814014015077.58082.5140150157.5372.5367.43
10.-72Anneli Simonsen*Sande KK67.35130135142.567.57072.5145152.5157.5370378.25
11.-72Kristin Bakkeli*Christiania AK66.50127.5132.5137.57072.575160165165367.5379.15
12.-72Lise Reierskog*Christiania AK70.96120125127.58082.582.5147.5160162.5367.5362.21
13.-72Camilla Kløvstad Grønvold*Brumunddal AK71.80135142.5147.5657070147.5155160367.5359.38
14.-72Liv Irene Gunnarsson*Christiania AK70.72110120125909597.5127.5140140362.5358.11
15.-72Ragnhild Hanch Hansen*Odin SK71.50115122.5127.572.577.577.5155162.5170362.5355.47
16.-72Elianna Skåtun*Skien Atletklubb66.69125130140657072.5130140145357.5368.05
17.-72Stine Marie Hafstad*Odin SK71.10115122.5125808082.5140150155357.5351.89
18.-72Anne Sivertsen*Bergen SK70.58115125130606565140147.5152.5337.5333.86
19.-72Stella Eide-Olsen*Odin SK66.5397.5102.5107.577.58082.5125135140330340.33
20.-72Helene Hovland Hellebø*Sogndal IL71.95110117.5122.5707577.5120127.5132.5325317.36
21.-72Camilla Fredriksen*Jeløy AK70.00105115122.5606570125135142.5322.5320.82
22.-72Stina Christiane Valmestad*Sande KK70.10110117.5122.5556062.5125132.5137.5317.5315.56
23.-72Mette Mikkelsen*Brumunddal AK71.68100107.5107.5707575120130137.5307.5301.01
24.-72Mariann Dale*Bergen SK68.511001101106062.562.5130140150300302.97
--72Ingrid Elisabeth Fjeldstad*OPIL71.2813013013077.577.577.5150162.517000
1.-84Siri Anita Slettmyr*Bodø Atletklubb82.54155160160909597.5170175182.5440395.87
2.-84Julie Berger Johansen*Askim SK83.25165171.5175808587.5167.5172.5177.5440394.15
3.-84Stine Hamre*Sande KK79.65157.5167.517382.59092.5167.5175175435399.03
4.-84Karen Tvedt*Bergen SK81.431651721758082.585162.5172.5180432.5391.93
5.-84Isabel Carina Nakken Cloin*Bergen SK80.43155165165808590170185200.5425387.73
6.-84Hilde O. Dretvik*Røros SK83.26137.514515082.58587.5162.5167.5175407.5365
7.-84Karoline Tanche-Larsen*Ganddal AK83.56147.5155155859090157.5162.5165405362.11
8.-84Maren Njøs Kurdøl*Sande KK78.48117.512513072.577.580160170175385356.13
9.-84Hildegunn Djupdal*Røros SK83.32140150152.5758082.5140150155382.5342.49
10.-84Marita Christin Heggen Grøtådal*Røros SK76.38122.5127.5132.5808082.5150160165380357.2
11.-84Jenny Heyerdahl Bryhni*Oslo SK78.12142.5150157.5758082.5145150150380352.45
12.-84Malin Solberg Hansen*Askim SK83.23127.5132.5135707577.5155165170375335.96
13.-84Amalie Jota*Christiania AK77.18125130132.5707577.5130140150357.5333.94
14.-84Sofie Horne*Tromsø Atletklubb75.21115127.5132.562.567.567.5130137.5142.5342.5325.03
15.-84Kristina Grimstad Nordstrand*Giske SK80.92117.5122.5125707577.5132.5142.5150340309.16
16.-84Veronica Lunde*Råsterk KK Tiller73.48100105105707575145150155325313.01
1.84+Elise Mælen*Røros SK117.03145155162.5859092.5170185190442.5355.46
2.84+Lene Thorén*Sande KK123.48170176180859092.5165170172.5442.5352.05
3.84+Aleksandra Fredriksen*Oslo SK90.7213014515067.57580160175177.5407.5350.94
4.84+Christina Øie Brommeland*Haugaland AK90.50135142.5150758085155165170405349.15
