Påmeldingsliste

NM styrkeløft utstyr, ungdom, junior og veteran

Påmeldingsfrist:13.10.2019
Påmeldingsavgift:600
Gjesteløftere ikke tillatt
Disiplin:Styrkeløft
Type:Utstyr
Løfter Født Klubb Lisensnr Beste resultat Lisens Kvalifisering
Ungdom 14-18 -47
1.Thea Margrethe Korneliussen2003Sandnes AK17998242.5kg
OK
Ungdom 14-18 -52
1.Emma Elise Aas2003Sande KK17924282.5kg
OK
Ungdom 14-18 -63
1.Juliane Slettnes2001Brumunddal AK17420370kg
OK
Junior 19-23 -57
1.Marthe S. Tjelta1999Sandnes AK18209327.5kg
OK
Junior 19-23 -63
1.Frida Aung1997Oslo SK16715487.5kg
OK
2.Elise Novum1996Drammen SI15207345kg
OK
Junior 19-23 -72
1.Natalie Bjaanes1999Sandnes AK17015465kg
OK
Veteran 40-49 -57
1.Heidi Ottesen Solberg1974Drammen SI14409375.5kg
OK
Veteran 40-49 -72
1.Inger Hedvig Bryn1972Askim SK15235385kg
IKKE OK
Veteran 40-49 +84
1.Runi Hammerø Sparby1977Sandnessjøen SK16988507.5kg
OK
Veteran 50-59 -57
1.Anita Stavik1965Askim SK14448401kg
OK
Veteran 50-59 -63
1.Grethe Bøe1963IL Kraftsport16022292.5kg
OK
Veteran 50-59 -72
1.Kirsten Vinje1966Lenja AK10483260kg
OK
Veteran 50-59 -84
1.Gro-Berit Stavheim1964Sjøholt AK15409415kg
OK
2.Anne Hellem1961Bergen SK16240290kg
OK
Veteran 60-69 -57
1.Tove Hansen1951IL Kraftsport15558217.5kg
OK
Ungdom 14-18 -59
1.Daniel Andersen Nilsen2001Halden SI17580433.5kg
OK
Ungdom 14-18 -83
1.Ludvik Moen2002Brumunddal AK16961660kg
OK
Ungdom 14-18 -93
1.Loyd Lancaster2001Ganddal AK17478565kg
OK
Ungdom 14-18 -105
1.Noa Ardalan Josefsen2002Sande KK17888515kg
OK
Junior 19-23 -74
1.Magnus Varpen Langleite1997Fræna AK17910580kg
OK
Junior 19-23 -83
1.Kasper Høiland Andersen2000Ganddal AK17607650kg
OK
2.Thomas Lyse2000Ganddal AK17369547.5kg
OK
3.Aleksander B. Hauge1999Sandnes AK18210535kg
OK
Junior 19-23 -93
1.Henrik Hagen1998Oslo SK16152860kg
OK
2.Alexander Lancaster1997Ganddal AK15556805kg
OK
3.Hermann Moen1999Brumunddal AK17061717.5kg
OK
4.Joel Immanuel Vikesland1997Brumunddal AK17302717.5kg
OK
Junior 19-23 +120
1.Erik Røen1996Sjøholt AK15784870kg
OK
Veteran 40-49 -93
1.Tommy Nordstø1973Drammen SI16474745kg
OK
2.Helge Sviland1975Sandnes AK11877630kg
OK
3.Alexander Kirketeig1979Odin SK12407622.5kg
OK
Veteran 40-49 -105
1.Morten A. Middelthon1978Sandnes AK16937565kg
OK
Veteran 40-49 -120
1.Runar Saxegård1970Lenja AK14559530kg
OK
Veteran 40-49 +120
1.Åge Berntsen1973Trøndertun SK12442902.5kg
OK
Veteran 50-59 -74
1.Frode Larsen1968Rana KK13469547.5kg
OK
2.Bjørn Astad1963Oslo SK12234395kg
OK
Veteran 50-59 -83
1.Sigve Valentinsen1960Sandnes AK10458737.5kg
OK
Veteran 50-59 -93
1.Herner Sæverot1966Odin SK16574652.5kg
OK
2.Stig Rune Nielsen1964Sandnes AK11131620kg
OK
Veteran 50-59 -105
1.Arve Rønnekleiv1967Sandnes AK10050560kg
OK
2.Freddy Svendsen1962Lenja AK16153520kg
OK
Veteran 50-59 -120
1.Jim Ljungquist1967Brumunddal AK17313822.5kg
OK
Veteran 50-59 +120
1.Ronny Andersen1964Nittedal AGK14680777.5kg
OK
2.Morten Novum1963Drammen SI10379677.5kg
OK
Veteran 60-69 -74
1.Ketil Sten Olsen1958Lenja AK10229485kg
OK
Veteran 60-69 -83
1.Tormod Andersen1956Lenja AK10218622.5kg
OK
Veteran 60-69 -93
1.Jan Edvard Jensen1959Rana KK10337770kg
OK
Veteran 60-69 -120
1.Rune Johansen1957Lenja AK10225570kg
OK
2.Robert Øren1950Bergen SK11038490kg
OK
Veteran +70 -93
1.Arnfinn Skadsem1936Ganddal AK13527412.5kg
OK

Klubbstatistikk

Klubb Løftere Bankett
Askim SK20
Bergen SK20
Brumunddal AK50
Drammen SI40
Fræna AK10
Ganddal AK56
Halden SI10
IL Kraftsport20
Lenja AK60
Nittedal AGK10
Odin SK20
Oslo SK30
Rana KK20
Sande KK20
Sandnes AK90
Sandnessjøen SK10
Sjøholt AK20
Trøndertun SK10
Totalt: 51 6