5.84+Tine Hammervik*Råsterk KK Tiller126.66122.51301408082.585145150157.5370293.04
1.-66Vu Thanh Tuan*Kristiansand AK64.89140150160135140.5141200215220516410.89
2.-66Reggie Delgado*Askim SK65.74155160165107.5112.5115205210215485382.08
1.-74Kjell Egil Bakkelund*Sande KK73.92222.5232.5240150160170285305325.5735.5529.49
2.-74Sang Huynh*Oslo SK72.87185192.5200142.5150152.5240257.5260602.5438.2
3.-74Jøran Langset*Sande KK72.84205212.5222.5125132.5140240250255600436.5
4.-74Sigurd Kjelvik Berg*Oslo SK73.06195202.5205110115117.5220227.5232.5552.5401.06
1.-83Zubair Akram*Haugaland AK81.38225235240142.5150152.5240252.5255640432.32
2.-83Erlend Brandtsegg*Råsterk KK Tiller82.24190205212.5140150157.5250270280640429.57
3.-83Alexander Kirketeig*Odin SK82.80220230235145152.5157.5240257.5272.5640427.84
4.-83Sindre Mobraaten*Oslo SK82.82205215225135140145240255265620414.41
5.-83Anders Wilmann*Råsterk KK Tiller81.41230240240145150152.5220237.5247.5617.5417
6.-83Andre Sørlie Nilsen*Sande KK82.69200207.5215117.5127.5137.5240260260582.5389.69
7.-83Christoffer Hovland*Christiania AK82.18180190192.5122.5122.5125245262.5270577.5387.79
8.-83Maximillian Hansen*TSI Styrkeløft83.00170182.5190120122.5125205220225540360.45
9.-83Sigurd Fosli*OPIL82.51177.5177.518092.597.5100235252.5260532.5356.72
10.-83Johnny Morlandstø*Bergen SK78.38175190195110120122.5200222.5222.5515356.23
11.-83Jacob Florelius*Sande KK82.82185185185150157.5157.5---150100.26
1.-93André Midtby*Sandnes AK90.64257.5267.5275185192.5197.5295309309762.5485.03
2.-93Knut Martin Haraldsen*Haugaland AK92.06260270.5275.5190197.5197.5270285302.5745.5470.63
3.-93Toni Johannessen Amengual*Bergen SK91.48250262.5272.5162.5172.5175290315.5318735465.4
4.-93Endre Wollan*Oslo SK92.33225237.5245180185187.5275300308.5732.5461.77
5.-93Erik Elvsvingen*Nes SIL92.40242.5252.5257.5157.5162.5170270285295712.5448.95
6.-93Ali Hamdan*Sande KK93.00242.5271275.5152.5160167.5260275300710.5446.34
7.-93Rune Torstensrud*Odin SK92.68240252.5255172.5172.5182.5250280280675424.71
8.-93Helge Hansen*Arendal SVK90.26215230232.5150155162.5250260272.5650414.38
9.-93Amund Tjellaug Løvstad*Oslo SK91.98207.5215225142.5150157.5250270285635401
10.-93Frank I. Rydheim*Bergen SK92.98235240242.5150155160220230242.5632.5397.4
11.-93Frode Berentsen*Ganddal AK92.48227.5240245155172.5172.5215225235630396.84
12.-93Ruben Hoffman Gjelsnes*Sande KK91.58207.5220225137.5142.5142.5237.5255260622.5393.98
13.-93Sondre Engkvist*Tromsø Atletklubb91.48180190210140147.5152.5230240250612.5387.84
14.-93Joel Immanuel Vikesland*Brumunddal AK91.16180192.5197.5125130135250265270602.5382.17
15.-93Øyvind Bu*Atlas SK92.28195195210135142.5147.5220240250587.5370.42
16.-93Tom Roar Knutli*Bodø Atletklubb91.40190200205125130132.5230245262.5582.5369.01
17.-93Isak Berge Sandbak *Odin SK88.68185197.5205145152.5160220220225577.5371.51
18.-93Axel Aas Sæthre*Bodø Atletklubb90.08192.5197.5207.5110115117.5230240250575366.91
19.-93Eivind Utne Knutsen*Nordhordland SK88.74170182.5192.5127.5135140215227.5240572.5368.17
20.-93Arne-Martin Svendsen Brattsti*Odin SK91.08190200205132.5137.5142.5215225232.5572.5363.31
21.-93Daniel Moy Helgesen*Skien Atletklubb90.26205210210132.5137.5137.5210220225562.5358.59
22.-93Nils Harald Ekerhovd*Bjørgvin SK92.44190190200135140140210220230560352.8
23.-93Erlend Fikse*Bjørgvin SK91.89210217.5217.5120125125220230230557.5352.23
24.-93Tobias Foyn Wahlqvist*Sande KK88.38200207.5207.5120127.5132.5225240240552.5356.03
25.-93Bengt Eide-Olsen*Odin SK92.58185195200140140145200210217.5545343.08
26.-93Jason Daniel David Andersen Granholt*Sande KK91.25162.5172.5-115125125227.5245250542.5343.95
1.-105Stian Walgermo*Sjøholt AK104.76275285290192.5202.5205280290300777.5464.95
2.-105Asgeir Hoel*Fræna AK103.89240255260170175180272.5290307.5747.5448.35
3.-105Marius Evensen Wågan*Namsos SK97.44260270280190200200280285290745458.25
4.-105Anders Størvold*Oslo SK104.10242.5255262.5170177.5182.5265277.5300710425.57
5.-105Truls Moe*Nidarø SK103.26240250260167.5175175270285300702.5422.27
6.-105Øystein Furnes*Giske SK103.14235245252.5160167.5172.5235245272.5697.5419.48
7.-105Ole Arvid Jensen Nyland*Førde IL102.66242.5252.5257.5145152.5155265277.5285695418.67
8.-105Eysteinn Fannar Oddgeirsson*Drammen SI104.10222.5235242.5157.5162.5167.5247.5260262.5662.5397.1
9.-105Torben H. Strømsvik*Oslo SK100.78210220225170175175260270270655397.39
10.-105Jens Petter Ødegård*Brumunddal AK104.00200212.5220137.5142.5147.5240257.5265632.5379.25
11.-105Magnus Grådal*Røros SK102.65195205210157.5162.5167.5237.5247.5252.5625376.56
12.-105Morten Hovland*Skien Atletklubb103.85207.5220225145150155235252.5270622.5373.44
13.-105Bjørn Robert Øvre*Nidarø SK102.52200200210147.5155155240255.1260607.5366.2
14.-105Hans Eirik Stuenes Haarberg*Råsterk KK Tiller102.54210210220135142.5147.5230240245607.5366.14
15.-105Torgeir Skoge*Odin SK104.56192.5205212.5142.5150152.5195212.5225587.5351.56
16.-105Espen D. Fosse*Bjørgvin SK100.50200200210135145150225230235580352.29
--105Andrew S E Andersen Eriksen*Lenja AK104.02210215220185185185230--00
1.-120Carl Petter Sommerseth*Oslo SK118.52272.5282.5287.5200205207.5305307.5324819472.24
2.-120Jørgen Andreas Hansen*Oslo SK119.20285301-202.5205207.5290302.5310818.5471.29
3.-120Martin Borgland Rønning*Oslo SK117.65262.5262.5280205210212.5300310324.5792.5457.83
4.-120Even Bless Liland*Odin SK119.25265272.5272.5215216-292.5305324780449.12
5.-120Ola Stunes Isene*SPUVI108.46225235242.5145145147.5290305310700413.77
6.-120Hans Marius Liabø*Odin SK119.01205220230157.5165170250270282.5682.5393.12
7.-120Bernt-Erik Bergersen*IL Kraftsport114.57225235242.5142.5147.5150275290295677.5394.03
8.-120Erlend Weise*Oslo SK118.34220230240152.5157.5162.5265275285677.5390.78
9.-120Jim Ljungquist*Brumunddal AK116.90190200205170180182.5235250255642.5371.75
10.-120Stian Solhaug Stor-Re*Odin SK119.96210222.5232.5130137.5142.5240255262.5630362.25
11.-120Ronny Andersen*Lørenskog AK117.85205210217.5150157.5157.5230240250607.5350.77
--120Gunnar Nygård*Ganddal AK119.48270280-15016017028030530500
1.120+Erik Røen*Sjøholt AK136.50300312.5317.5177.5185190305317.5327.5830465.63
2.120+David Haraldsen*Moss SIK140.90300315325180190190290305305785438.27
3.120+Lars Andersson*Drammen SI122.20230242.5245170180185260270280707.5405.11
4.120+Anders Brøten Lillemoe*Røros SK121.55212.5225235140145150275295305690395.51

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Ali HamdanÅpen93Knebøy utstyrsfritt271kg
Ali HamdanUngdom 14-1893Knebøy utstyrsfritt271kg
Ali HamdanJunior 19-2393Knebøy utstyrsfritt271kg
Ali HamdanÅpen93Knebøy utstyrsfritt275.5kg
Ali HamdanUngdom 14-1893Knebøy utstyrsfritt275.5kg
Ali HamdanÅpen93Knebøy utstyrsfritt275.5kg
Ali HamdanJunior 19-2393Knebøy utstyrsfritt275.5kg
Ali HamdanUngdom 14-1893Sammenlagt utstyrsfritt710.5kg
Anders Brøten LillemoeUngdom 14-18120+Knebøy utstyrsfritt212.5kg
Anders Brøten LillemoeUngdom 14-18120+Knebøy utstyrsfritt225kg
Anders Brøten LillemoeUngdom 14-18120+Knebøy utstyrsfritt235kg
Anders Brøten LillemoeUngdom 14-18120+Markløft utstyrsfritt275kg
Anders Brøten LillemoeUngdom 14-18120+Markløft utstyrsfritt295kg
Anders Brøten LillemoeUngdom 14-18120+Markløft utstyrsfritt305kg
Anders Brøten LillemoeUngdom 14-18120+Sammenlagt utstyrsfritt660kg
Anders Brøten LillemoeUngdom 14-18120+Sammenlagt utstyrsfritt680kg
Anders Brøten LillemoeUngdom 14-18120+Sammenlagt utstyrsfritt690kg
André MidtbyÅpen93Knebøy utstyrsfritt275kg
Andre Sørlie NilsenUngdom 14-1883Knebøy utstyrsfritt215kg
Camilla Vik NygårdUngdom 14-1852Benkpress utstyrsfritt60kg
Camilla Vik NygårdUngdom 14-1852Benkpress utstyrsfritt62.5kg
Camilla Vik NygårdUngdom 14-1852Benkpress enkeltløft utstyrsfritt60kg
Camilla Vik NygårdUngdom 14-1852Benkpress enkeltløft utstyrsfritt62.5kg
Camilla Vik NygårdUngdom 14-1852Markløft utstyrsfritt122.5kg
Camilla Vik NygårdUngdom 14-1852Markløft utstyrsfritt125kg
Camilla Vik NygårdUngdom 14-1852Sammenlagt utstyrsfritt292.5kg
Carl Petter SommersethÅpen120Markløft utstyrsfritt324kg
Dina LorentzenUngdom 14-1872Knebøy utstyrsfritt137.5kg
Dina LorentzenUngdom 14-1872Knebøy utstyrsfritt140kg
Dina LorentzenUngdom 14-1872Sammenlagt utstyrsfritt400kg
Erik RøenJunior 19-23120+Knebøy utstyrsfritt312.5kg
Erik RøenJunior 19-23120+Knebøy utstyrsfritt317.5kg
Erik RøenJunior 19-23120+Markløft utstyrsfritt327.5kg
Erik RøenJunior 19-23120+Sammenlagt utstyrsfritt830kg
Frode BerentsenVeteran 40-4993Knebøy utstyrsfritt240kg
Hilde Mikkelsen HaugenÅpen57Benkpress utstyrsfritt87.5kg
Hilde Mikkelsen HaugenÅpen57Benkpress utstyrsfritt90kg
Hilde Mikkelsen HaugenÅpen57Benkpress enkeltløft utstyrsfritt87.5kg
Hilde Mikkelsen HaugenÅpen57Benkpress enkeltløft utstyrsfritt90kg
Isabell AdolfsenUngdom 14-1872Markløft utstyrsfritt177.5kg
Jim LjungquistVeteran 50-59120Benkpress utstyrsfritt180kg
Jim LjungquistVeteran 50-59120Benkpress utstyrsfritt182.5kg
Jim LjungquistVeteran 50-59120Sammenlagt utstyrsfritt637.5kg
Jim LjungquistVeteran 50-59120Sammenlagt utstyrsfritt642.5kg
Julie Berger JohansenÅpen84Knebøy utstyrsfritt171.5kg
Julie Berger JohansenÅpen84Knebøy utstyrsfritt175kg
Jørgen Andreas HansenÅpen120Knebøy utstyrsfritt301kg
Kamilla KolvigÅpen63Markløft utstyrsfritt171.5kg
Karen HesthammerJunior 19-2352Benkpress utstyrsfritt84kg
Karen HesthammerÅpen52Benkpress utstyrsfritt84kg
Karen HesthammerÅpen52Benkpress utstyrsfritt88kg
Karen HesthammerJunior 19-2352Benkpress utstyrsfritt88kg
Karen HesthammerÅpen52Benkpress enkeltløft utstyrsfritt84kg
Karen HesthammerJunior 19-2352Benkpress enkeltløft utstyrsfritt84kg
Karen HesthammerJunior 19-2352Benkpress enkeltløft utstyrsfritt88kg
Karen HesthammerÅpen52Benkpress enkeltløft utstyrsfritt88kg
Karen HesthammerJunior 19-2352Knebøy utstyrsfritt135kg
Karen HesthammerÅpen52Knebøy utstyrsfritt135kg
Karen HesthammerJunior 19-2352Sammenlagt utstyrsfritt358kg
Karen HesthammerÅpen52Sammenlagt utstyrsfritt358kg
Karen HesthammerJunior 19-2352Sammenlagt utstyrsfritt365.5kg
Karen HesthammerÅpen52Sammenlagt utstyrsfritt365.5kg
Karen HesthammerJunior 19-2352Sammenlagt utstyrsfritt373kg
Karen HesthammerÅpen52Sammenlagt utstyrsfritt373kg
Karen TvedtVeteran 40-4984Knebøy utstyrsfritt172kg
Karen TvedtÅpen84Knebøy utstyrsfritt172kg
Karen TvedtVeteran 40-4984Knebøy utstyrsfritt175kg
Katrine Sundal HauneJunior 19-2363Benkpress utstyrsfritt90kg
Katrine Sundal HauneJunior 19-2363Benkpress utstyrsfritt92.5kg
Kjell Egil BakkelundÅpen74Markløft utstyrsfritt325.5kg
Knut Martin HaraldsenÅpen93Knebøy utstyrsfritt270.5kg
Knut Martin HaraldsenJunior 19-2393Knebøy utstyrsfritt270.5kg
Lena SjølJunior 19-2363Markløft utstyrsfritt162.5kg
Lena SjølJunior 19-2363Markløft utstyrsfritt172.5kg
Lena SjølÅpen63Markløft utstyrsfritt172.5kg
Lena SjølJunior 19-2363Sammenlagt utstyrsfritt390kg
Lena SjølJunior 19-2363Sammenlagt utstyrsfritt400kg
Lene ThorénÅpen84+Knebøy utstyrsfritt176kg
Lene ThorénÅpen84+Knebøy utstyrsfritt180kg
Lise ReierskogVeteran 40-4972Markløft utstyrsfritt160kg
Lise ReierskogVeteran 40-4972Markløft utstyrsfritt162.5kg
Lise ReierskogVeteran 40-4972Sammenlagt utstyrsfritt365kg
Lise ReierskogVeteran 40-4972Sammenlagt utstyrsfritt367.5kg
Liv Irene GunnarssonVeteran 40-4972Benkpress utstyrsfritt97.5kg
Liv Irene GunnarssonVeteran 50-5972Benkpress utstyrsfritt97.5kg
Liv Irene GunnarssonVeteran 50-5972Benkpress enkeltløft utstyrsfritt97.5kg
Liv Irene GunnarssonVeteran 40-4972Benkpress enkeltløft utstyrsfritt97.5kg
Liv Irene GunnarssonVeteran 50-5972Sammenlagt utstyrsfritt350kg
Liv Irene GunnarssonVeteran 50-5972Sammenlagt utstyrsfritt362.5kg
Marte ElverumÅpen72Markløft utstyrsfritt215.5kg
Ola Stunes IseneJunior 19-23120Markløft utstyrsfritt305kg
Ola Stunes IseneJunior 19-23120Markløft utstyrsfritt310kg
Ronny AndersenVeteran 50-59120Knebøy utstyrsfritt217.5kg
Signe Elisabeth BeldenÅpen63Knebøy utstyrsfritt152.5kg
Signe Elisabeth BeldenÅpen63Sammenlagt utstyrsfritt400kg
Signe Elisabeth BeldenÅpen63Sammenlagt utstyrsfritt405kg
Signe Elisabeth BeldenÅpen63Sammenlagt utstyrsfritt410kg
Sigurd Kjelvik BergJunior 19-2374Knebøy utstyrsfritt202.5kg
Sigurd Kjelvik BergJunior 19-2374Knebøy utstyrsfritt205kg
Sigurd Kjelvik BergJunior 19-2374Sammenlagt utstyrsfritt547.5kg
Sigurd Kjelvik BergJunior 19-2374Sammenlagt utstyrsfritt552.5kg
Stine HamreJunior 19-2384Knebøy utstyrsfritt167.5kg
Stine HamreJunior 19-2384Sammenlagt utstyrsfritt427.5kg
Stine HamreJunior 19-2384Sammenlagt utstyrsfritt435kg
Tutta Kristine HanssenÅpen63Benkpress utstyrsfritt96.5kg
Tutta Kristine HanssenÅpen63Benkpress enkeltløft utstyrsfritt96.5kg
Vu Thanh TuanÅpen66Benkpress utstyrsfritt140.5kg
Vu Thanh TuanÅpen66Benkpress utstyrsfritt141kg
Vu Thanh TuanÅpen66Benkpress enkeltløft utstyrsfritt140.5kg
Vu Thanh TuanÅpen66Benkpress enkeltløft utstyrsfritt141kg
Lag-NM
1. Oslo SK 1,872.18
Carl Petter Sommerseth 472.24
Jørgen Andreas Hansen 471.29
Karen Hesthammer 466.88
Endre Wollan 461.77

2. Sande KK 1,859.69
Kjell Egil Bakkelund 529.49
Lena Sjøl 447.36
Ali Hamdan 446.34
Jøran Langset 436.50

3. Odin SK 1,721.74
Even Bless Liland 449.12
Alexander Kirketeig 427.84
Rune Torstensrud 424.71
Sunniva Nordskog 420.07

Nordisk rekord
Karen Hesthammer junior
135 kg knebøy
84 og 88 kg benkpress
365,5 og 373 kg sammenlagt

Lena Sjøl Junior
172,5 kg markløft

Ali Hamdan Ungdom
271 og 275,5 kg knebøy
710,5 kg sammenlagt

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Sidedommer651I/2Stian Botnen
1Sidedommer559I/1Per Øivind Fjeld
1Sidedommer682FAnita Stavik
1Teknisk kontrollør554FGeir Korvald
1Stevneleder232I/2Jan Sjøl
1Jury227I/2Egil Kroknes
1Jury504I/1, P/2Pål Nilsen
1Jury701I/2Carl Yngvar Christensen
2Hoveddommer701I/2Carl Yngvar Christensen
2Sidedommer274FOve Johansen
2Sidedommer504I/1, P/2Pål Nilsen
2Teknisk kontrollør233FSverre Paulsen
2Stevneleder455I/2Bjørn Astad
2Jury651I/2Stian Botnen
2Jury559I/1Per Øivind Fjeld
2Jury232I/2Jan Sjøl
3Hoveddommer186I/1, P/2Morten Novum
3Sidedommer701I/2Carl Yngvar Christensen
3Sidedommer227I/2Egil Kroknes
3Teknisk kontrollør808FLene Einarsen
3Stevneleder455I/2Bjørn Astad
3Jury200I/1Vidar Tangen
3Jury651I/2Stian Botnen
3Jury232I/2Jan Sjøl
4Hoveddommer200I/1Vidar Tangen
4Sidedommer651I/2Stian Botnen
4Sidedommer274FOve Johansen
4Teknisk kontrollør455I/2Bjørn Astad
4Stevneleder232I/2Jan Sjøl
4Jury227I/2Egil Kroknes
4Jury701I/2Carl Yngvar Christensen
4Jury186I/1, P/2Morten Novum
5Hoveddommer682FAnita Stavik
5Sidedommer233FSverre Paulsen
5Sidedommer554FGeir Korvald
5Teknisk kontrollør504I/1, P/2Pål Nilsen
5Stevneleder232I/2Jan Sjøl
5Jury559I/1Per Øivind Fjeld
5Jury651I/2Stian Botnen
5Jury227I/2Egil Kroknes
6Hoveddommer808FLene Einarsen
6Sidedommer274FOve Johansen
6Sidedommer555FJørn Ove Pedersen
6Teknisk kontrollør559I/1Per Øivind Fjeld
6Stevneleder232I/2Jan Sjøl
6Jury504I/1, P/2Pål Nilsen
6Jury200I/1Vidar Tangen
6Jury701I/2Carl Yngvar Christensen
7Hoveddommer807FKaren Hesthammer
7Sidedommer186I/1, P/2Morten Novum
7Sidedommer808FLene Einarsen
7Teknisk kontrollør701I/2Carl Yngvar Christensen
7Stevneleder232I/2Jan Sjøl
7Jury559I/1Per Øivind Fjeld
7Jury504I/1, P/2Pål Nilsen
7Jury651I/2Stian Botnen
8Hoveddommer455I/2Bjørn Astad
8Sidedommer210FBjørn Andreas Holmsen
8Sidedommer559I/1Per Øivind Fjeld
8Teknisk kontrollør651I/2Stian Botnen
8Stevneleder232I/2Jan Sjøl
8Jury701I/2Carl Yngvar Christensen
8Jury504I/1, P/2Pål Nilsen
8Jury186I/1, P/2Morten Novum
9Hoveddommer682FAnita Stavik
9Sidedommer555FJørn Ove Pedersen
9Sidedommer504I/1, P/2Pål Nilsen
9Teknisk kontrollør236I/2Terje Sandbo
9Stevneleder232I/2Jan Sjøl
9Jury701I/2Carl Yngvar Christensen
9Jury186I/1, P/2Morten Novum
9Jury651I/2Stian Botnen
10Hoveddommer274FOve Johansen
10Sidedommer455I/2Bjørn Astad
10Sidedommer233FSverre Paulsen
10Teknisk kontrollør554FGeir Korvald
10Stevneleder232I/2Jan Sjøl
10Jury236I/2Terje Sandbo
10Jury186I/1, P/2Morten Novum
10Jury504I/1, P/2Pål Nilsen
11Hoveddommer769FKristin Thorvaldsen
11Sidedommer808FLene Einarsen
11Sidedommer210FBjørn Andreas Holmsen
11Teknisk kontrollør227I/2Egil Kroknes
11Stevneleder232I/2Jan Sjøl
11Jury559I/1Per Øivind Fjeld
11Jury236I/2Terje Sandbo
11Jury200I/1Vidar Tangen
12Hoveddommer559I/1Per Øivind Fjeld
12Sidedommer236I/2Terje Sandbo
12Sidedommer682FAnita Stavik
12Teknisk kontrollør200I/1Vidar Tangen
12Stevneleder232I/2Jan Sjøl
12Jury701I/2Carl Yngvar Christensen
12Jury651I/2Stian Botnen
12Jury227I/2Egil Kroknes
13Hoveddommer807FKaren Hesthammer
13Sidedommer233FSverre Paulsen
13Sidedommer701I/2Carl Yngvar Christensen
13Teknisk kontrollør555FJørn Ove Pedersen
13Stevneleder455I/2Bjørn Astad
13Jury232I/2Jan Sjøl
13Jury186I/1, P/2Morten Novum
13Jury651I/2Stian Botnen
14Hoveddommer455I/2Bjørn Astad
14Sidedommer769FKristin Thorvaldsen
14Sidedommer554FGeir Korvald
14Teknisk kontrollør274FOve Johansen
14Stevneleder232I/2Jan Sjøl
14Jury236I/2Terje Sandbo
14Jury186I/1, P/2Morten Novum
14Jury701I/2Carl Yngvar Christensen
15Hoveddommer554FGeir Korvald
15Sidedommer769FKristin Thorvaldsen
15Sidedommer682FAnita Stavik
15Teknisk kontrollør233FSverre Paulsen
15Stevneleder232I/2Jan Sjøl
15Jury200I/1Vidar Tangen
15Jury236I/2Terje Sandbo
15Jury227I/2Egil Kroknes
16Hoveddommer555FJørn Ove Pedersen
16Sidedommer227I/2Egil Kroknes
16Sidedommer274FOve Johansen
16Teknisk kontrollør236I/2Terje Sandbo
16Jury200I/1Vidar Tangen
16Jury232I/2Jan Sjøl
16Jury504I/1, P/2Pål Nilsen
17Hoveddommer559I/1Per Øivind Fjeld
17Sidedommer554FGeir Korvald
17Sidedommer807FKaren Hesthammer
17Teknisk kontrollør808FLene Einarsen
17Stevneleder232I/2Jan Sjøl
17Jury186I/1, P/2Morten Novum
17Jury504I/1, P/2Pål Nilsen
17Jury200I/1Vidar Tangen
18Hoveddommer504I/1, P/2Pål Nilsen
18Sidedommer769FKristin Thorvaldsen
18Sidedommer186I/1, P/2Morten Novum
18Teknisk kontrollør210FBjørn Andreas Holmsen
18Jury227I/2Egil Kroknes
18Jury200I/1Vidar Tangen
18Jury232I/2Jan Sjøl